Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Prof. dr hab. med Jaroslaw Czubak - OTWOCK / WARSZAWA
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 13 Sie, 2012   

Paulina napisa/a:
jak chce mieć operację robioną w innym regionie
(woj).. tak jak np ja jestem z (woj. warmińsko-mazurskiego)
to czy za taką operację robioną nie w swoim rejonie musiałabym zapłacić ??
już nie chodzi mi prywatnie tylko w szpitalu

Paulina możesz sobie wybrać dowolną placówkę medyczną w kraju :) a nawet kilka i jeździć na konsultacje do różnych lekarzy :) (oczywiście do każdej placówki musisz mieć osobne skierowanie)

nie ma rejonizacji :)

Masz dość blisko do Profesora Czubaka :)
zapisz się na wizytę; myślę że warto :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 23 Sie, 2012   

Kochane Bioderka,

Przekazuję informację ze szpitala w Otwocku. profesor Czubak nie przyjmuje już w przyszpitalnej przychodni. Nowi pacjenci, oraz pacjenci którzy są pacjentami profesora sa przyjmowani w przychodni przez innych lekarzy z oddziału IB w Otwocku. Z profesorem można skonsultować sie tylko i wyłącznie w placówkach w Warszawie gdzie przyjmuje prywatnie.

Poniżej wklejam adresy i kontakty do placówek:
----------------------------------------------------------------------
Prywatne wizyty:

1) Sutherland Medical Center
Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. 14
Warszawa

Godziny pracy ośrodka: pon-pt 9-19
Telefon: (+48) 22 673 60 43
e-mail: klinikasmc@gmail.com
strona internetowa: http://www.smc.waw.pl/

Profesor Jarosław Czubak przyjmuje w kazdy wtorek w godzinach: 16-20.
cena wizyty: 250 zł

Dojazd autobusami:
Przystanek: Przyczółek Grochowski (300 m od kliniki):
141, 182, 188, 382, 415, 502, 514, 515, 520, 523, 525
Przystanek (na żądanie): Kanał Gocławski (bezpośrednio pod kliniką): 182, 382
Parking:
przy wjeździe na teren osiedla, płatny 1 zł/godz, jadąc od centrum zjazd bezpośrednio z Al. Stanów Zjednoczonych


2) Ortho
Warszawa Ochota
ul. Opaczewska 43

+48 (022) 6254616
+48 (022) 6927250
profesor przyjmuje w środy w godz. 15-20
cena wizyty: 200 zł

-----------------------------------------------------------------

Profesor Czubak z racji objęcia nowej funkcji w klinice CMKP coraz rzadziej operuje. Wielu pacjentów, którzy zapisują sie na operację u prof. Czubaka operują inni równie utalentowani lekarze z oddziału IB, np. dr Sionek czy dr Czwojdziński.
 
     
aniah88 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 05 Pa 2012
Posty: 4
Skd: Podbeskidzie
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   Skierowanie do Otwocka a brak terminów do końca roku.

Witam serdecznie :)

Opiszę tu swój problem w nadziei, że ktoś będzie mi mógł poradzić najlepsze wyjście.

Otóż poszłam w moim mieście do ortopedy, na konsultację w sprawie bioder i okazało się, że prawdopodobnie potrzebna jest operacja (osteotomia), aby uniknąć ew. późniejszej endoprotezy. Pan doktor polecił konsultację i skierowanie na leczenie u prof. J. Czubaka w Otwocku, który te operacje wykonuje lub u jego współpracownika - dr A. Sionka.

Zadzwoniłam do szpitala im. A.Grucy w Otwocku, gdzie obaj lekarze przyjmują i dowiedziałam się, że niestety w przychodni do końca roku nie ma terminów i należy dzwonić na początku listopada, a jeżeli chcę się dostać do doktora Sionka to nawet na początku grudnia, aby zapisać się na kolejny rok (prof. Czubak w przychodni nie przyjmuje).

I tu moje pytanie - czy powinnam czekać na zapis bezpośrednio do Otwocka, czy też lepiej byłoby iść do któregoś z tych lekarzy prywatnie (dostałam numery telefonów do Warszawy i Góry Kalwarii, gdzie przyjmują)? To znaczy, jeżeli pójdę prywatnie, to czy oni mogą zdecydować o przyjęciu mnie na oddział do Otwocka, czy i tak najpierw skierują mnie do przychodni, żeby dostać się na operację?

Pozdrawiam :)
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

aniah88-moim zdaniem warto iść prywatnie do dobrego ortopedy,niestety u nas taka służba zdrowia jest,prawdopodobnie i tak trafisz przed zabiegiem do poradni,tylko z tą różnicą że dużo szybciej,niż powiedzieli tobie telefonicznie
 
     
aniah88 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 05 Pa 2012
Posty: 4
Skd: Podbeskidzie
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

Hm, a myślisz, że lepiej się udać do dr Sionka, który jest ordynatorem oddziału w Otwocku, czy prof. Czubaka?
I czy dobrze myślę, że taka jest kolejność, tzn. najpierw do któregoś z nich, a potem oni dają skierowanie do szpitala?
Bo chodzi o to, że ja już byłam u ortopedy i jakieś wstępne rozpoznanie mam, ale decyzja o ewentualnej operacji będzie należała do kogoś innego...
 
