Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
ZNIECZULENIE dolędźwiowe oraz ogólne
arczi362 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 04 Lis 2015
Posty: 13
Skd: wożuczyn cukrownia
Wysany: Czw 20 Kwi, 2017   

Witam;) właśnie jestem 10 dni po endo. To juz 2 operacja po nieudanym w skutkach nawiercaniu. Znieczulenie w kręgosłup , z tym ze leżałem na boku podczas znieczulania , przez co miałem znieczulona tylko operowaną nogę . Tak słyszałem wiercenie, stukanie młotkiem itp. Ale miałem na to wywalone i tego już prawie nie pamietam . Nie narzekam na ten typ znieczulenia i oczywiście polecam . Moja rada dla nowych zaglądających na forum : nie sugerujcie sie tymi panikarami co tu rozprawki wypisują i za długo nie rozkminiajcie. Na każdego inaczej moze zadziałać znieczulenie, a powiem ze z tego całego pobytu w szpitalu to operacja to najmniejszy pikuś.
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Nie 01 Lip, 2018   Znieczulenie miejscowe

Witam
Mam pytanko odnośnie znieczulenia w kręgosłup, szukałam podobnych wątków ale nie znalazłam więc zdecydowałam tutaj napisać :) , więc chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś "limit" robienia takich znieczuleń byłam już kuta 5 razy a niestety czeka mnie jeszcze przynajmniej 5 operacji w przyszłości z tego dwie powinnam mieć w przyszłym roku. Tak się zastanawiam czy tyle wkuć może jakoś zaszkodzić czy nie ma żadnego wpływu na kręgosłup. Miałam się zapytać anestezjologa na ostatniej operacji ale jakoś z tego wszystkiego wypadło mi z głowy :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.