Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 03 Cze, 2010   

nati_891 napisa/a:
Mam czekać na telefon jego asystentki, która mi poda przybliżony termin. także czekam....

Nati, nie czekaj biernie tylko telefon w garść i przypominaj się :-) Serio. Jeśli zależy Ci aby było to szybciej niż później - sama weź sprawy w swoje ręce. Musimy się przypominać :-)
 
     
JonaL 
JonaL
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 06 Sty 2010
Posty: 16
Skd: Opole
Wysany: Pon 07 Cze, 2010   

Witam ponownie...
Po usilnych staraniach ustalono termin operacji na 14 czerwca...
Nie spodziewałam się, ze tak szybko, troszkę jestem tym przerażona... :(
Szykuje się endo lewego biodra i nieinwazyjna metoda bez cięcia mięśni...
Powoli przygotowuję się do operacji. Mam kule, koszulę i będę szykować bieliznę itd.
Zaczynam odliczać dni...
Ostatnio zmieniony przez AgaW Wto 08 Cze, 2010, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 08 Cze, 2010   

JonaL, witaj!
Bardzo rzadko się zdarza by tak szybko przyśpieszono termin. Jesteś szczęściarą. ;-)
14 czerwca to praktycznie już, dlatego przeczytaj uważnie działy:
Co trzeba zabrać do szpitala
Przydatne i praktyczne gadżety
Jak przygotować dom na powrót ze szpitala?
Na pewno znajdziesz tam wiele fajnych rzeczy o których byś nawet nie pomyślała że Ci pomogą w dniach pooperacyjnych i nie tylko.

Nie obawiaj się Potraktuj to jako nowy etap życia. Będzie dobrze, a różnicę, na lepsze, zauważysz praktycznie zaraz po operacji. Pozdrawiam Cię bardzo i trzymam kciuki. Napisz do nas najszybciej jak będziesz mogła, by nas zwolnić z trzymania kciuków :)
 
     
Martula 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Wiek: 42
Doczya: 12 Wrz 2010
Posty: 26
Skd: Radom
Wysany: Pon 08 Lis, 2010   

Witajcie, zastanawia mnie pewien fakt..... :?:
3 listopada byłam na konsultacji u naszego "ZŁOTEGO PROFESORA", prosił żebym na kolejną konsultację zgłosiła się ok. marca- kwietnia wówczas ustalimy konkrety operacji planowanej na czerwiec 2011(osteotomia). Powiedzcie Kochani czy to bardzo odległy termin????, bo ciekawa jestem ile przeciętnie się czeka. :-o
A poza tym myślę, że lato to chyba świetny czas na takie poprawki.... 8-)
_________________
martula
Wielu powie Ci "nie możesz", a Ty odwróć się i powiedz "no to patrz".
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 09 Lis, 2010   

Martula napisa/a:
Witajcie, zastanawia mnie pewien fakt..... :?:
3 listopada byłam na konsultacji u naszego "ZŁOTEGO PROFESORA", prosił żebym na kolejną konsultację zgłosiła się ok. marca- kwietnia wówczas ustalimy konkrety operacji planowanej na czerwiec 2011(osteotomia). Powiedzcie Kochani czy to bardzo odległy termin????, bo ciekawa jestem ile przeciętnie się czeka. :-o
A poza tym myślę, że lato to chyba świetny czas na takie poprawki.... 8-)


Martula, to szybki termin. Na dzień dzisiejszy zapisy na zabiegi w Otwocku na oddziale IB to nawet 1-5 - 2 lat. Także dostałaś całkiem zgrabny termin. Pilnuj go tylko i przypominaj się telefonicznie :)
 
     
mojra 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Wiek: 39
Doczya: 29 Lis 2010
Posty: 9
Skd: Kraków
Wysany: Nie 02 Sty, 2011   

Witam,
czy ktoś może mi napisać, kiedy mniej więcej dostaje się pisemne lub telefoniczne zawiadomienie ze szpitala w Otwocku o dokładnym terminie operacji? Operacja ma odbyć się w maju.. którego, nie wiem.

