Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 20 Lip, 2011
Po endoprotezie!!!
monika 
elfik
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Lip 2011
Posty: 9
Skd: kraków
Wysany: Sro 26 Pa, 2011   odrzucenie endoprotezy przez organizm

Witajcie ;
moi mili mam pytanie czy u kogoś z was organizm zwalczał endoprotezę. Jestem po operacji pół roku, w poprzednim temacie więcej opisałam,ale dorzeczy, od ok 3 mies pojawiły się dziwne dolegliwości tj, stukanie, przeskakiwanie , twardnienie, ból itp. razem z rehabilitantami pracujemy nad tkankami i mięśniami ogółem robimy co możemy niestety bez efektu. Byłam na kilkudziesięciu konsultacjach i generalnie okazuje się ,że endo założone dosyć stromo ale przy wielkości jaka jest u mnie nie daje to efektu. Od ok mies mam stan zapalny w okolicach endo i nagromadzony płyn - przyjmuje leki. Dodatkowo "puchnę" i generalnie wszystko mnie swędzi już. Na jednej z konsultacji p. doktor poleciła zrobić badania oznaczające poziom metali we krwi , ok 2 tyg zeszło mi aby namierzyć miejsce gdzie to robią , hura już wiem Łódz. badanie dopiero będę robić ale poszłam w kierunku alergii na endo i jeden z lekarzy poweidział po opisaniu objawów,że klasyczny przypadek alergicznej reakcji na endoprotezę. I tu jest juz szok z mojej strony. jestem umówiona obecnie na kilka różnych konsultacji i okaże się. Proszę jeśli ktoś z was przeszedł taką historię lub ma jakieś namiary na cokolwiek co w tej sprawie można zrobić to dajcie namiar.
z góry wam dziękuję. ^^"
_________________
elfik
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Pon 07 Lis, 2011   

Hej, gdzies czytałam, że ktoś miał podobnie.. ale nie pamiętam gdzie.. może ktoś pamięta???
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
DariazAzorów 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 28 Gru 2016
Posty: 1
Skd: kraków
Wysany: Sro 28 Gru, 2016   Rehabiltacja jest wymagana

Też się dowiedziałam, że trzeba zrobić rehabilitację i to jak najszybciej po operacji. Mój zaufany rehabilitant (w sumie nie tylko mój, bo też inne osoby z rodziny do niego chodzą) powiedział, że jak się nie będzie rehabilitować, ćwiczyć w domu i przestrzegać zaleceń, to w najgorszym wypadku wszystkie te efekty rehabilitacji szlag jasny trafi. Dlatego moja babcia po operacji będzie chodzić do Fizjomedu na ćwiczenia.
Koleżanka wyżej pytała o dobrego rehabiltanta z Krakowa, to właśnie mogę polecić cały Fizjomed. Ja chodzę ze swoim kręgosłupem do Bartosza Kmity. Mój syn też się u niego rehabiltował jak mu zdagnozowali kolki związane ze schorzeniami układu trawiennego.
_________________
Darka
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Sro 28 Gru, 2016   Re: odrzucenie endoprotezy przez organizm

Może oprócz oznaczenia poziomu metali warto wykonać testy alergiczne? W zasadzie powinno się je wykonać przed operacją, ale w razie czego potwierdzisz/wykluczysz to przypuszczenie. Jeżeli niestety się potwierdzi, to konieczne będzie pozbycie się alergenu z organizmu...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.