Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Moja historia - iskierka_
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Pon 14 Sty, 2013   Moja historia - iskierka_

Witam Was Dziewczyny,

Jak dobrze że jest takie forum gdzie można poczytać o bioderkach i maleńkich i tych większych...można się wygadać i nabrać troszkę nadzieji na lepsze jutro :)

Mieszkam w Anglii i też borykamy się z zwichnięciem bioderka u naszego małego syneczka.
Synkowi wykryto dysplazję w wieku 11 tygodni założono szelki Pavlika na 3 tyg. lecz nie zdały rezultatu. Gdy skończył 6 miesiecy przeszedł 1 operacje nastawienia bioderka i miał być w gipsie 8 miesięcy, po 3 miesiącach zmieniany gips. Gdy pojechaliśmy na zmiane gipsu, malutkiego uspali i zmienili gips po czym wykonano tomografie i poinformowano nas że bioderko wypadło, więc gips ściągnięto.
Kolejną operacje przeszedł gdy skończył 19 miesięcy ( osteotomia miednicy metodą Saltera oraz repozycja bioderka) i znów gips na 3 miesiące. Niby wszystko było dobrze. Po ściągnięciu gipsu powiedziano nam że wszystko się udało. Po 2 miesiacach pojechaliśmy na kontrole i wielkie zdziwienie bo bioderko wypadło :-/ . Jakie było nasze zdziwienie jak to wypadło???? !!! :shock: tak poprostu ??? Nie zdołali nam tutaj w Anglii odpowiedzieć dlaczego tak się stało, ponieważ oni sami nie wiadzą tyle usłyszeliśmy od lekarza prowadzącego heh, brak mi słów na tych lekarzy tutaj

Pojechaliśmy z dzieciaczkiem do Polski do Prof. Czubaka i niestety zwichnięcie bioderka jest nadal, ale Pan Prof. powiedział nam że podejmie się leczenia i przeprowadzi operacje naszego synka. Bardzo miły i solidny z niego człowiek.

Pan Prof. poinformował nas jeszcze że repozycji bioderka wogóle nie zrobiono :shock: , niewiem jak można być tak podłym i tak nie douczonym i próbować leczyć dzieciaczki, a wyrządzać tylko krzywdę. Po tych słowach Profesora normalnie się załamałam, moje dziecko męczyło się w gipsie 2 razy uczyło na nowo siadać , raczkować, chodzić, a bioderko NIGDY nie było dobrze nastawione. :-( :-( :-( .
Także nie wiem jak Wy ale ja przestrzegam bardzo mocno przed lekarzami w Anglii, ponieważ właśnie Ci specjaliści z zachodu złamali nam życie, zabrali dzieciństwo mojego skarbowi.

Operacje kolejną mamy w Polsce w tym roku. Mam nadzieje że to już ostatnia. Wiem że Pan Profesor jest wybitnym specjalistą i wyleczy mojego synka. Teraz wiem że mój syn jest pod dobrą opieką.

Pozdrawiam iskierka_
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 15 Sty, 2013   

Iskierko, mam nadzieję że wszystko się ułoży. Twoje dziecko jest w dobrych lekarskich rękach. Zachęcam Cię do przeczytania historii w tym dziale szczególnie tej,którą napisała Jolanta454.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Wto 15 Sty, 2013   

Tak czytałam historie dzieciaczków. To smutne że takie maluszki muszą już takie katorgi przechodzić :(
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 15 Sty, 2013   

iskierka_ Witaj na forum! Przykro czytać historie o naszych skarbach, które już od najmłodszych lat muszą zmagać się z chorobą. Jak widać i w Anglii i w Polsce można trafić na różnych lekarzy, mam jednak nadzieję, że w końcu Wam się uda. Czy macie już termin operacji? Trzymam za Was kciuki i jak znajdziesz chwilkę to napisz nam jak postępy w leczeniu. Pozdrawiam Was serdecznie :*
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Pon 21 Sty, 2013   

