Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
VII Warsztaty Rehabilitacji Funkcjonalnej - KRAKÓW
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sob 14 Kwi, 2012   

zula, brakuje mi jeszcze tylko Twojej ankiety. Proszę, podeślij mi ją jak najszybciej.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sro 18 Kwi, 2012   

No to mamy komplet. Mam wszystkie ankiety i prawie wszystkie wpłaty. Do zobaczenia już w sobotę, o 14:30, na ul. Rzemieślniczej 1a w Krakowie. Jest to budynek, z lewej strony, gdy wejdziemy od Ronda Mateczny, z dużym napisem Reha Plus. Do zobaczenia. Gdyby ktoś miał kłopot z dojazdem to dzwońcie na moją komórkę. Dziewczyny, które jej nie macie, a chcecie, to proszę info na prv.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 20 Kwi, 2012   

Duska, a czy tam nie będzie problemu z parkowaniem? (Nie mam przywilejów dla niepełnosprawnych)
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   

drupinka, jest taki maly parking tuż przed budynkiem, ale nawet jak tam nie bedzie miejsca to nie ma zadnej strefy i ulica jest zwykle pusta.
jest tez ciut wczesniej parking pod sklepem komfort.
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   

Poza tym jest parking za budynkiem również
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   

Dziękuję za niezwykle udane i wartościowe warsztaty! :clap:
 
     
jola 
jola

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 08 Sty 2010
Posty: 96
Skd: mikołów
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   

Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w Warsztatach w Krakowie, 4 godziny minęły jak z bicza strzelił. Najpierw był wykład i oglądanie slajdów na temat definicji, ekonomi chodu przystępnie wytłumaczony i pokazany, następnie była krótka przerwa na kawę i ciastka a po przerwie podzielono nas na grupy i każdy indywidualnie był zbadany i skonsultowany. Dowiedziałam się też jakie ćwiczenia mam wykonywać żeby wzmocnić słabe u mnie mięśnie pośladkowe.
Na koniec był jeszcze wykład sexi - bardzo obrazowo pokazany :lol:
Bardzo dziękuję :)
_________________
17.07.2012 r.
09.06.2014 r.
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   

Kochani, umieram z ciekawości jak było na warsztatach! :) Liczę, że mnie oświecicie, bo tym razem byłam na nich tylko duchem :) Bardzo bardzo interesuje mnie jak się udały i przed wszystkim czy uczestnicy są zadowoleni z tego czego mogli posłuchać i czego mogli sie nauczyć.
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Sob 21 Kwi, 2012   Warsztaty

Drogie uczestniczki warsztatów.Proszę dokładnie zapamiętać wszystkie elementy 2 części/te sexi/ i opowiedzieć/pokazać/ na 3 urodzinach.Ja nieskromnie mogę być fantomem do demonstracji.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

Też umieram z ciekawości jak udały się warsztaty, opowiadajcie jak było i czego się nauczyłyście :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

Warsztaty bardzo udane - dzięki dla organizatorów :) .
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

Cóż mogę napisać...nie wiem czy to będzie na plus czy na minus ;) ale w sumie nic nowego się nie dowiedziałam - potwierdziło to moje przypuszczenia, że mam super terapeutów :D Zalecenia, ćwiczenia takie same jak robiłam, mam, robię :)
Oczywiście wielki plus za ''wykład'' nt. pozycji seksualnych - to prawda, że ten temat jest za rzadko poruszany i praktycznie nie ma o tym informacji - dlatego wielkie dzięki za zaangażowanie dla pani Kasi :)
Na pewno ktoś wyniósł dużo nowych wiadomości z tego spotkania i być może będzie to wskazówką w szukaniu dobrych terapeutów a o to m.in. chodzi :)

Nie byłabym sobą gdybym nie pomarudziła :P - ale rozumiem, że to Warsztaty - ale za mało było czasu na ploty ;) Tym bardziej, że w końcu miałam przyjemność poznać Dobrego Duszka ;) i nowe Forumowiczki (tzn. te których nie poznałam wcześniej ;) ).
No i spotkania po Warsztatach też nie było...

