Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przydatne i praktyczne gadżety
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 12 Gru, 2013   

Wpisz w google grafika: poduszka między kolana i poduszek od koloru do wyboru. Kształtem kość przypominają.
 
     
MałaMi 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 31
Doczya: 23 Wrz 2013
Posty: 65
Skd: Kluczbork/Holandia
Wysany: Czw 12 Gru, 2013   

pasiflora napisa/a:
Wpisz w google grafika: poduszka między kolana i poduszek od koloru do wyboru. Kształtem kość przypominają.

Nie wpadłam na to żeby kupić taką, a wygląda bardzo ciekawie, pewnie jest bardzo komfortowa. Już dwa razy obudziłam się bez poduszki między nogami bo gdzieś sobie poszła :evil: , czyli zwykłe nie koniecznie się nadają, mi się wysuwa jakakolwiek by to nie była.

A co do skarpetek to polecam skarpetki-stopki (jeśli ktoś nie jest zmarzluchem :-P ) od powrotu do domu używam tylko takich bo innych chyba nie umialabym ubrać a te zakładamy jednym ruchem.
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

pasiflora szukalam ale gdzies w jakiejs wypowiedzi trafilam na opinie ze nie wszystkie sie nadaja i sa odpowiednie do spania ..nie wiem o co chodzi dokladnei ale jesli mialabym kupic to wole taka ktora bedzie naprawde pomoca a nie zeby mi krzywde zrobila :-/
jak pytalam dr kiedy na boku spac moge to mowil ze juz .. jakos tego nie czuje bo i na ktorym mam spac nie wiem :roll:
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

IRENA, ja miałam "poduszkę dla osób śpiących na boku" z IKEI, akurat były dostępne on line. Dla mnie bardzo wygodna, można ją umieścić między nogami od ud aż po kostki.
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

drupinka -dziekuje ;-)
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

drupinka napisa/a:
IRENA, ja miałam "poduszkę dla osób śpiących na boku" z IKEI, akurat były dostępne on line. Dla mnie bardzo wygodna, można ją umieścić między nogami od ud aż po kostki.

i taka wersja jest dużo lepsza niż krótkie poduszki
te krótkie mogą nawet zaszkodzić
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

chodzi o cos takiego ?

Ostatnio zmieniony przez kinga Pi 13 Gru, 2013, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 13 Gru, 2013   

przepraszam, pomyłka! to była poduszka z Tchibo... po prostu długa poduszka :) Pod głowę można mieć drugą :)
http://media2.tchibo-cont...31638_b1_pv.jpg
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Sob 14 Gru, 2013   

:-D ok
 
 
     
qwasia 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Doczya: 04 Kwi 2012
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 17 Gru, 2013   

Ja biegam i gadżetem, który niezwykle mi się przydaje jest etui sportowe na telefon. Taka mała rzecz, a ile ułatwia :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez kinga Wto 17 Gru, 2013, w caoci zmieniany 2 razy  
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Sro 08 Sty, 2014   

na tchibo.pl jest obecnie w sprzedaży seria ciekawych gadżetów - m.in. poduszka między nogi, "zakładacz" skarpet, poduszka podwyższająca krzesło, chwytak, parasolko-laska :) , i inne.
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Pi 10 Sty, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Dagny 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Doczya: 01 Lip 2014
Posty: 28
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 02 Lip, 2014   

pasiflora napisa/a:
Chciałam Wam pokazać na czym śmiga Duśka po mieszkaniu
Obrazek
Świetna rzecz!!! Choć niestety nie dla mnie :-( gdyż moje biodra sie nie odwodzą i to coś między nogami jest po prostu za szerokie , ale poszperałam na necie i proszę co znalałam
Obrazek
To są akcesoria z salonów fryzjerskich lub gabinetów stomatologicznych Pierwszy cena ok 330 zł a drugi tylko 150zł

Niestety, obrazków już nie widać (spóźniłam się), bo strona nie istnieje lub jest w przebudowie.
Być może to, co znalazłam jest bliźniaczo podobne do propozycji Pasiflory, myślę jednak, że warto ponownie podjąć temat, gdyż chciałam zapytać doświadczonych Bioderkowiczów, czy ten taboret siodłowy jest przydatny, czy lepszy jest taki ze zwykłym siedziskiem. Jeden z siodłowych ma nawet oparcie:




duska napisa/a:
Co do mojego krzesełka to faktycznie wlasnym pomysłem jestem zachwycona :-D ale musze leciutko skorygowac to co napisala Pasiflora. Niestety, krzesla tzw biurowe czyli mieszczące sie w 300 zl nie nadaja sie do przemieszczania. Tzn. jesli macie mała kuchnię i chodzi tylko o siedzenie podczas np gotowania to jest super ale jesli macie wiekszą powierzchnię do opanowania czyli np dół domku (BEZ PROGÓW :-D ) to w taboretach biurowych sa za duze opory toczenia.

Na twarde kółka też jest rada.
Można kupić miękkie kółka i wymienić - cena kompletu nie jest wysoka: https://www.google.com/se...iw=1600&bih=775
Mam nadzieję, że taka wymiana nie jest problemem, ale przyznam się, że jeszcze nie sprawdzałam :oops:
_________________
"Idź przez życie z podniesionym czołem.
Aż się nie potkniesz." /Andrzej Majewski "Aforyzmy"/
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sob 02 Sie, 2014   

Nie miałam problemów z żyłami przy poprzedniej operacji. Nawet nie pamiętam czy bandażowali mi nogę? Pewnie tak.

Jednak tyle jest teraz problemów z zakrzepami, że zdecydowałam się zakupić pończochy przeciwzakrzepowe. Koszt nie jest duży -60-70zł.
Czy wziąć raczej mniejszy rozmiar? Z pomiarów wychodzi, że to 2S. Moje wymiary mieszczą się tak pod koniec skali - np. mam 32cm a jest do 34.
(Ale Ja w S-ce? :shock: :shock: )
Ale jak mam je mieć kilka dni to może za ciasne? Z kolei luźne nie są potrzebne, nie spełnią swojej roli. Musi mnie jednak trochę ścisnąć.
Czy ktoś może coś doradzić?
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pon 04 Sie, 2014   

A'propos poduszki między kolana - gdyby ktoś potrzebował, to dziś widziałam w cenie 24 zł w Biedr.
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 04 Sie, 2014   

A na pewno on jest tak potrzebna ja nawet w szpitalu nie miałem tylko wałeczek który i tak z boku leżał a w domu to już bez od początku ale jak ktoś chce dla spokojności to łatwo cos wymyśłic np. butelka po wodzie owinieta ręcznikiem i związana i pewnie dużo można jeszcze wymyślić szkoda kasy na parę dni
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.