Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 19 Gru, 2012
Moja historia- Kate310
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pon 08 Kwi, 2013   

kate310, świetne wieści. Cieszę się, że u Ciebie już tak dobrze. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy.
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Nie 05 Maj, 2013   

Dzisiaj minęło 5 miesięcy od mojej operacji. Jutro mój wielki dzień bo wracam do pracy :)

Nie powiem - jest dobrze. Trochę pracy nam z A. zostało ale to nic w porównaniu z tym co zrobiliśmy do tej pory. Jestem dumna z mojej formy. Pięknie nabieram masy mięśniowej a ostatni miesiąc zwolnienia upłynął pod znakiem totalnej aktywności fizycznej. Do południa rehabilitacja lub siłownia a popołudniu każdego dnia basen :) Dawno się tak dobrze nie czułam.

Sporo pracy muszę też włożyć w "mózg" - przez te kilka lat zakodował, że utykam i teraz się zapomina. Właściwie nie mam żadnych ograniczeń w życiu codziennym - no może nie chodzę jeszcze na jakieś gigantyczne spacery. Jedyny ślad o przebytej operacji to śliczna blizna na biodrze i czasem lekkie odczucie drętwienia operowanej nogi :)

ŻYCIE BEZ BÓLU JEST PIĘKNE :)
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 05 Maj, 2013   

kate310 Gratulacje! Dzielna dziewczynka z Ciebie :) Powodzenia w pracy :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 05 Maj, 2013   

Brawo :ok: Gratuluję Ci i życzę pomyślnego powrotu do pracy oraz dalszych sukcesów w rehabilitacji :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Nie 05 Maj, 2013   

brawo, kate310! Wiosna na pełnych obrotach, gratulacje :jupi:
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pon 06 Maj, 2013   

kate310, jak czytam o Twoich sukcesach serduszko się raduje. Patrz jak ten czas szybko biegnie, to już 5 miesięcy. Życzę dalszych SUKCESÓW.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 06 Maj, 2013   

Kate cieszę się razem z Tobą :)
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Sro 08 Maj, 2013   

Dziękuję Dziewczynki za dobre słowa.

Jetsem już 100%aktywna, dzień zwariowany, nowy plan do ćwiczeń ustalony (przeszłam na tryb nocny: poniedziłek, piątek - siłownia, wtorek, czwartek - basen, środa - rehabilitacja). Powrót do pracy udany :)

Jest bardzo dobrze, teraz trzymam kciuki za wszystkich, którzy czekają na operacje i walczą o swoje zdrowie!!! 3majcie się Kochani :lol: a potem opisujcie swoje historie.
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Pi 05 Lip, 2013   

Cześć Bioderka

u mnie właśnie mija 7 miesięcy dokładnie o tej godzinie zwieźli mnie z sali operacyjnej. Czuję się jakbym nigdy nie miała żadnych dolegliwości, jakby moja historia z biodrem to był zły sen.
W kwietniu odstawiłam na dobre kule przez ten czas zrobiłam ogromne postępy. Jak mawia mój Rehabilitant tylko wprawne oko zorientuje się, że coś nie tak z moim bioderkiem bo dla laika moje lekkie zamiatanie biodrem jest niezauważalne :) (oczywiście pracujemy nad tym nawykiem intensywnie)

Jestem szczęśliwa, żyje zupełnie normalnie bardzo aktywnie. Na siłowni gdzie ćwiczę budzę respekt :) Ludzie żyją w przekonaniu, że osoba z endoprotezą to już prawie kaleka.
To niesamowite jak cudowne jest życie i świat bez bólu :)

Oczywiście nie mam zamiaru spocząć na laurach. Nie ćwiczę w domu ale jeżdżę dwa razy w tygodniu na siłownie, raz w tygodniu do mojego Rehabilitanta i dwa razy w tygodniu na basen. Teraz zasuwam również na rowerku :)

:) :) :)
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pi 05 Lip, 2013   

kate310 napisa/a:
Jestem szczęśliwa, żyje zupełnie normalnie bardzo aktywnie.


To świetnie wieści Kasiu GRATULUJĘ :)

kate310 napisa/a:
Oczywiście nie mam zamiaru spocząć na laurach. Nie ćwiczę w domu ale jeżdżę dwa razy w tygodniu na siłownie, raz w tygodniu do mojego Rehabilitanta i dwa razy w tygodniu na basen. Teraz zasuwam również na rowerku


I tak trzymaj.

Mam nadzieje, że uda się nam nie długo spotkać. Bardzo chciałabym Cie zobaczyć :hug:
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Pi 05 Lip, 2013   

kate310 napisa/a:
To niesamowite jak cudowne jest życie i świat bez bólu

kate310, wiem :) to cudowne :-D to bardzo cudowne :-D życzę Ci żeby ten świat bez bólu wiecznie trwał :super:
:hug:
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 06 Lip, 2013   

kate310, bardzo się cieszę że zły sen i u Ciebie się skończył.
Oby tak dalej.
Mam nadzieję że pomimo świetnego stanu będziesz do nas zaglądać i informować od czasu do czasu co u Ciebie?
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   

kate310 napisa/a:
To niesamowite jak cudowne jest życie i świat bez bólu

I oby tak już zostało na zawsze :)
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Czw 05 Gru, 2013   

5 grudnia Nasze Pierwsze Wspólne Urodziny

Dzisiaj jest dla mnie wyjątkowy dzień. Razem z moją endo obchodzimy dzisiaj popołudniu (ok. 16.00)pierwsze urodzinki. Z tej okazji chciałam się z Wami podzielić samymi radosnymi nowinami. To był dla mnie piękny rok, bez odrobiny bólu, normalny, zwyczajny rok :)
Proteza tak się ze mną zżyła, że wogóle nie odczuwam jej istnienia. Nie mam żadnych fizycznych ograniczeń. Jestem 100% aktywna zawodowo, ruchowo, sportowo. Pełna aktywność w każdej dziedzinie życia. Niewiarygodne jak przez ten rok zmieniło się moje życie. Jak przed operacją było przepełnione bólem i cierpieniem tak od 5 grudnia 2012 wszystko się zmieniło. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Nie będę ukrywać, że swój obecny stan zawdzięczam dwóm szczególnym Osobom. Po pierwsze operator - doktor Mielnik :) po drugie - nieoceniony fizjoterapeuta Andrzej :)
Nadal pracuję nad swoją formą ale już z mniejszą intensywnością (rehabilitacja raz na dwa tygodnie, 1 lub 2 razy w tygodniu na siłownie, 2 razy na basen). Przez ten rok schudłam 7kg, jestem w końcu aktywna sportowo, aktywna w ogóle, no i co dla mnie najważniejsze - zupełnie niezależna. Być może odważę się wybrać na narty w tym roku :) - kto wie, jak Andrzej pozwoli :)

ŻYCIE BEZ BÓLU JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNE!!!
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 05 Gru, 2013   

kate310 Najlepszego z okazji urodzin :) Cieszę się, że u Ciebie tak pięknie wszystko się układa. Dodam, że zasługą Twojego obecnego stanu są trzy osoby - tą trzecią jesteś Ty! Przecież chciałaś i walczyłaś o dobrą formę i to życie bez bólu. Życzę kolejnych takich udanych urodzin :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.