Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
Lena62 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 01 Lut 2018
Posty: 11
Skd: śląskie
Wysany: Pon 10 Wrz, 2018   

Witam, CUMRiK w Krakowie, 13.09.2018 r. Wszystko dzięki Wam zapięte na ostatni guzik. Pozdrawiam.
_________________
Lena
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Sro 12 Wrz, 2018   

Lena62- to już jutro! Zapewne jesteś już w szpitalu. Życzę powodzenia, udanej operacji i jak najmniej bólu :)
Napisz koniecznie jak będziesz już po wszystkim. Trzymaj się!
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Sro 26 Wrz, 2018   

Witam
Jakieś półtorej roku temu dostałam skierowanie na zabieg usunięcia skostnień po osteotomii w szpitali w Otwocku pani która przyjęła ode mnie skierowanie powiedziała, że trzeba czekać około dwa lata (skierowanie na zabieg jest pilne) i mam pytanko czy zna ktoś może numer pod jaki mogę zadzwonić i się zorientować ile jeszcze będę musiała czekać bo już powoli tracę "cierpliwość" w dzień jest jeszcze jako tako ale już dawno nie przespałam całej nocy nie budząc się co chwile przez ból biodra. Z góry dziękuję za pomoc :)
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Sro 26 Wrz, 2018   

22 779 40 31- na necie bardzo łatwo można znaleźć :)
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Sro 26 Wrz, 2018   

Dziękuję byłam na stronie szpitala i tyle tam było numerów więc pomyślałam, że bezpiecznej będzie tu zapytać :)
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Sro 26 Wrz, 2018   

Teraz ja wpisałam numer w telefon okazało się, że mam zapisany ten numer :) ehh brawo ja :)
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Sro 26 Wrz, 2018   

Ja dostałam jakiś czas temu pismo z Otwocka z "zaproszeniem" na operacje i tam był podany ten nr.więc powinien być prawidłowy i połączyć Cię z kim trzeba.
Ps. Jeżeli uda Ci się coś załatwić to jest szansa, że pocierpimy na oddziale 1B w jednym czasie :mrgreen:
 
     
Marta Zabłocka 
Poczwarka
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczya: 07 Lis 2012
Posty: 2
Skd: Zielona Góra
Wysany: Sob 29 Wrz, 2018   

Witam. Nie gościłam na forum od ostatniej operacji Endo, czyli 4 lata. Na 15 Października mam przyjęcie do szpitala w Otwocku na lewą nogę. Czy ktoś ma może ten sam termin przyjęcia? Może uda nam się spotkać na oddziale żeby było raźniej przejść oczekiwanie na zabieg. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam Marta :-) ;-)
 
     
Mirela 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 63
Doczya: 14 Lis 2014
Posty: 13
Skd: Bytom
Wysany: Sob 29 Wrz, 2018   

Witam,

Wlasnie duchowo sie przygotowuje na druga operacje wszczepienia endoprotezy. Pierwsza w listopadzie w zeszlym roku sie udala bez zadnych komplikacji. Teraz 5 pazdziernika mam termin na druga.
Tyle sobie obiecuje po tej operacji, ze az sie boje.
Wlasciwie dopiero teraz, jezeli sie wszystko uda stane sie w miare sprawna. Trzymajcie kciuki za mnie.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Marta Zabłocka 
Poczwarka
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczya: 07 Lis 2012
Posty: 2
Skd: Zielona Góra
Wysany: Sob 29 Wrz, 2018   

Pani Mirelo. Trzeba być dobrej myśli. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze żeby szybko Pani wróciła do formy.
A na które biodro będzie miała Pani operację?
P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy bierze Pani ze sobą skierowanie? Dla mnie nie mówili żebym zabrała. Pewnie dlatego że już miałam operację i jestem stałą pacjentka. Będę miała kłopot bo nie mam w swoim mieście swojego ortopedy a rodzinny pewnie nie może wypisać.
Pozdrawiam
 
     
Elizabeth 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 13 Sie 2017
Posty: 44
Skd: WARSZAWA
Wysany: Nie 30 Wrz, 2018   

Mirela napisa/a:
Witam,

Wlasnie duchowo sie przygotowuje na druga operacje wszczepienia endoprotezy. Pierwsza w listopadzie w zeszlym roku sie udala bez zadnych komplikacji. Teraz 5 pazdziernika mam termin na druga.
Tyle sobie obiecuje po tej operacji, ze az sie boje.
Wlasciwie dopiero teraz, jezeli sie wszystko uda stane sie w miare sprawna. Trzymajcie kciuki za mnie.


Oczywiście, że wszystko się uda bo nie ma innej opcji :) ja pierwszą miałam w październiku ubiegłego roku a drugą w maju. Z moją drugą nogą jest dużo lepiej niż z pierwszą , teraz jestem na rehabilitacji sześcio -tygodniowej w szpitalu i chodzę już normalnie. Życzę dużo zdrowia i trzymam kciuki
_________________
Jak myślisz tak masz.
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Nie 30 Wrz, 2018   

Czy jest ktoś kto wybiera się do Otwocka na oddział 1B w pierwszej połowie listopada?
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Nie 30 Wrz, 2018   

Całkiem możliwe ,że ja będę przebywała w listopadzie na 1 B ,takie przynajmniej było założenie.Niestety nie mam jeszcze żadnego pisma ze szpitala ,dzwoniłam na początku września na oddział i pani pielęgniarka kazała mi się szykować na listopad ale dokładnej daty nie podała ,gdyż podobno nie były jeszcze rozpisane operacje .
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Nie 30 Wrz, 2018   

Ja konkretnej daty co do dnia nie mam z tego samego powodu, ale na bank ma to być poczatek listopada tzn pierwsza połowa. Fajnie byłoby Cię spotkać ;) a co będziesz miała robione?
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Pon 01 Pa, 2018   

Mam mieć osteotomie Ganza ,trochę tracę nadzieję ,że zabieg będzie w listopadzie ,a noga boli coraz bardziej chyba przez te pogody .
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.