Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Warszawa - Orthos - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 16 Cze, 2009   Warszawa - Orthos - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej

ORTHOS to prywatne centrum rehabilitacji na wysokim poziomie. Skupia świetnie wykwalifikowanych rehabilitantów pracujących uznanymi na świecie metodami min. PNF, NDT-Bobath, terapii manualnej Cyriax, McKenzie, osteopatii, Kaltenborn, SI, czy Dennison.

Centrum prowadzi terapię w schorzeniach centralnego i obwodowego układu nerwowego: po udarach mózgu, w stwardnieniu rozsianym (SM), stwardnieniu zanikowym bocznym (SLA), w chorobie Parkinsona, polineuropatiach, zanikach mięśniowych, po urazach i zapaleniach rdzenia kręgowego, po urazach czaszkowo - mózgowych, po operacjach na centralnym układzie nerwowym (np. guzów mózgu). Rehabilitanci mają szerokie doświadczenie również w terapii osób po zabiegach operacyjnych - min. endoprotezy, kapoplastyki czy osteotomii wg. Ganza.

Terapeuci pomagają pacjentom borykającym się min. z:
- wadami postawy
- bólami kręgosłupa
- bólami stawów
- urazami, złamaniami; po operacjach ortopedycznych (np. stawów kolanowych, biodrowych)
- z endoprotezami stawów (np. biodrowych)
- migrenami
- po amputacji kończyn
- z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych

KONTAKT:
ORTHOS
ul. Szolc-Rogozińskiego 1
Warszawa
tel: (+22) 855 23 95
tel./fax (+22) 855 23 99

http://orthos.warszawa.pl/firma.html

GODZINY OTWARCIA
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 19:00
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Nie 05 Lip, 2009   

Katju! Dzięki Twojemu zapałowi do ćwiczeń oraz właściwej rehabilitacji i ja też połknęłam bakcyla na tą przychodnię! :-D Tak sobie nawet ostatnio wykombinowałam, że warto tam się wybrać jeszcze przed zabiegiem, aby fachowiec ocenił mój potencjał i mógł już powoli obmyślać dla mnie idywidualny program walki z chwilową niedyspozycją organizmu! Pierwsza wizyta już w czwartek i na pewno dam znać, jak było :-)

edit: byłam wczoraj na wizycie i jestem bardzo zadowolona :-D Moim rehabilitantem będzie pan Jakub. Przeprowadził ze mną rzetelny wywiad dotyczący moich bioder, przebytych operacji płaskostopia. Wykonałam również kilka jego poleceń. Następnie dowiedziałam się, co wykonuję nie tak i co należy zmienić. Jestem z siebie bardzo zadowolona, bo nie jest ze mną jeszcze tak źle, jak myślałam :mrgreen:
Ogólnie moja opinia po tej wizycie jest bardzo pozytywna! Na pewno chętnie wrócę do tej przychodni po zabiegu, gdy dostanę zielone światło na rehabilitację! :lol:
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 04 Sie, 2009   

Świetnie! Ja też korzystam z ich opieki od prawie 2 lat i wielce sobie ją cenię :-) Wiadomo - szczególne ukłony w stronę "mojego" Pana Piotra :-)
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Czw 26 Lis, 2009   

Katja,
Czy dzieciaczki również są tam rehabilitowane?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 26 Lis, 2009   

Tak, jest tam wspaniała opieka dla dzieci i niemowlaków. Dziećmi zajmuje się często sama szefowa Orthosu i tym samym wspaniała kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu - Agnieszka Stępień. Ostatnio miałam przyjemność podziwiać ją w trakcie pracy z moją siostrzenicą. Siedziałam z rozdziawioną buzią w niepojętym uwielbieniu.
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 27 Lis, 2009   

do Katja, Dziekuję bardzo. Napewno odwiedzę tę placówkę z moją córeczką. Nie wiem tylko czy faktycznie dobrze byłoby tam pojechać z małą jeszcze przed operacją?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 27 Lis, 2009   

jolanta454 napisa/a:
do Katja, Dziekuję bardzo. Napewno odwiedzę tę placówkę z moją córeczką. Nie wiem tylko czy faktycznie dobrze byłoby tam pojechać z małą jeszcze przed operacją?


