Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Sro 16 Lip, 2014   

Dagny napisa/a:

Podzieliłam się z Wami obserwacją, która pozwoliła mi znaleźć wyjaśnienie zagadki, jak to się dzieje, że w jednym szpitalu są niekończące się kolejki, a w innym - krótkie.


Wyjaśnienie tej zagadki jest jeszcze inne - klinika ma bardzo dobrą kadrę, chętnych jest więcej i do nich też trafiają przypadki, których nie operuje się na Szwajcarskiej.
 
     
Dagny 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Doczya: 01 Lip 2014
Posty: 28
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 17 Lip, 2014   

29palms, czy ja gdzieś wymieniłam który to szpital i w jakim mieście się znajduje? :shock:
_________________
"Idź przez życie z podniesionym czołem.
Aż się nie potkniesz." /Andrzej Majewski "Aforyzmy"/
 
     
IwonaS 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 25 Cze 2014
Posty: 5
Skd: okolice Radomia
Wysany: Czw 17 Lip, 2014   

Cytat:
IwonaS, musisz powalczyć, żeby termin był trochę szybszy :)


Z pewnością powalczę :-)
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Pon 21 Lip, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Czw 17 Lip, 2014   

Dagny napisa/a:
29palms, czy ja gdzieś wymieniłam który to szpital i w jakim mieście się znajduje? :shock:


Przejrzałam Twoje posty i faktycznie nie podałaś. Zasugerowałam się Wielkopolską i słowem "klinika", czyli zwyczajowo szpitalem Uniwersytetu Medycznego. Niekoniecznie musiał być w Poznaniu, tak samo jak niekoniecznie szpital miejski musiał oznaczać szpital, który wymieniłam. Jeżeli się pomyliłam, to przepraszam.
 
     
madi 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 24 Sty 2013
Posty: 41
Skd: Piernikowo
Wysany: Czw 24 Lip, 2014   

Witam Was ponownie ;) , nie pisałam dawno ale bacznie Was obserwuję.
Przy okazji czekając na swoją operację, która w zeszłym roku nie doszła do skutku (ciągłego przesuwania terminu).
Mam pytanie do osób które mają termin operacji na wakacje, w Otwocku na oddział VII. Czy Wasze terminy przewidziane właśnie na okres wakacyjny zostały dotrzymane? Czy może Was też przesuwają?
Mój termin przewidziany na 24 czerwca, został przesunięty na czas bliżej nie określony, nawet mnie o tym nie informując. Jechałam z Torunia 260km na darmo. Nowego terminu nie mogę uzyskać. A jedyne co słyszę od lekarza to "proszę zadzwonić później/za tydzień".
Wiem, że przesuwanie terminów jest codziennością, ale martwię się po prostu coraz bardziej bo zbliża się sierpień, czas leci a ja nie mam żadnych konkretów... A nie chciałabym stracić kolejnego roku.
Za każdą wiadomość z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Was wszystkich ;-) .
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 24 Lip, 2014   

madi, widzę że masz nie za ciekawą sytuację z tymi terminami. Też to przeżyłam tyle że w Piekarach Śl., więc wiem co czujesz.
Mam nadzieję że pacjenci z Otwocka Ci odpiszą.
Pozdrawiam i życzę szybkiej operacji i mało bólu.
 
     
lamster75 
arleta
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 48
Doczya: 24 Lip 2014
Posty: 19
Skd: Bydgoszcz
Wysany: Pi 25 Lip, 2014   

ja mam termin na początek listopada w Otwocku i mam nadzieję ,że tak będzie , bo w pracy powiedziałam o swojej nieobecności wszystko ustawię pod ten termin . ;-)
_________________
Dajesz mi swój czas - najhojniejszy dar ze wszystkich Dziękuję!!
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 26 Lip, 2014   

Tak to jest w dobrych szpitalach znaczy doświadczonych bo małe w których są kolejki na parę miesięcy też zrobią dobrze bo powikłania są rzadkie przy endo Otwock mimo że pod względem operacji bije na głowę inne miasta no może poza Piekarami robi wszystko kapo ,ostedomie ,endo i pewnie dlatego ma dużo ludzi szczególnie młodzieży w porównaniu z innymi szpitalami Mi też przesunęli na szczęście tylko tydzień i wiem co to znaczy jak człowiek się przygotuje psychicznie ,wszystko przygotuje ,zorganizuje dojazd itp. i taka niemiła niespodzianka Czeka mnie jeszcze druga noga i tez pewnie znowu będzie czekanie i stresowanie się jak co i kiedy jak to w naszej służbie zdrowia
 
     
madi 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 24 Sty 2013
Posty: 41
Skd: Piernikowo
Wysany: Pon 28 Lip, 2014   

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, u mnie nadal cisza. Dzwoniłam w czwartek tak jak kazał mi w poniedziałek lekarza - nie odbierał, zadzwoniłam na oddział "Pan doktor jest od wtorku na urlopie"... Aż trochę nie wiem co myśleć :roll: . Przepraszam za to użalanie się, ale to frustrujące bo powtarza się sytuacja z zeszłego roku, a Wy jesteście osobami które akurat doskonale potrafią to zrozumieć, bo część z Was była w podobnej sytuacji.
Coraz bardziej zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju tu i nie przenieść się do prof Czubaka...
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pon 28 Lip, 2014   

Cytat:
Coraz bardziej zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju tu i nie przenieść się do prof Czubaka...
"ziarno zostało zasiane". Jeżeli pomyślisz tak po raz drugi, zacznij działać. Jako pacjentka tez jesteś ważna, pamiętaj o tym. Nie można przecież czekać i prosić w nieskończoność.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
madi 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 24 Sty 2013
Posty: 41
Skd: Piernikowo
Wysany: Sro 06 Sie, 2014   

Taka myśl kiełkowała już parę razy ;) , więc kilka miesięcy temu byłam tak po prostu na konsultacji, by zobaczyć co profesor powie.
Umówiliśmy się tak, że jeżeli się zdecyduję to mam przyjechać do niego w październiku/listopadzie i powiedzieć czy chce operację w lutym (najszybszy termin jaki prof Czubak mógł mi zaoferować), czy może w wakacje by nie mieć zaległości na studiach.
Do obecnego lekarza mam dzwonić 11 sierpnia, zobaczymy co powie tym razem :) .
 
     
krzysiek 72 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczy: 19 Sie 2013
Posty: 6
Skd: łuków
Wysany: Wto 12 Sie, 2014   

Witam ja termin mam na jesień tego roku w otwocku zobaczymy czy się uda
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 15 Sie, 2014   

krzysiek 72, trzymam kciuki za utrzymanie terminu :)
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sro 20 Sie, 2014   

Przed chwilą zadzwonili z LORO.
Mam się stawić 25 sierpnia do szpitala, we wtorek 26.08 na stół.
Matko jedyna, słabo mi.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sro 20 Sie, 2014   

esca
Cytat:
Matko jedyna, słabo mi

Mi też. Trzymaj się!
_________________
Beata8
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.