Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przydatne i praktyczne gadżety
juris 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 24 Sty 2018
Posty: 9
Skd: Łodź
Wysany: Sro 31 Sty, 2018   

Elizabeth napisa/a:

1. Korki do uszu, przy chrapiącej sąsiadce okazały się zbawienne.
2. Suchy szampon bo przez kilka dni o myciu głowy możecie zapomnieć.
3 Osłona na oczy ( takie materiałowe okularki) żeby światło nie wybudzało was w nocy.
6. Długi kabel do ładowarki bo czasami szafka jest oddalona znacznie od gniazdka.


Te cztery rzeczy są bardzo ważne. Ja pamiętam, jak byłem chwilę w szpitalu nie miałem ze sobą w ogóle ładowarki, zatyczek i tej osłony na oczy i to były rzeczy których mi brakowało, bo niestety trafiłem na salę z pacjentami, którzy chrapali i udawało mi się zasnąć dopiero nad ranem, ale to tylko na chwilę, bo już słońce świeciło w okna. Także warto wziąć takie rzeczy, o których zwykle się zapomina.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 03 Lut, 2018   

Na poranne slonce w oczy wieszalismy(lub prosilismy o wieszanie) recznikow na gornej poreczy lozek.pomagalo.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Elizabeth 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 13 Sie 2017
Posty: 44
Skd: WARSZAWA
Wysany: Czw 10 Maj, 2018   

Do tych wszystkich rzeczy o których pisałam kilka postów wcześniej należy dodać krążek przeciwodleżynowy pod piętę. Wato zakupić sobie taki gadżet żeby potem nie cierpieć, bo ból pięty jest czasami dużo gorszy niż operowanego biodra. Poduszka przeciwodleżynowa na część krzyżową też się przydaje zwłaszcza dla osób starszych.
_________________
Jak myślisz tak masz.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 11 Maj, 2018   

Elizabeth napisa/a:
krążek przeciwodleżynowy pod piętę
W tej roli świetnie się też sprawdza gumowa rękawiczka napełniona wodą i mocno zawiązana. Dodatkowo chłodzi piętę :-)
 
     
lukaszk 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 37
Doczy: 11 Lip 2018
Posty: 7
Skd: Starachowice
Wysany: Czw 28 Lut, 2019   

W pierwszym poście tego tematu jest mowa o jakże popularnych wśród bioderkowiczów sprytnych majtaskach. Czy ktoś mógłby wstawić jakieś foto? Byłbym wdzięczny, bo muszę to pokazać krawcowej :)
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Pi 01 Mar, 2019   

lukaszk napisa/a:
W pierwszym poście tego tematu jest mowa o jakże popularnych wśród bioderkowiczów sprytnych majtaskach. Czy ktoś mógłby wstawić jakieś foto? Byłbym wdzięczny, bo muszę to pokazać krawcowej :)


Zdjęcia nie posiadam, ale tu nie ma żadnej wielkiej filozofii. Po piewsze musisz wybrać majtki, które są zszywane po bokach. Potem te boki trzeba rozpruc i wszyć jakieś tasiemki czy rzepy, żebyś mógł je zawiązać po założeniu. Jeżeli jednak potrzebujesz jakiegoś obrazka, to wystarczy spojrzeć na pampersa.
 
     
Krzyś 
Krzyś



Status: Endo x 2
Wiek: 56
Doczy: 05 Lis 2014
Posty: 56
Skd: Glucholazy
Wysany: Sob 02 Mar, 2019   

Witam! Ja nie stosowałem tych majtasów, chociaż miałem je ze sobą. O wiele lepiej spisała się męska koszula nocna, którą można kupić chociażby na znanym portalu aukcyjnym.
 
     
Izaa876 


Status: Inne
Doczya: 20 Wrz 2019
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 20 Wrz, 2019   

Po jakiejkolwiek operacji numerem jeden jak dla mnie są kule inwalidzkie. To one ułatwiają w codziennych czynnościach np. przy poruszaniu się do szkoły a nawet do pracy.
 
     
olgierd335 


Status: Osteo. Ganza x 1
Doczy: 25 Sie 2020
Posty: 3
Skd: Katowice
Wysany: Wto 25 Sie, 2020   

Poduszka pod operowane niedawno biodro, to na prawdę spoko gadżet.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.