Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
dr n. med. Adam Czwojdziński OTWOCK
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 21 Maj, 2010   dr n. med. Adam Czwojdziński OTWOCK

Specjalista ortopeda traumatolog, asystent Prof. Czubaka przy osteotomii wg Ganza, wykonuje również operacje wstawiania endoprotez i kapoplastykę.
Bardzo kompetentny lekarz, nie unika pytań, chętnie i wyczerpująco na nie odpowiada, nie pomija również w leczeniu wartości i istoty fizjoterapii.

Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej w poniedziałki w godz. 9-13, z tym że dorosłych dopiero od 11tej, pierwszeństwo mają dzieciaczki - poradnia preluksacyjna.

Poradnia Specjalistyczna
Ul. Konarskiego 13
Otwock
tel. 22 788-56-95

Wśród pacjentów ma opinię najładniej zszywającego ;-)
Ostatnio zmieniony przez kinga Pon 13 Sie, 2012, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 22 Maj, 2010   

Edzia, tego nie wiem. Wiem, że to na pewno lekarz godny polecenia. Z dużą wiedzą i doświadczeniem. Z moich prywatnych obserwacji mogłabym dodać, że cechuje go indywidualne podejście do pacjenta; rzeczowość i duże zaangażowanie w pracę. Zdecydowanie zgodzę się z poprzednią wypowiedzią AniL, że świetnie szyje :-D Miałam tą przyjemność być operowana i szyta przez doktora Czwojdzińskiego. Bez dwóch zdań - artystycznie :-) Każdy jeden lekarz, który miał okazję od tego czasu oglądać moje blizny nazywa je majstersztykiem :)
Oczywiście, jeśli ktoś ma informacje na temat czy i gdzie przyjmuje prywatnie pan dr Czwojdziński - prośba o to aby "dopiąć" tą informację do wątku.
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 24 Maj, 2010   

Absolutnie podpisuję się pod opinią AniL i Katji. B.dobry lekarz i dobry ortopeda. Mam wrażenie że lubi swoją pracę i lubi swoich pacjentów( a to nie często się zdarza)Nigdy nie zostawia pytań bez odpowiedzi, wszystko wyjaśnia dokładnie i rzeczowo.Nie zbywa pacjentów,ma dla nich czas, nie ma problemu z wypisaniem recepty czy skierowania na rehabilitację.Przy tym wszystkim jest po prostu sympatycznym człowiekiem. :-D
Co do szycia to rzeczywiście robi to doskonale. Moja blizna jest prawie niewidoczna.
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Beti74 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 49
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 5
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Nie 27 Cze, 2010   

Witam.
Zgadzam się z powyższymi opiniami. To naprawdę super lekarz! Miły, życzliwy i tak, jak już wspomniano, nie zbywa pacjenta tylko wszystko wyjaśnia. W marcu br operował moje lewe biodro, mam jeszcze do naprawy prawe i żyje nadzieją, że też będę w jego fachowych rękach:)Ale dowiedziałam się, że zespół operacyjny dobiera Prof. Czubak. Może zlituje się i przydzieli dla mnie tak znakomitego lekarza:) Fachowiec godny polecenia.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 21 Lip, 2011   dr n. med. Adam Czwojdziński OTWOCK

dr n. med. Adam Czwojdziński
Specjalista ortopeda, traumatolog
Adiunkt w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku


Przyjmuje prywatnie w:
CM TW-Med
ul. Andiollego 34/5
Otwock
Tel. 22 7792603

Drugi w Polsce lekarz, który opanował technikę operacyjną: osteotomie metodą Ganza pod czujnym okiem profesora Czubaka
Operuje w Otwocku. Jest lekarzem z oddziału 1B
Otwarty na wszelkie nowości oraz na współpracę z rehabilitantami.
Świetny lekarz, miły, rzeczowy, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 21 Lip, 2011   

Gorąco polecam tego lekarza! Świetnie tłumaczy, jest bardzo życzliwy pacjentom. Profesjonalista! :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Paulina 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 28
Doczya: 13 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Iłowo-Osada
Wysany: Wto 21 Sie, 2012   

Pasifloro ile bym zapłaciła za prywatna wizytę u dr n. med. Adam Czwojdziński?
_________________
Z dnia na dzień dzięki wam nabieram lepszej pewności siebie :* **
dziękuję :* ***
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 21 Sie, 2012   

Paulina napisa/a:
Pasifloro ile bym zapłaciła za prywatna wizytę u dr n. med. Adam Czwojdziński?


