Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Czw 23 Maj, 2019   

No właśnie ja będę czytać! :-o pamiętam Twoje zdanie w komentarzu pod wpisem kończącym bloga:" może zacznę pisać jak przyjdzie czas reoperacji niesfornej, prawej nogi" ;) co jakiś czas tam zaglądam i nie, że życzyłam Ci tej operacji, ale jakoś tak czekałam na jakiś nowy wpis :-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 23 Maj, 2019   

karolina23 napisa/a:
No właśnie ja będę czytać! :-o pamiętam Twoje zdanie w komentarzu pod wpisem kończącym bloga:" może zacznę pisać jak przyjdzie czas reoperacji niesfornej, prawej nogi" ;) co jakiś czas tam zaglądam i nie, że życzyłam Ci tej operacji, ale jakoś tak czekałam na jakiś nowy wpis :-)


Hahahaha, kto wie, może mnie zmotywujesz ;-)
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 23 Maj, 2019   

Katja a ja bym odświeżyła bloga pamiętam że nie mogłam się od niego oderwać i czekałam na nowe wpisy. Dla mnie twój blog był jak biblia. Dzięki temu miałam informacje. Szczerze to gdyby nie blog i informacje z niego nie miała bym szansy na taką terapię i na taką sprawność jaką mam teraz.

A czasem to był też nie zły motywator i kop w siedzenie jak się zaczynałam lenić :mrgreen: Obecnie też z chęcią bym poczytała.

Bo o ile osobiście motywatora już teraz nie potrzebuje. Bo motywację zapewnia mi pewien Pan z którym pracuje skutecznie :-) . To dla innych może być to i motywacja i nieoceniona pomoc.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Luccy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 42
Doczya: 05 Lut 2019
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 28 Maj, 2019   

Torcia napisa/a:
Cześć wszystkim ,poszukuję osoby które mają mieć osteotomia w Otwocku. Byłam na wizycie u prof Czubaka w październiku 2018.Profesor powiedział że naprawi mi biodro na przełomie marca i kwietnia. Wysłała skierowanie do szpitala i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Czy może ktoś miał podobną sytuację?


Ja byłam u doktora w lipcu 2018 i powiedział, że mam szykować się na marzec. Dzwoniłam niedawno do szpitala w Otwocku zapytać czy może już coś wiadomo i otrzymałam informację, że mają opóźnienie ok 3-4 miesiące, więc telefonu spodziewam się czerwiec/lipiec.
 
     
Torcia 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Doczya: 02 Maj 2019
Posty: 9
Skd: Wejherowo
Wysany: Wto 22 Pa, 2019   

Jestem już po osteotomii które odbyła się na koniec sierpnia. Pozdrawiam
_________________
Asia
 
     
Dorota_S 


Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 43
Doczya: 24 Pa 2019
Posty: 71
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 31 Pa, 2019   

Wczoraj (30 października) dostałam termin na osteotomię Ganza na marzec 2020.
 
     
fiolet 
Bioderkus!!!



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 50
Doczya: 03 Wrz 2013
Posty: 191
Skd: okolice Rybnika
Wysany: Nie 03 Lis, 2019   

Ja już spakowana, przygotowana psychicznie na 06.11 do szpitala. Wszystko pozałatwiane, pozamykane (wizyty dzieci) - a tu słyszę słowa prowadzącego "ja bym jeszcze z rok poczekał" i zmiana terminu - na 03.11.2020r. To już 3 zmiana terminu. Najpierw o pół roku, później rok i teraz zaś rok :-| :roll:
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Pon 04 Lis, 2019   

O ile nie boli Cię tak bardzo, że nie możesz z tym funkcjonować to w sumie dobrze. Pochodzisz jeszcze rok o własnym bioderku. Chociaż w pełni rozumiem stres jaki Ci towarzyszył i zamieszanie w związku z operacją, którą miałaś mieć.
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Sro 04 Mar, 2020   

Witam na forum. Powoli szykuje się do wyjazdu do Otwocka - 10 marca mam konsultację u anastezjologa a 19 marca przyjęcie na oddział IB - byłam konsultowana w 2018 u prof. Czubaka zdecydował się podjąć operację mojego biodra - wrodzona dysplazja z wysokim zwichnięciem noga lewa prawie 5 cm krótsza. Teraz naprawdę zaczynam się bać. Może jest ktoś kto w tym terminie ma przyjęcie na ten sam oddział?
Elżbieta G.
_________________
elzbietagold
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Czw 05 Mar, 2020   

witam ja jutro mam mieć telefon z otwocka czy 9 marca termin jest aktualny
_________________
ADRIAN36
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Czw 05 Mar, 2020   

też mam nogę o jakieś 6,5 cm krótszą jak mierzył lekarz jakieś 2 lata temu a teraz jak mierzyłem sam to około 13 cm :roll: operowane biodro miałem w dzieciństwie. Teraz jest do całkowitej wymiany na endo. Ja u doktora Marcin Obrębski tylko on się podejmie mojego ciężkiego przypadku ;-)
_________________
ADRIAN36
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Pi 06 Mar, 2020   

U mnie te 5 cm skrócenia jest w pozycji leżącej jak stanę to różnica jest ok. 8 cm bo kość przesuwa się na talerz biodrowy. Noszę wyrównanie w lewym bucie. W dzieciństwie mama bała się interwencji chirurgicznej, więc dopiero teraz pojawiła się szansa gdy trafiłam w końcu na prof. Czubaka.W Gdańsku mój ortopeda co wstawiał mi endo kolana - totalne w 2017 powiedział, że nie podejmie się operacji biodra, bo jest ryzyko zerwania nerwu udowego. Pewnie w Otwocku mają swoje metody na takie skomplikowane przypadki. Koleżanka była w lipcu 2019 na operacji i wydłużyli jej 5 cm. Teraz już chodzi swobodnie bez kul. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej. Jak dostaniesz odpowiedź z Otwocka o potwierdzeniu terminu napisz.
Elżbieta G.
_________________
elzbietagold
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Pi 06 Mar, 2020   

dziś dzwonili tj.06-03-2020 termin 16 marca ale będą jeszcze potwierdzać w nowym tygodniu. Nastawiam się pozytywnie :-D
_________________
ADRIAN36
 
     
elzbieta62 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Mar 2019
Posty: 15
Skd: gdańsk
Wysany: Pi 06 Mar, 2020   

Też tydzień wcześniej masz konsutacje anastezjologa? Ja mam 10 marca.
_________________
elzbietagold
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Nie 08 Mar, 2020   

mnie nic nie mówili przez telefon o anestezjologu tylko że potwierdzą termin przyjazdu do szpitala bo jestem z daleka i żeby mnie nie odesłać z kwitkiem :-P pytali o badania czy wszystkie mam. Ja potwierdziłem że wszystko aktualne :)
_________________
ADRIAN36
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.