Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Rozdajemy voucher uprawniajacy do 4 godzin rehabilitacji
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 14 Kwi, 2011   Rozdajemy voucher uprawniajacy do 4 godzin rehabilitacji

Fundacja BIODERKO przy współpracy z Ośrodkiem Rehabilitacji Funkcjonalnej ORTHOS zaprasza ma do zaoferowania 1 voucher dla pacjenta z problemem w stawie biodrowym (przed lub po operacji aloplastyki itp.)
Voucher uprawnia do 4 godzin darmowej fizjoterapii
w CRF Orthos pod okiem terapeuty i instruktora międzynarodowego PNF - Agnieszki Stępień podczas kursów dla fizjoterapeutów.
Termin zajęć: 17-20 kwietnia w godzinach 15.45- 17.00
W celu skorzystania z darmowego vouchera prosimy o kontakt telefoniczny z Fundacją BIODERKO pod numerem telefonu: 0 504 500 227.
Ilość miejsc: 1.
Zapraszamy.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Poprzednio udostępniony voucher z dużą przyjemnością w wspaniałymi efektami wykorzystała pacjentka naszej Fundacji Pani Barbara. Wczoraj niezmiernie miło było mi oglądać ją w Centrum Rehabilitacji uśmiechniętą, zadowoloną i pierwszy raz od kilku lat - wyspaną i nieobolałą :)
Przy okazji dziękujemy pani Basi za serdeczność skierowaną w stronę naszej organizacji i przede wszystkim piękne, pełne entuzjazmu słowa: "Czuję się młodsza o 30 lat! Chodzę, nie czuję bólu, wreszcie przesypiam noce i chyba ze szczęścia zaraz zacznę biegać! :) "
- To najpiękniejsze co można usłyszeć :) To my dziękujemy :)

A teraz uwaga, uwaga!!
Rozdajemy drugi voucher na 4 dni darmowej rehabilitacji funkcjonalnej w zaprzyjaźnionym CRF ORTHOS.
Termin: 26.04-29.04


Start zajęć każdego dnia: godz. 15.15.

Zasady - jak powyżej. Ilość sztuk voucherów: 1.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych pod numerem: 0 504 500 227.

4 godziny darmowej rehabilitacji funkcjonalnej na najwyższym poziomie.
Zapraszamy i zachęcamy!
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Kochani słowa naszej Katji to najlepsza reklama ale jeszcze lepszą i bez cenną rzeczą jest uśmiech zadowolonego pacjenta.

Dlatego dziwi mnie i bulwersuje fakt że nikt nie chce skożystać z takiego zaproszenia. Wielu z was miało doczynienia z rehabilitacją funkcjonalną więc potwierdzicie że to nie izba tortur!!! Tylko świadome dbanie o swoje zdrowie i powród do sprawności. Sama operacja to tylko połowa drogi usuwa ból biodra owszem ale co dalej? Wielu z naszch nowych i starszych użytkowników zastanawia się dlaczego przed lub tym bardziej po zabiegu zaczynają się problemy np z kręgosłupem albo z innymi częściami ciała Co jest grane u licha? Przecież przed zabiegiem miało prawo boleć ale po zabiegu biodro powinno być grzeczne miało być tak dobrze a tu figa z makiem prawda biodro nie boli po zabiegu ale skąd zmiejszona ruchomość czemu u licha nie mogę ubrać butów i skarpetek i na dodatek dalej pobolewa mnie tu i uwdzie.
O co chodzi ? A chodzi o to że my pacjenci nie zdajemy sobie sprawy że mamy złe nawyki ruchowe sprzed i po zabiegu. I tych nawyków nie pozbędziemy się niestety operująć sobie biodro pozbędziemy się bólu ale nie złych nawyków złych nawyków zabieg nam nie usunie one nie znikną od tak sobie po zabiegu takie myślenie jest ułudą.




Nam się tylko wydaje że po operacji chodzimy dobrze bo nie boli nas biodro Niestety to że chodzimy nie oznacza to że robimy to prawidłowo!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego tak ważna jest rehabilitacja przed i po odpowiednia rehabilitacja czyli rehabilitacja dobrana do pacjenta do naszych potrzeb i to właśnie kryje się pod nazwą rehabilitacja funkcjonalna nie pacjent do ćwiczeń tylko ćwiczenia do pacjenta. I to jest ta druga część . Która pozwoli nam wrócić do dobrego samopoczucia i przede wszystkim do prawdziwej sprawności.