Zdecydowanie tak. Zadzwoń i umów się. Poproś o szybki termin.
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 27 Lis, 2009   

Do Katja,
Dzwoniłam tam już dzisiaj, ale pani rehabilitantka powiedziała mi że po uzgodnieniu z lekarzem po operacji mogę się dopiero zgłosić do nich, ponieważ jak przypuszczałam rehabilitacja będzie uzależniona od tego jaki będzie efekt operacji (oby jak najlepszy).
A ja już chciałabym mieć wszystko za sobą i maleństwem - tak trudno jest czekać.....
Po nauczce jaką dostałam od lekarzy teraz już chyba zawsze będę "wychodzić przed orkiestrę" ...
Niemniej jednak dziękuję Ci za informację.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 27 Lis, 2009   

Jolu - gratuluję wyboru...już czuję, że efekty rehabilitacji córeczki będą wspaniałe :-D
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 28 Lis, 2009   

jolanta454 napisa/a:
pani rehabilitantka powiedziała mi że po uzgodnieniu z lekarzem po operacji mogę się dopiero zgłosić do nich, ponieważ jak przypuszczałam rehabilitacja będzie uzależniona od tego jaki będzie efekt operacji (oby jak najlepszy).


Skoro tak powiedziała, widać tak będzie najlepiej. I tego się trzymaj. Głowa do góry Jolu :-) Ty i Twoje maleństwo jesteście w najlepszych z możliwych rękach!
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Sob 28 Lis, 2009   

Do Katja, i tej wersji się trzymajmy... :-)
 
     
kataryncia 
kasiulka
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 32
Doczya: 24 Maj 2010
Posty: 16
Skd: Radom
Wysany: Wto 23 Lis, 2010   

Korzystam aktualnie z rehabilitacji w tym ośrodku i jestem bardzo zadowolona. Dzięki panu Jakubowi chodzilam i kulach tylko ok 2 miesiecy i czuje sie bardzo dobrze :)
_________________
Katarynka
 
     
piedra32 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 505
Skd: Athlone-Ireland
Wysany: Pon 10 Pa, 2011   

Zdecydowanie polecam Orthos :!: obecnie jestem pod opieką Piotra Komorowskiego i jestem bardzo zadowolona.
Wszystko mi tłumaczy- co? po co?kiedy?jak? to ważne bo wcześniej nie wiedziałam tylu rzeczy odnośnie mojego biodra.
Ważne nie ma użalania są ćwiczenia:)Godziny mam dopasowane jak tylko możliwe a klientów jest bardzo bardzo wielu więc ustalajcie wcześniej.
Szczerośc podstawa bo Piotr nie "owija w bawełnę" i to mi się podoba - mówi jaka jest sytuacja.
Nie podoba mi się ból haha ale cóz po tylu latach chodzenia wygięta jak "paragraf"czas na zmiany a to nie łatwe (oczywiscie żart).

A i minus za to że w maszynie z wodą nie ma kubkow plastikowych a ja zawsze lubie się napić :) ;-)

Pozdrawiam Piotra i Dziękuje
_________________
Nigdy nie jest równie daleko od celu,
jak wtedy, gdy nie wiesz,
dokąd zmierzasz.
 
     
Enigmatyczny27 
Zreperowany :)
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 39
Doczy: 14 Sty 2011
Posty: 37
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 10 Pa, 2011   

hehehh ...a jkie sa koszta ?
_________________
Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę.
 
 
     
piedra32 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 505
Skd: Athlone-Ireland
Wysany: Pon 10 Pa, 2011   

Tanio nie jest ale warto.Szczerze mówiąc lepiej mniej a dobrze niż wiele ale za małe pienądze.
_________________
Nigdy nie jest równie daleko od celu,
jak wtedy, gdy nie wiesz,
dokąd zmierzasz.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.