Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Co dzisiaj robiłaś/łeś?
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

i ja :) a może umieść w hyde parku dz. z przepisami ?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

tak szczerze - nie patrzę na markę, czy producenta, jest z elektrolitami to się pije, ale po graniu piwo, też bez ulubionej marki.

zacytują mojego kolegę: "po plażówce piję pierwsze piwo, aby zaspokoić pragnienie. dwoma następnymi wyrównuję poziom płynów w organizmie. i dopiero czwartym mogę się delektować!"

coś w tym jest.
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Gdzieś, kiedyś w jakimś programie widziałam taki przepis: woda, sok z cytryny, odrobinę soli i miód. Zwykle robiłam sobie taki napój jak wybierałam się na wycieczkę rowerową. Teraz przy tych upałach woda z cytryną albo zielona herbata - zimna, z lodem.
Lubię lato i ciepło ale już mam dosyć, co dzień albo co drugi dzień boli mnie głowa od tej duchoty...większość czasu siedzę w domu, okna zasłonięte...
Wczoraj wieczorem spacer był fajny choć niebo w części zachmurzone i trudno było wypatrzyć spadające gwiazdy. Dopiero później jedna mi śmignęła jak już patrzałam z balkonu :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Aga mogę ale czy zaraz ktoś pokroju naszych ostatnich rozmówców nie zarzuci mi że robię reklamę koleżance i jeszcze kasę od niej dostaję.

Umieściłam przepis w dziale przez żołądek do serca. Aga jest pyszny to prawda też go pije;-)
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
Ostatnio zmieniony przez Bonia Czw 13 Sie, 2015, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Olej to i pisz.
Jak ktoś zechce komuś coś zarzucać to zawsze znajdzie powód.
Każdy wie za siebie jak jest naprawdę w jego przypadku i czy ma sobie coś do zarzucenia w tym kierunku. Myślę że obie nie mamy :)
A napój świetny i może ktoś by chciał skorzystać :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 18 Sie, 2015   

https://zrzutka.pl/szkolenie-rezona

Kochani mam do was po raz kolejny wielką prośbę dla mojej niepełnosprawnej koleżanki jest szkolony nowy pies asystujący. To wspaniała osoba która pomimo niepełnosprawności wiele pomaga innym. Przede wszystkim chorym dzieciom. Teraz sama potrzebuje pomocy ponieważ wyszkolenie takiego psa kosztuje i przekracza to jej możliwości finansowe. Liczymy na wasze wsparcie :->
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
Ostatnio zmieniony przez aga.t. Sro 19 Sie, 2015, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sro 19 Sie, 2015   

Boniu strona się nie chce otworzyć tzn.błąd 404 pozdrawiam...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 19 Sie, 2015   

Poprawione :) czasem jedna mała kropeczka może popsuć efekt ;) Dobrze, że Bonia wrzuciła to też na fejsa więc mogłam sprawdzić i poprawić.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 19 Sie, 2015   

aga.t., bardzo Ci dziękuje za poprawienie błędu. :->
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 23 Sie, 2015   

właśnie wróciłem z Mistrzostw Polski Oldboy-ów w Siatkówce Plażowej we Wrześni.
najgorszy wynik o czasu jak uczestniczę w tych zawodach - 10 miejsce.
zawody z rekordową obsadą - ponad 90 zespołów.
tak wyrównanego poziomu nie pamiętam, wystarczy powiedzieć, że co drugi mecz kończył się tie-breackiem.
w kategorii +40 (lat) była para o średniej wzrostu 210 cm, czyli Marcin Nowak (215) i Jakub Markiewicz (206) i w tej sytuacji okrzyk przeciwnika: "gramy przez małego" brzmiał zabawnie.

ale jest też dobra strona tych zawodów. w przyszłym roku przechodzę do kategorii +60 i we Wrocławiu nie mam partnerów. na tych mistrzostwach rozesłałem wici o szukaniu i mam 3 poważne propozycje (2 z Warszawy i 1 ze Szczecina) czyli moje akcje na rynku siatkarskim stoją nie źle.

cała impreza niezwykle udana, dużo zabawy, kontakt z bracią siatkarską z całego kraju i nie tylko. doskonałą organizacja.
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 27 Sie, 2015   

Czytam ten dział nie raz i cieszę się oraz każdemu gratuluje ze robi co może umie po zabiegu endo. .Ja ze względu na Swoją endo nie mogę biegać i uprawiać sportu prócz roweru bo ona tego nie lubi ale za to układam płytki ostatnio sam wymieniłem drzwi a w tym tygodniu od poniedziałku maluje dach który jest łagodny ze spadem oczywiście 80 m kwadratowych .Po mimo endo. o mniejszej sprawności nogi daje rade co mnie cieszy ze po mimo ograniczeń daje rade i nawet to mogę robić co cieszy i dodaje wiary ze będąc ograniczony trochę ruchowo można wszystko wiadomo z głową i tak aby było bezpiecznie...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 03 Wrz, 2015   

ostatecznie zająłem 8 miejsce.

we wtorek przyszedł na boisko kolega (67 lat) 2 miesiące po operacji biodra (endo) już bez kul. zapowiedział, że w październiku wraca na salę, bo jest potrzebny w maju/czerwcu 2016 na mistrzostwach Polski na hali.
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 06 Wrz, 2015   

wczoraj grałem turniej na zakończenie sezonu plażowego w Oławie. ten turniej to King of the Beach. czyli gra 12 zawodników i każdy zbiera punkty na własne konto, a klasyfikacja jest indywidualna.
ja oczywiście najstarszy, więc jako mięso armatnie. ale jestem zadowolony, że zapraszają mnie jeszcze na takie imprezy, bo wszyscy zawodnicy to bardzo ograni goście - nie ma osób przypadkowych.

początkowo były 3 grupy po 4 zawodników, udało mi wyjść do ósemki. potem dwie grupy znowu po 4 zawodników. co ciekawe wyszedłem na pierwszym miejscu.
więc dostałem się do najlepszej czwórki i tu już nie miałem szans, bo oprócz mnie byli : dwóch vice-mistrzów Polski w kat. +45 i jeden junior (38 lat), więc w rezultacie zająłem 4 miejsce, co uważam za duży sukces na koniec sezonu.

nasze zakończenie będzie 10 września, mniej grania, a więcej zabawy - przyjeżdżamy baz samochodów.
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Nie 04 Pa, 2015   

a ja dzisiaj grałem w plażówkę na kąpielisku "Morskie Oko" i także pływałem - woda 12 st., dwa razy.
aktywność jest super.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 10 Pa, 2015   

https://youtu.be/ioqTYZQL_iM
W tym zakładzie pracuję.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.