Jestem tak jak wielu z was tego przykładem że sama operacja dała część efektu na drugą część musimy zapracować sami. Inaczej bowiem mamy tylko ułude sprawności. Wielu z was tak jak i ja już się o tym przekonało prawda bolesna ale prawdziwa. Jadąc pierwszy raz do mojego terapeuty dostałam nie pryśnic tylko wodospad na głowę no bo przecież chodziłam ale teraz z pełną świadomością powiem wam tak chodziłam po zabiegu ale chodziłam tragicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na spotkaniu z Panem Piotrem musiałam przełknąć tą bardzo gorzką pigułkę kazdego ruchu uczyłam się od samego początku jak dziecko które dopiero uczy się chodzić siadać ubierać., Przeżyłam nie zły szok.

Złość poczucie. klęski szok bo wszystko było żle złość bo tak długo szukałam rehabilitacji i albo nikt się tego nie chciał podjąć albo spartolili by robotę albo na zasadzie królika doświadczalnego choć pojęcia nie mieli poczucie klęski bo wydawało mi się że zmarnowałam rok po operacji że nie zrobiłam nic chociaż wydawało mi się że robie wiele i wreście strach czy jeśli jest tak kiepsko mam szansę coś z tym zrobić?


Spotkania z Panem Piotrem uświadoimiły mi bardzo wiele. Do dzisiaj słyszę jego słowa właściwie najpierw usłyszałam je od Piotra Medica i następnie od mojego terapeuty.

Proszę Pani nie to że Pani wykona ruch tylko jak go Pani zrobi.

I w tym jest róznica i to diametralna
I to jest moje motto do dziś nie że Pani to zrobi tylko jak to zrobi



Mam szczęście że nareście jestem w rękach doświadczonego terapeuty choć nie łatwo było mi go znaleść mieszkam w małym mieście więc to że spotkałam Pana Piotra to dar od losu.

Dlatego gdybym mieszkała w Warszawie albo nie daleko takie zaproszenie przyjeła bym jak trafienie 6 w totka i wygranie miliona nie zartuje.

Takie spotkanie z terapeutą przewróci wasze życie może o 180 stopni w tym sensie że będziecie zaskoczeni że wasz chód odbiega od ideau bo tak wam się tylko wydawało że jest idealnie ale odpowiednio dobrane ćwiczenia dają wam szanse na to że będziecie chodzić prawidłowo

Nie zmarnujcie takiej okazji nie pozwólcie żeby przeszła wam koło przysłowiowego nosa. I jestem przekonana że jeśli skorzystacie zobaczycie różnice między tym jak chodzicie teraz a jak będziecie chodzić dzięki rehabilitacji ukierunkowanej rehabilitacji.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Zgadzam się z 1000% z Bonią ( pięknie to napisałaś ! ) Bardzo chętnie wzięłabym udział w takiej wyjątkowej okazji, współpraca z takimi fachowcami to czyta przyjemność i profesjonalizm, niestety nawet nie stają do "zawodów" - bo mam daleko i muszę pracować...
Osobie, która wygra ten kolejny "los na loterii" życzę owocnej rehabilitacji, która przyniesie moc dobrych wspaniałych rzeczy :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 21 Kwi, 2011   

Oj, tak - prawdziwe słowa. Wielka szkoda, że mam tak daleko do Warszawy. Niestety u mnie nie tak łatwo o dobrą rehabilitację, czego dowodem jest ostatnia moja porażka w tym temacie.
_________________

 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 26 Kwi, 2011   

Drugi voucher już rozdany :) Otrzymała go Pani Dorota. Gratulujemy!
Zerkajcie tu często, kto wie. Niebawem może będzie do wygrania znowu jakiś bon na darmową rehabilitację! :)
Miejcie oczy szeroko otwarte!