Paulino, nie znamy aktualnego cennika doktora. Najlepiej jak zadzwonisz pod wskazany numer i dowiesz się. Miło, jeśli tą informacją podzielisz się później tutaj w wątku :)
 
     
Paulina 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 28
Doczya: 13 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Iłowo-Osada
Wysany: Sro 22 Sie, 2012   

jeżeli zadzwonię i się dowiem na pewno napiszę :)
.. słyszałam też,że w Otwocku żeby mieć operację trzeba bardzo długo czekać:(
może nawet kilka lat jak operacja jest z NFZ...
bo są kolejki,a jak kogoś nie stać prywatnie to czeka bez końca..
co wy kochani myślicie o tym?? naprawdę tak jest,że czas oczekiwania na operację może być tak długi w Otwockim szpitalu, że nawet ok 2-3 lat??
_________________
Z dnia na dzień dzięki wam nabieram lepszej pewności siebie :* **
dziękuję :* ***
 
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 22 Sie, 2012   

W maju bylam na kontroli w Otwocku u dr.Czwojdzinskiego,niestety jest prawdą ,ze kolejka w Otwocku wydluza sie i czeka sie dosc dlugo( napewno dluzej niz 3-4 lata temu).Mysle jednak ze wszystko zalezy od stanu zdrowia pacjenta,dlatego najlepiej zapisac sie na wizyte i dowiedziec sie "u zrodla"
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 23 Sie, 2012   

Kochane Bioderka,
Przekazuję informacje prosto z oddziału Ib na którym pracuje dr Adam Czwojdziński. Pan doktor coraz częściej operuje wraz z prof. Czubakiem metodą osteotomii Ganza. Byc może w niedługim czasie sam zacznie operować tym sposobem. To dobra wiadomośc. Mimo wszystko nie przyspieszy to oczekującej kolejki na zabiegi. Obecnie na operację (jakąkolwiek - bioder, stóp, kolan itd) czeka się około 3 lat - tak przynajmniej mówi komputerowy system zapisów w szpitalu. W praktyce wypada na ten moment to na czas oczekiwania na zabieg 2,5 roku. W przypadku endoprotez jest co czasami ciut szybciej.

A sam dr Czwojdziński to bardzo precyzyjny i uważny lekarz oraz dobry specjalista. Właśnie rozmawiałam na jego temat z personelem szpitala - zdecydowanie go polecają i wyrażają na jego temat pochlebne opinie.
 
     
Paulina 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 28
Doczya: 13 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Iłowo-Osada
Wysany: Pi 24 Sie, 2012   

ojejku :(
to naprawdę bardzo długo :(
najgorsze jest to że ciężko będzie dojechać na wizytę jak ja nie wiem jak tam pojechać. do warszawy to pociągiem a dalej nie wiem jak tam dotrzeć :(
będę dopiero dzwoniła żeby się umówić na wizytę i też nie wiem kiedy mi tą wizytę wyznaczą.. prywatnie do doktora J,Czubaka pewnie też się długo czeka na termin żeby jechać na konsultację..
... też już nie wiem pod jaki nr.tel mam zadzwonić żeby umówić się z lekarzem J.Czubakiem na wizytę :(
czy ktoś mógłby mi pomóc podać ten aktywny numer pod którym na pewno się dodzwonię.. :) i powiedzcie mi ile bym musiała mniej więcej czekać na wizytę od dnia jak zadzwonię
_________________
Z dnia na dzień dzięki wam nabieram lepszej pewności siebie :* **
dziękuję :* ***
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 24 Sie, 2012   

Pierwszy post w tym temacie wyraźnie jest podany telefon do przychodni (na nfz)tel. 22 788-56-95
Jeśli wolisz prywatnie to niżej jest inny post z miejscem i telefonem praktyki prywatnej-22 7792603
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Nena 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 50
Doczya: 07 Sty 2011
Posty: 107
Skd: warmińsko-mazurskie
Wysany: Sro 05 Mar, 2014   

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami :!: :!: To naprawdę świetny lekarz - kompetentny, cierpliwy, wyrozumiały i "ludzko" życzliwy pacjentom :yes: .
 
     
Kruszyna 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 30
Doczya: 25 Gru 2011
Posty: 10
Skd: Dziewule
Wysany: Sro 30 Kwi, 2014   

Czy dr Czwojdziński nadal przyjmuje w poradni w Otwocku?
Może ktoś się orientuje ile się czeka w tej chwili na wizytę?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.