Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Prof. dr hab. med Jaroslaw Czubak - OTWOCK / WARSZAWA
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Czw 29 Maj, 2014   

pisardamian napisa/a:
ojej, przpraszam za pisownie. Pisałem szybko...
mam pytanie czy długi jest czas oczekiwania na kapoplastyke u Prof. Czubaka?
orientuje się ktoś? byłem u Dr Mielnika oczekiwanie 1,5roku na NFZ, a prywatny zabieg prawie 30tys zl. kwota ogromna...

Ja czekałam dwa lata, ale Profesor indywidualnie to ustala. Mogłam to zrobić rok wcześniej, ale zwlekałam. Brany pod uwagę jest wiek pacjenta i stan bioderka :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Paulina99 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 22 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Sokołów Podlaski
Wysany: Pi 22 Sie, 2014   

mam takie pytanie i proszę o pomoc :) profesor zapisał mnie na początek września na operację i powiedział że jakaś pani będzie dzwoniła no ale niestety jeszcze tego nie zrobiła. operację mam mieć 4 lub 5 września. ile dni wcześniej dzwonią aby potwierdzić zabieg? proszę o pomoc :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 22 Sie, 2014   

Paulina99, nie czekaj na telefon tylko dzwoń sama na oddział i się dowiaduj konkrety.
 
     
Paulina99 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 22 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Sokołów Podlaski
Wysany: Pi 22 Sie, 2014   

dziękuje za radę zaraz szukam numeru i dzwonię :)
 
     
Paulina99 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 22 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Sokołów Podlaski
Wysany: Pon 25 Sie, 2014   

czy ktoś coś wie na temat operacji które maja się odbyć 4 i 5 września w Otwocku ze studentami?
 
     
ToMaS 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczy: 12 Wrz 2014
Posty: 12
Skd: Przemyśl
Wysany: Wto 11 Lis, 2014   

Mam mieć 3 grudnia wizytę u Pana doktora. Wiecie jakie są terminy operacji ?? Jestem zdesperowany aby nawet zapłacić bo nie chce czekać , już ledwo co chodze 2,3 km i bola plecy i cały jestem mokry, już nawet na miasto nie wychodze a co dopiero z dziewczyna ....
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 12 Lis, 2014   

ToMaS napisa/a:
Wiecie jakie są terminy operacji ??

O to musisz pytać Profesora na wizycie, on zna najlepiej obecną sytuację.
Odnoście bólu-polecam Ci temat z dz. ogólnego "coś mnie boli-przed operacją" (pomoże Ci zrozumieć co możesz teraz zrobić dla siebie przed zabiegiem) oraz "nasze terminy operacji" (ogólny zarys sytuacji terminów-jednak podkreślam na temat terminów najlepiej będzie porozmawiać na wizycie z Profesorem).
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
gobla 

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 44
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Pon 15 Gru, 2014   wizyta prof. Czubak

:!: :!: :!: Odstąpię termin wizyty do profesora Czubaka :!: :!: :!:

17.XII.2014 godz. 16.45

Przychodnia "ORTO"
Warszawa, ul.Opaczewska 43
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pon 15 Gru, 2014   

Tomas terminy są rózne a jakie to niebęde Cie dobijać ani dawać nadzieji myśle i zycze aby był szybki ale jak tak naraz chodzisz 3 km to sorki ale jak jesteś przed zabiegiem to oszczędz sie trochu i na ból są leki pozdrawiam
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
ToMaS 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczy: 12 Wrz 2014
Posty: 12
Skd: Przemyśl
Wysany: Pon 15 Gru, 2014   

Termin mam miec na pazdziernik - listopad 2015 r (na wizycie bylem 2 tygodnie temu)... Doktor powiedział że rok... mam się stawić w pazdzierniku na kompleksowe badania i po tym bedzie jak to prof. powiedział "szybki termin operacji" -> a jak to zobaczymy.
 
     
Kate 
Po prostu jestem :)
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 44
Doczya: 12 Lip 2011
Posty: 22
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 05 Sty, 2015   

Witajcie,
miałam mieć kapo u dr Mielnika, ale ostatecznie, ze względu na odległość zdecydowałam się na Otwock. Termin (czwarty z kolei) mam wyznaczony na 22 stycznia tego roku. Już się stresuję, tym bardziej, że nie ma szans na wizytę u prof. Czubaka, bo brak terminów, a chciałam go dopytać jeszcze o parę rzeczy.
Przeglądam forum i znajduję to wiele informacji i jak czytam, to moje przerażenie narasta. Kto z Was miał ostatnio robioną kapę w Otwocku?

Pozdr.
_________________
powoli do przodu
 
     
Anita97 
anita97
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 28 Lis 2014
Posty: 18
Skd: Mazury
Wysany: Czw 19 Lut, 2015   

:!: :!: :!: Odstąpię termin wizyty do profesora Czubaka :!: :!: :!:

na 24.02.2015 w Sutherlandzie w Warszawie. Jeśli ktoś chce skorzystać to proszę o maila, jak nie to odwołam. Ja skorzystałam z wcześniejszego terminu (18.02) na który byłam "rezerwową"
 
     
stanmar63 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 60
Doczy: 24 Sie 2010
Posty: 29
Skd: Sosnowiec
Wysany: Czw 19 Lut, 2015   

Kate napisa/a:
Witajcie,
miałam mieć kapo u dr Mielnika, ale ostatecznie, ze względu na odległość zdecydowałam się na Otwock. Termin (czwarty z kolei) mam wyznaczony na 22 stycznia tego roku. Już się stresuję, tym bardziej, że nie ma szans na wizytę u prof. Czubaka, bo brak terminów, a chciałam go dopytać jeszcze o parę rzeczy.
Przeglądam forum i znajduję to wiele informacji i jak czytam, to moje przerażenie narasta. Kto z Was miał ostatnio robioną kapę w Otwocku?

Pozdr.

Wlasnie wróciłem z Otwocka z kapą w biodrze. Napiszę szczerze, aczkolwiek wcześniej niewiele miałem do czynienia ze szpitalami. Jedź, nie bój się, wszystko będzie ok. Tak uprzejmego i kompetentnego zespołu lekarzy z Profesorem na czele, wspaniałych pielęgniarek i salowych nie spotkałem nigdzie. Też miałem obawy, ale na sali leżeli ze mną ludzie, którzy prawie wszyscy przyjechali operować drugie biodro i oni podbudowali mnie pozytywnie.
 
     
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Czw 02 Kwi, 2015   

Witam.
Prof. J.Czubak to naprawdę konkretny fachowiec , praktyk i specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta.Pogodny człowiek o dobrym sercu.
Potrafi i chce pomóc, nawet w dalszym leczeniu nie koniecznie związanym z ortopedią.
Szpital im.A.Grucy w Otwocku(oddział IB) to jak na standardy NFZ (częste niestety :-/ ) PORZĄDNE miejsce.Personel OK :-) . Inni lekarze na tym odcinku także konkretni i profesjonalni.

PODZIĘKOWANIA za biodro+dwie stopy , dla prof.J.Czubak i jego ekipy :-)

wdzięczna pacjentka: Marzena R.
Ostatnio zmieniony przez nowy1 Pon 05 Wrz, 2016, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Babencja 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 49
Doczya: 14 Sty 2016
Posty: 4
Skd: Świdncia
Wysany: Pon 25 Sty, 2016   

Jeśli ktoś chce odstąpić wizytę u Profesora W. Czubak to będę wdzięczna. Termin mi obojętny czym szybciej tym lepiej.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.