PS. Na zajęcia z najlepszymi terapeutami w Polsce przyjeżdzają ludzie z całego kraju, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapytajcie naszej forumowej Alicji :D
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 26 Kwi, 2011   

Katja napisa/a:
przyjeżdzają ludzie z całego kraju, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Z pewnością to prawda, jednak ja nie mam się gdzie zatrzymać w Warszawie, problem z dojazdem - 350 km w jedną stronę i tylko można dojechać samochodem, zatem muszę kogoś ze sobą ciągnąć. Nie wykluczone jednak, że może mi się uda następnym razem zorganizować zakwaterowanie w poblizu Warszawy, wtedy chetnie skorzystam.
_________________

 
 
     
Romy 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 57
Doczya: 01 Gru 2010
Posty: 26
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 27 Maj, 2011   

Jestem tym szczęśliwcem, który otrzymał możliwość uczestniczenia w zajęciach podczas kursu dla terapeutów w Orthosie - dużo się o sobie i swoich biodrach nauczyłam, rozruszałam i nabrałam chęci na dalsze usprawnianie i walkę z bólem - tak więc naprawdę czuję się jakbym wygrała milion.

Dziękuję bardzo Katji i Orthosowi za tę możliwość...


Romy
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 27 Maj, 2011   

Romy - na zdrowie :) Ciesze się niezmiernie, że jesteś zadowolona. Niebawem kolejna szansa zapisania się darmowe zajęcia w Orthosie :) Pilnujcie wątku na BIoderku.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 19 Cze, 2011   

Drodzy Forumowicze!

Rozdajemy kolejny Voucher uprawniający do darmowej rehabilitacji w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej ORTHOS w Warszawie.

Voucher uprawnia do ok 4 godzin darmowej rehabilitacji pod okiem światowej klasy specjalisty z zakresu PNF - ATTILY SZABO w ciągu 4 dni z rzędu.

Termin: 27.06 – 30.06. w godzinach 15.45- 17.00

Zainteresowanie darmową możliwością terapii i konsultacji jest spore, dlatego tym razem zapraszamy do konkursu, w którym można taki własnie voucher wygrać :)

Darmowy voucher może otrzymać każdy kto prawidłowo odpowie na poniższe pytanie a odpowiedź prześle na adres mailowy: kontakt@fundacjabioderko.pl
Z nadesłanych odpowiedzi wylosujemy szczęśliwca, który weźmie udział w zajęciach terapeutycznych. W mailu prosimy prócz prawidłowej odpowiedzi podać też swój numer telefonu w celu kontaktu :)

Pytanie konkursowe:
Co oznacza skrót PNF - również w polskim tłumaczeniu oraz kto jest "ojcem" tej metody fizjoterapeutycznej?

Na odpowiedzi czekamy do 23 czerwca włącznie. Piszcie. Niebawem skontaktujemy się ze zwycięzca konkursu :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

Katja napisa/a:
odpowiedź prześle na adres mailowy: kontakt@fundacjabioderko.pl
Dlatego zniknęła Twoja odpowiedź :mrgreen: Ja już wysłałam rano A co też mi się coś należy :mrgreen:
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

Dobra dobra Iwona niech Ci będzie :mrgreen:
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

Bonia, mam nadzieję że wysłałaś odpowiedź Najwyżej będzie losowanie :mrgreen:
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

pasiflora ja to potraktowałam w ramach zabawy ponieważ ćwiczę PNF po prostu lubie wiedzieć co z czym i dlaczego i skąd. No i nie żle znam angielski Bardzo bym się cieszyła gdybym wygrała ale nie wysłałam odpowiedzi bo mieszkam daleko i choć chętnie skożystała bym z wiedzy fizykoma to po pierwsze za daleko pracuje i narazie nie mam urlopu a po drugie wolała bym aby skożystał ktoś bliżej i miał szansę na rehabilitacje bo ja już swojego terapeutę mam :-)
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

Kochani, przez awarię na serwerach fundacji, maile wysłane na skrzynki pocztowe fundacji, w tym na skrzynkę kontakt@fundacjabioderko.pl nie dotarły do nas. Poszły (mówiąc kolokwialnie) gdzieś w kosmos. Zapewne Ci którzy wysłali coś do nas otrzymali "zwrotkę" na maila. Bardzo prosze o ponowienie maila jeśli taka sytuacja miała miejsce. Teraz wszystko już działa jak trzeba :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.