Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Pełen powrót do sprawności - operacja w wieku 23 lat.
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 23 Sty, 2012   

Mogło i tak być że szybko wydobrzałeś, ale kosztem zdrowego biodra. Było zbyt obciążone, a potem pewnie coś zostało z "nieodrobionej lekcji rehabilitacji", jakaś kompensacja i zdrowy staw pracował nieprawidłowo aż się rozchorował. Jesteś młody, tym bardziej teraz zwróć uwagę na dobrą rehabilitację, aby wszystko dobrze nauczyć pracować, już teraz abyś potem miał mniej roboty, a problemy nie robiły się większe.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
SQUEAKY 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 38
Doczy: 24 Lis 2011
Posty: 5
Skd: tarnów
Wysany: Czw 25 Pa, 2012   

Farrokh bardzo jestem ciekawy jak sie potoczyły twoje losy do chwili obecnej. Jak Twoje biodro po kapo i jak drugie?? Pozdrawiam
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 27 Pa, 2012   

SQUEAKY, czekaj cierpliwie na informacje od Farrkoh bo jak jest wszystko w porządku to najczęściej rzadko wpadają na forum.
Podsumowując:
Najczęściej rzadkie odwiedzanie forum = zdrowie :mrgreen:
 
     
Farrokh 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 37
Doczy: 30 Lip 2011
Posty: 46
Skd: Ruda Śląska
Wysany: Wto 30 Pa, 2012   

To co napisała moja poprzedniczka jest w 100% prawdziwe. Nie było mnie tu pół roku, bo przez ostatnie pół roku po prostu zapomniałem iż kiedykolwiek miałem jakieś problemy z biodrem. Co do nogi z BMHR - jest kapitalnie!

Niestety, w przypadku drugiego biodra sytuacja nie jest dobra, wraz z chłodami pojawił się ból. Czyli sytuacja sprzed roku, z tymże dyskomfort się powiększył. Ale nie ma co marudzić, to wszakże było do przewidzenia. Ja mam to szczęście że jestem już po jednej operacji i tym razem zupełnie inaczej podchodzę do tej sprawy.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 31 Pa, 2012   

Farrokh napisa/a:
Ja mam to szczęście że jestem już po jednej operacji i tym razem zupełnie inaczej podchodzę do tej sprawy.

Brawo za pozytywne podejście :) Wyszedłeś z kłopotów z jedną nogą to tym łatwiej wyjdziesz i z drugą :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
madziulaklb 
22.05.2013
Bioderkus!!!




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 32
Doczya: 03 Wrz 2012
Posty: 213
Skd: Opole
Wysany: Sro 31 Pa, 2012   

Bardzo fajnie, że napisałeś tu swoją historię :) dla mnie najbardziej pomocnym zdaniem było właśnie to, by nie patrzeć na siebie z perspektywy starej babci.. jednak wydaje mi się, że to myślenie pojawia się u każdego w młodym wieku kogo spotkają nieprzyjemne niespodzianki ze stawami..
Co prawda, ja czekam obecnie na pierwszą endoprotezę stawu, jednak bardzo boję się, że i drugie biodro kiedyś zawiedzie..

Trzymam za Ciebie kciuki, aby wszystko potoczyło się jak najbardziej pomyślnie. Pozdrawiam!
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. :)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 31 Pa, 2012   

madziulaklb napisa/a:
jednak wydaje mi się, że to myślenie pojawia się u każdego w młodym wieku kogo spotkają nieprzyjemne niespodzianki ze stawami..

Proszę, nie u każdego. Nie uogólniajmy aż tak.

Farrokh napisa/a:
Niestety, w przypadku drugiego biodra sytuacja nie jest dobra, wraz z chłodami pojawił się ból. Czyli sytuacja sprzed roku, z tymże dyskomfort się powiększył. Ale nie ma co marudzić, to wszakże było do przewidzenia.

W takim razie życzę, aby dyskomfort był znośny.
 
     
madziulaklb 
22.05.2013
Bioderkus!!!




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 32
Doczya: 03 Wrz 2012
Posty: 213
Skd: Opole
Wysany: Sro 31 Pa, 2012   

kinga napisa/a:
Proszę, nie u każdego. Nie uogólniajmy aż tak.

Może rzeczywiście za bardzo uogólniłam, ale i tak myślę, że mnóstwo jest takich osób..
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. :)
 
     
SQUEAKY 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 38
Doczy: 24 Lis 2011
Posty: 5
Skd: tarnów
Wysany: Pon 12 Lis, 2012   

Farrokh cieszy mnie że z Twoim operowanym biodrem wszystko ok i trzymam kciuki za drugie.
 
     
Farrokh 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 37
Doczy: 30 Lip 2011
Posty: 46
Skd: Ruda Śląska
Wysany: Wto 17 Gru, 2013   

Niemal dokładnie w 3 rocznicę wszczepienia mi BMHR-a, pojawił się problem przy bieganiu. Zazwyczaj biegałem 3-5 razy w tygodniu ( nigdy po zabójczym dla ciała betonie) po 10 km, bez szaleństw, czyli zazwyczaj dystans ten pokonywałem w 45 - 50 minut. Teraz mogę jedynie szybciej truchtać, bowiem kilka minut po przyśpieszeniu pojawia się tępy ból w operowanym biodrze. Momentalnie też zaczynam okropnie utykać. Boje się że to jakiś symptom poważnego problemu. Najbardziej obawiam się przeciążeniowego złamania szyjki.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 17 Gru, 2013   

Farrokh, brzmi to nieciekawie :/ Napisz jak będziesz miał jakieś konkrety. Jestem osobiście zainteresowana.
Pozdrawiam
 
     
Farrokh 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 37
Doczy: 30 Lip 2011
Posty: 46
Skd: Ruda Śląska
Wysany: Czw 19 Gru, 2013   

Dziękuję za zainteresowanie, lecz jak się okazało problem leży nie w biodrze ale na granicy pośladka i nogi. Specjalistka u której byłem, uznała że to wina lichej rehabilitacji pooperacyjnej. Wskutek złej postawy ciała doszło do niesymetrycznego rozwoju mięśni. Niestety ale muszę się z tym w pełni zgodzić i przeprosić się z pływaniem. Czyli smród chloru zamiast żywicą pachnącego lasu :-.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 20 Gru, 2013   

Farrokh, i dlatego taki nacisk kładziemy na rehabilitację na stronach forum. Choć niektórym ciężko zrozumieć a gdy trzeba np. wymienić endo to w życiu nie wpadną na pomysł że to przez brak rehabilitacji. Wtedy najlepiej zjechać swojego operatora że partacz, ale w sobie problemu nie widzą. Faktem jest że bioderkowicze mają "gratis" od Boga dożywotnią rehabilitację. Farrokh, dbaj o siebie :mrgreen:
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Pi 21 Lut, 2014   

Farrokh napisa/a:
Byle tylko te show miało równie doskonały przebieg jak w przypadku zoperowanego już biodra.


Farrokh
jestem bardzo ciekawa jak potoczyła się dalej Twoja historia :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.