Tak mamy przyjęcie do szpitala 6 czerwca. Mam nadzieje że to już ostatnia operacja jaka czeka mojego Skarba. Czy ktoś wie jak wygląda sprawa noclegu rodziców w szpitalu w Otwocku? Ja niestety tylko wiem jak to w Anglii wygląda. Czy rodzic może zostać w nocy z dzieckiem? Czy przy szpitalu są jakiej noclegi do wynajęcia dla drugiego rodzica?
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 21 Sty, 2013   

Zadzwoń do Otwockiego szpitala ( telefon jest w dz.z kontaktami ) i zapytaj jak to jest z noclegiem rodzica. Odnośnie noclegów w pobliżu-w dz.z kontaktami są wpisane kwatery przy szpitalach,zajrzyj tam.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Czw 24 Sty, 2013   

dziekuje za podpowiedź na pewno tam zajrze.

Pozdrawiam
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 25 Sty, 2013   

iskierka_, Witaj
Będzie dobrze jak już jesteście w rękach p.prof Czubaka. :->
Pozdrawiam serdecznie
 
     
bubu08 
Mikrus Bioderkus



Doczya: 26 Pa 2011
Posty: 6
Skd: olsztyn
Wysany: Pon 18 Mar, 2013   

Iskierko,jak nie sprawdzalas to juz Ci podaje co i jak : z malym dzieckiem masz zapewnione lozko - takie szpitalne jak dla doroslego. Polecam brac diete dziecieca,bo nawet jak nie je to sniadanie obiad i kolacje zjesz ty ;) Nocleg kosztuje 20zl za kazda dobe. Na pewno bo moja corcia jest po zabiegu, ktory odbyl sie w walentynki tego roku:) W razie pytan pisz. Chetnie pomoge, jak inne dziewczyny pomogly i podtrzymaly na duchu mnie-za co jestem im strasznie wdzieczna - szczegolne podziekowania mam dla Boni - dziekuje przeserdecznie :* :D
Pozdrawiam.
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Pon 18 Mar, 2013   

Dziękuje bardzo za pomoc. Dziś zadzwoniłam do szpitala i zamówiłam izolatke kosztuje 100 zł i maluszek jest tam ze mna, nawet mój mąż może być z nami 24h/ dobę. Także chociaż jedno załatwione na + :)

Pozdrawiam serdecznie
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Czw 30 Maj, 2013   Witam ponownie

Jutro lecimy do Polski na operacje naszego Skarbka, przyjęcie do szpitala mamy 6 czerwca a operacje 10 czerwca. Już nie umiemy się doczekać aż będzie po wszystkim :/ , te czekanie jest najgorsze.
Ale najważniejsze żeby operacja się udała trzymajcie kciuki :)

Pozdrawiamy
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 30 Maj, 2013   

Trzymam! Będzie dobrze i już niedługo napiszesz nam że wszystko świetnie się udało :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Czw 30 Maj, 2013   

Iskierko, wszystko będzie bardzo dobrze. Ja też trzymam kciuki ! :)
 
     
iskierka_ 
Mikrus Bioderkus



Wiek: 40
Doczya: 13 Sty 2013
Posty: 11
Skd: Liverpool
Wysany: Pon 24 Cze, 2013   

Witam po dluzszej nieobecności, my juz w domku Oskarek czuje sie swietnie. Operacja przebiegla pomyslnie, Profesor wspanialy czlowiek , operacja trwala 2, 5h a na 2 dobe juz byliśmy w domu, teraz czeka nas zmiana opatrunku w czwartek i za 4tyg sciagniecie gipsu. Niestety czeka nas jeszcze jedna mala operacja wyciągnięcie starych szpilek z miednicy poniewaz profesof nie mogl teraz tego zrobic :/ , lekarze wAnglii chyba nie wiedzieli co robia, ahh szkoda gadac tylko wiecej krzywdy wyrzadzili malemu niz pożytku, ale najważniejsze ze Oskarek dzielnie znosi kolejny gips i polubial Pana Profesora i ze teraz już jest w najlepszych rekach :) pozdrawiamy
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 24 Cze, 2013   

Iskierko, bardzo się miło czyta takie dobre wieści :) Powodzenia !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.