Ogólnie dzięki i wielkie pozdro dla wszystkich :flower:

Oczywiście kochana Zozo Dzięki :pada: :kwiatki:
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

aga.t. napisa/a:
potwierdziło to moje przypuszczenia, że mam super terapeutów

Czyli poczułaś się jeszcze pewniej w swoim kierunku terpii :ok:
aga.t. napisa/a:
Oczywiście wielki plus za ''wykład'' nt. pozycji seksualnych - to prawda, że ten temat jest za rzadko poruszany i praktycznie nie ma o tym informacji

To będzie sygnałem na przyszłość dla organizatorów kolejnych warsztatów, że ten temat jest baaardzo potrzebny :)
aga.t. napisa/a:
za mało było czasu na ploty

Niedosyt spotkania zachęci do kolejnych, jeszcze lepszych :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

Bardzo jestem zadowolona z Warsztatów, dla mnie kolejnych, bo już raz w podobnych uczestniczyłam.
Chcę tu bardzo mocno podziękować Dusce, naszemu dobremu duchowi za atmosferę i sprawną organizację.

Przede wszystkim cieszę się, że potwierdzono moją dobrą kondycję po endoprotezie. Czyli nie jest już to moje subiektywne odczucie a potwierdzenie dobrej dotychczasowej pracy moich rehabilitantów Pana Pawła z Zakopanego i Pani Kariny z Gdańska (skontaktuję się z nimi, czy mogę zamieścić ich namiary na naszym Forum).
Wyjaśniłam też, pewne drobiazgi, ale dla mnie ważne.
Okazało się, że nie ma wielkiego znaczenia, czy jeżdżę rowerem do przodu, czy do tyłu, byle jeździć, czy którą nogą zaczynam chód, prawą, czy lewą a z tym miałam do tej pory problem.
Czytamy Forum i trudno nas zaskoczyć czymś całkowicie nowym. Dowiedziałam się jednak, że ważna jest pora dnia, kiedy jeździmy na rowerku stacjonarnym. Najskuteczniejsza jazda dla naszych mięśni to pół godz. przed snem, ponieważ mięśnie najlepiej 'rosną', zmęczone i w nocy. No i 2l. wody dziennie, jak chcemy zamiast tłuszczu mieć mięśnie.
Zawsze wydawało mi się, że nie należy je przemęczać a tu dowiedziałam się, że jest całkowicie odwrotnie 'do potu'.
Tyle na gorąco z pierwszej części (na drugiej nie byłam).

No i najważniejsza rzecz. Poznałam wiele nowych sympatycznych uczestniczek Forum.
Wszystkie serdecznie pozdrawiam.
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Nie 22 Kwi, 2012   

Mnie podobnie jak AgęT. cześć praktyczna utwierdziła w przekonaniu, że moja rehabilitacja i praca z fizjoterapeutą jest na wysokim poziomie. Były jednak osoby, które z całą pewnością skorzystają z fachowych porad przekazanych przez prowadzących.

Wielkim plusem dla mnie był krótki ale treściwy wykład o pozycjach sexualnych.
Najlepsze dla Bioderek są pozycje:
* misjonarska ze złożonymi nogami partnerki, partner z nogami rozchylonymi,
* pozycja boczna - najlepiej ta gdy partnerzy są zwróceni twarzami do siebie, partnerka leży na operowanym biodrze
* pozycja kiedy partnerka leży a partner stoi i przytrzymuje jej biodra (absolutnie nie chwyta za kolana czy stopy) - pozycja dobra na stół czy pralkę :)
* pozycja gdy oboje partnerzy stoją,partnerka tyłem do partnera - ale ważne wtedy jest by partner obejmował partnerkę za brzuch i przyciągał ją do siebie, aby miednica nie za bardzo była "wypchana w tył".

No i tyle - w zasadzie szału nie ma - generalnie można to sobie w jakiś sposób urozmaicać ale najważniejsza rzecz to układać miednicę w tzw. tyłopochyleniu (trzeba to sobie wyobrazić tak jak pies podkula ogonek - tak mamy układać miednicę), a partner absolutnie nie może opierać swojego ciężaru na miednicy partnerki ale opierać się na swoich kolanach, nogach i rękach wokoło partnerki.

Takie warsztaty są bardzo wartościowe - mamy okazję spotkać się osobiście, podzielić na żywo bieżącymi problemami. dziękuję wszystkim Dziewczynom - jesteście Cudne, a każda na swój sposób wyjątkowa.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.