     
becia73 
becia

Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2010
Posty: 96
Skd: Krakow
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

aniah88, ja byłam prywatnie u jednego z wymienionych przez Ciebie lekarzy i po tej wizycie dostałam skierowanie na operację oraz wyznaczono mi termin, nie musiałam jechać na wizytę w przychodni. Niestety prywatnie też są kolejki więc trzeba już dzwonić, może się okaże że jeszcze w tym roku się załapiesz na wizytę. Wtedy się dowiesz jakie są możliwości z terminami operacji.
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

becia73 napisa/a:
nie musiałam jechać na wizytę w przychodni.
-widocznie co lekarz,lub przychodnia,to inny obyczaj.
becia73 napisa/a:
Niestety prywatnie też są kolejki więc trzeba już dzwonić,
Aniah88-więc może podzwonisz do innych ortopedów,np.Kraków,Piekary,a nóż może będzie szybciej się dostać
 
     
aniah88 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 05 Pa 2012
Posty: 4
Skd: Podbeskidzie
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

Dzięki serdeczne za odpowiedzi.
W takim razie nie za różowo to wygląda, w poniedziałek podzwonię do miejsc, gdzie prywatnie przyjmują.
Becia a czy jak dostałaś skierowanie do szpitala na prywatnej wizycie, to czy operacja była całkowicie na fundusz i nie musiałaś nic płacić ?
Mariusz, dziękuję za sugestię, ale ja się skłaniam ku szpitalowi Grucy, ponieważ mój lekarz dał mi tam dokładnie skierowanie, bo kiedyś współpracował z prof. Czubakiem zdaje się.
No a poza tym stwierdził, że wszędzie "bliżej", czyli na Śląsku, czy Małopolsce będą chcieli mi zrobić tylko endoprotezę jak coś, a to i tak dopiero kiedy staw całkiem się popsuje. Na razie ponoć jestem dobrym materiałem na osteotomię.
 
     
becia73 
becia

Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2010
Posty: 96
Skd: Krakow
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

aniah88, tak, operacja była całkowicie na fundusz, nic nie płaciłam ani za operację, ani za pobyt w szpitalu. I racja jest w tym co piszesz, mnie w Krakowie też skazali na endoprotezę, a okazało się, że można zrobić kapoplastykę.
 
     
Nuta 

Bioderkus!!!




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczya: 14 Lis 2010
Posty: 262
Skd: Śląsk
Wysany: Pi 05 Pa, 2012   

Aniah88, dobrze myślisz. Dzwoń jak najszybciej do poradni w Warszawie, w której przyjmuje prywatnie prof. Czubak. Namiar na forum.
Gdy leżałam w Otwocku na jego oddziale, to było mnóstwo młodych dziewczyn po osteotomii z całej Polski, bo on jest specjalistą od osteotomii, on i jego zespół z dr Sionkiem i innymi świetnymi lekarzami.
Na wizytę czeka się 2-3 miesiące, chyba że ktoś wcześniej zrezygnuje, wtedy szybciej i być może uda się wstrzelić w to miejsce.
_________________
Jeszcze w zielone gramy!
 
     
aniah88 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 35
Doczya: 05 Pa 2012
Posty: 4
Skd: Podbeskidzie
Wysany: Sob 06 Pa, 2012   

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i informacje :)
W takim razie w poniedziałek dzwonię, żeby spróbować się umówić w Warszawie!
 
     
kasia1429 
kasia1429
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 35
Doczya: 15 Kwi 2012
Posty: 8
Skd: kielce
Wysany: Czw 18 Pa, 2012   

Hej!
Mam do Was pytanko ma ktos może namiary na doktora Płończaka, bo prof Czubak przekazał mnie własnie doktorowi i on mi robił operacje i teraz chce jechac na wizyte prywatną i nie moge znaleźć info gdzie przyjmuje, na pewno nie Anna Medical Center bo ich syt juz nie istnieje a telefon jest nie aktualny, więc nie wiem. A bardzo mi zalezy na szybkiej wizycie. z góry dziękuje za informacje.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 18 Pa, 2012   

kasia1429 napisa/a:
Hej!
Mam do Was pytanko ma ktos może namiary na doktora Płończaka, bo prof Czubak przekazał mnie własnie doktorowi i on mi robił operacje i teraz chce jechac na wizyte prywatną i nie moge znaleźć info gdzie przyjmuje, na pewno nie Anna Medical Center bo ich syt juz nie istnieje a telefon jest nie aktualny, więc nie wiem. A bardzo mi zalezy na szybkiej wizycie. z góry dziękuje za informacje.


Kasiu, spróbuję zdobyć namiary do dr Płończaka. Odezwę się po weekendzie. Czekaj cierpliwie :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 03 Lis, 2012   

kasia1429 napisa/a:
Hej!
Mam do Was pytanko ma ktos może namiary na doktora Płończaka, bo prof Czubak przekazał mnie własnie doktorowi i on mi robił operacje i teraz chce jechac na wizyte prywatną i nie moge znaleźć info gdzie przyjmuje, na pewno nie Anna Medical Center bo ich syt juz nie istnieje a telefon jest nie aktualny, więc nie wiem. A bardzo mi zalezy na szybkiej wizycie. z góry dziękuje za informacje.


Kasia1429 podaję Ci telefon do dr Płończaka: 602 666 558
Nie przyjmuje regularnie i woli z pacjentami umawiać się osobiście na konkretne terminy. Telefon jest oczywiście dostępny (według życzenia doktora) dla wszystkich potrzebującej jego pomocy pacjentów.
 
     
alunia 
Mikrus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Doczya: 02 Cze 2012
Posty: 16
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 21 Lis, 2012   

Witam serdecznie,
Czekam na kapoplastykę w Otwocku
Byłam już 2 razy prywatnie u prof.Czubaka w Warszawie obiecywał, ze operacja będzie lato lub jesień a tu brak jakiejkolwiek informacji. Czy może ktoś ma telefon do profesora lub inny namiar żeby się z nim skontaktować może w szpitalu. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, bo inaczej czeka mnie następna wizyta prywatnie i to dopiero w styczniu a jestem na rencie. :-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.