Jest jeszcze jedna sprawa, podobno w okolicach 10-13 grudnia Prof. Czubak operował jakąś dziewczynę z Krakowa :) Tak więc jeżeli jest tu osóbka z Krakowa, która znalazła się na otwockim stole operacyjnym w tym czasie, to bardzo bym się cieszyła gdybyśmy nawiązały kontakt :) Zawsze raźniej mieć w pobliżu osobę, która 'wie o co chodzi' ;)
Pozdrawiam Was serdecznie, i pięknie dziękuję za wszystkie przydatne informacje, które tu znalazłam, np. o majtasach z tasiemkami, niby prosta rzecz, a jak może ułatwić życie ;) hi hi
Ostatnio zmieniony przez mojra Nie 02 Sty, 2011, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
karollka 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Gru 2010
Posty: 53
Skd: Radom
Wysany: Nie 02 Sty, 2011   

Mojra ja dowiedziałam się, że potrzebna jest operacja we wrześniu a jakieś dwa miesiące później dzwonili do mnie ze szpitala i wyznaczyli mi dokładny termin.
Także w moim przypadku to były jakieś dwa miesiące:)

Pozdrawiam
_________________
Karollka




http://wiarawsiebieczynicuda.blogspot.com
Wiara w siebie czyni cuda ! - zapraszam do czytania :)
 
 
     
mojra 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Wiek: 39
Doczya: 29 Lis 2010
Posty: 9
Skd: Kraków
Wysany: Nie 02 Sty, 2011   

karollka, dziękuję za odpowiedź :)
Spróbuję jutro na wszelki wypadek zadzwonić (żeby o mnie nie zapomnieli :P ) do Otwocka i zapytać czy już coś wiadomo w sprawie terminu :)
A teraz uciekam do wyrka, jutro wielki powrót do rzeczywistości po świątecznym lenistwie :)
Dobranoc wszystkim.




Dzień później:
Dodzwoniłam się do szpitala w Otwocku, i wszystkiego się dowiedziałam :)
Termin przyjęcia do szpitala wyznaczony na 12 maja :) Mam nadzieję (jak kazdy zapewne), że nie będzie przesunięć :(
No to zostały mi ponad 4 miesiące na przygotowania.. Stomatolog, ginekolog, rehabilitacja, pozbyc sie kilku kilogramów powinnam chyba :) Czas wziąć się w garść i zacząć też zbierać potrzebne 'gadżety' :) Może nawet uda mi się zarezerwować nakładkę na wc, ale to chyba w innym dziale :)
Miłego dnia wszystkim!


Kilka godzin później:
Własnie sobie uświadomiłam, że skoro przyjęcie 12 maja w czwartek, to operacja 13 w piatek :D
 
     
Żaneta 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 48
Doczya: 08 Lip 2009
Posty: 22
Skd: woj.pomorskie
Wysany: Sro 05 Sty, 2011   

mojra napisa/a:
[b]Właśnie sobie uświadomiłam, że skoro przyjęcie 12 maja w czwartek, to operacja 13 w piatek :D

Z tego co wiem to raczej nie będziesz operowana w piątek tylko w poniedziałek.
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Czw 06 Sty, 2011, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Czw 03 Lut, 2011   

witam i tutaj....dziewczyny jak wyglada wyznaczenie terminu operacji ? poprzednio miaalm wyznaczony od razu ,na drugi dz. zadzwoniono z kliniki i podano dzien i miesiac....czy tak bedzie i teraz?bylam u prof we wrzesniu i umowilam sie z Nim ze decyduje sie na operacje gdzies na jesieni tego roku ze wzgl na starania o dzidzie [co prof poparl i zyczyl szczescia :-D ]i prof zapisal na karteczce...tzn ze beda do mnie dzwonic jak bedzie termin ustalany czy ja mam zadzwonic sama i zapytac czy jakis termin mi wyznaczono? :roll: jesli ktos sei orientuje to prosze o odp jak to wyglada...
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 03 Lut, 2011   

Irenko lepiej sama zadzwoń i się przypomnij
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
jarecki 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2010
Posty: 47
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 15 Lut, 2011   

Ja mam termin na oddział na 10 marca,a zabieg pewnie dnia następnego.... :shock:
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 15 Lut, 2011   

jarecki, to już niedługo :) Też się naczekałeś niemało. Najważniejsze że dzięki aktywności na forum oraz udziałowi w warsztatach , na pewno jesteś bardzo dobrze przygotowany. :)
 
     
jarecki 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2010
Posty: 47
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 15 Lut, 2011   

Naczekałem się,teraz w lutym minął rok.Oczywiście ze w miarę regularna lektura forum,wasze informacje,uwagi i porady pomogły mi przygotować się do pobytu w szpitalu i do samego zabiegu.A tak nawiasem forum to znalazł mój syn zaraz po powrocie z pierwszej wizyty u dr Czubaka. :-)
 
     
visitka 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Doczya: 20 Lut 2011
Posty: 5
Skd: Kutno
Wysany: Czw 17 Mar, 2011   

Witam,
Mam pytanie dotyczące zapisów na operację. Czy ktoś może wie czy można zapisać się rownocześnie na operację w dwóch szpitalach? A potem operować się tam gdzie szybciej będzie termin...Ma ktoś może informacje na ten temat?
Pozdrawiam
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.