Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przychodnia Ortho Warszawa
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 25 Lis, 2014   Przychodnia Ortho Warszawa

Może kogoś to zdziwi, bo pracuje w tym miejscu utalentowany lekarz - profesor Jarosław Czubak. Operator wielu Użytkowników tego forum (mój również). Lekarza oczywiście polecam, ale przychodni - nie.
Dlaczego? Spotkałam się tam ostatnio dwukrotnie z bardzo niemiłą obsługą i aroganckim zachowaniem wobec mnie - osoby która z ramienia Fundacji BIODERKO reprezentowała swojego pacjenta. Nie będę przytaczać szczegółów rozmowy, ale to był ostatni raz kiedy kontaktowałam się z ta przychodnią i "próbowałam dać im zarobić" umawiając kogoś na wizytę. Dla porównania inna placówka w Warszawie w której również przyjmuje profesor Czubak charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta, miłym i fachowym personelem oraz szybszymi terminami wizyt. O!
Oczywiście to moje prywatne opinie, a doświadczenia innych mogą być naturalnie odmienne. Niemniej od wczoraj przychodnia Ortho na ul. Opaczewskiej 43 w Warszawie jest miejscem z którym nie będę już współpracować :-)
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Wto 25 Lis, 2014   

Katja,
Tylko nie pomylić z:
ORTHOS
ul. Szolc-Rogozińskiego 1
Warszawa
_________________
Beata8
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 25 Lis, 2014   

dorotabeata napisa/a:
Katja,
Tylko nie pomylić z:
ORTHOS
ul. Szolc-Rogozińskiego 1
Warszawa


W rzeczy samej :-) Orthos polecamy i lubimy, zaś Ortho jest miejscem w którym pracują aroganckie recepcjonistki i zdecydowanie nie polecamy.
 
     
Kate 
Po prostu jestem :)
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 44
Doczya: 12 Lip 2011
Posty: 22
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 12 Sty, 2015   

recepcjonistki są specyficzne to fakt, ale szef Ortho jest super!
_________________
powoli do przodu
 
     
Anita97 
anita97
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 28 Lis 2014
Posty: 18
Skd: Mazury
Wysany: Czw 19 Lut, 2015   Ortho

Trudno obrażać się na przychodnię ORTHO dopóki jest to jedno z dwóch miejsc gdzie można być przyjętym przez prof. Czubaka, uzyskać diagnozę odnośnie możliwości zastosowania operacji metodą Ganza, a nawet ustalić termin tej operacji. Z tego powodu recepcjonistki nie muszą "zabiegać o pacjentów" bo chętnych jest zawsze 10x więcej niż miejsc. Zapisy na każdy kolejny miesiąc kończą się właściwie po 20 minutach od ich rozpoczęcia. Każdy chce bowiem leczyć się u najlepszych specjalistów. Dlatego nie dziwię się że recepcjonistki lekceważąco potraktowały prośbę o przyjęcie "pozaplanowego" pacjenta. Takich próśb mają pewnie po kilka dziennie. Sama przychodnia ma sporą liczbę miejsc do siedzenia, przebieralnię, stolik dla dzieci do zabawy, windę, gabinet wyposażony jest w USG (w cenie wizyty), zapisy są na godziny (co oszczędza czas pacjentów). Co tu więcej wymagać?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 19 Mar, 2015   

Anita97 napisa/a:
Sama przychodnia ma sporą liczbę miejsc do siedzenia, przebieralnię, stolik dla dzieci do zabawy, windę, gabinet wyposażony jest w USG (w cenie wizyty), zapisy są na godziny (co oszczędza czas pacjentów). Co tu więcej wymagać?

Szacunku dla drugiego człowieka, kultury osobistej, dobrego wychowania, elokwencji... można by długo wymieniać, ale nie dla wszystkich te aspekty mają znaczenie :-)
 
     
Anita97 
anita97
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 28 Lis 2014
Posty: 18
Skd: Mazury
Wysany: Wto 21 Kwi, 2015   

Katja napisa/a:
... nie dla wszystkich te aspekty mają znaczenie :-)

Jeśli ktoś musi dostać się na wizytę do prof. Czubaka to na prawdę nie ma znaczenia kto siedzi w recepcji i czy ma dobry humor czy zły. Przecież kontakt z recepcją to parę sekund. Nie ma większego sensu uzależniać wizyty w tej przychodni od tych paru sekund, szczególnie jak jest to często jedyna możliwość dostania się do profesora. Ja przez tak krótką chwilę nie zapamiętałam jak ta recepcjonistka wygląda a do tego było ich chyba dwie. Do tego recepcjonistka w rozmowie telefonicznej oświadczyła że nie ma wolnych terminów na dany miesiąc (wszystkie terminy do profesora "rozdrapywane są" przez parę minut) ale poprosi profesora o "dodatkowy" jeden termin przyjęć i w razie zgody profesora oddzwoni. I faktycznie tak było. Nie jest więc chyba tak źle z tymi recepcjonistkami.
 
     
andy 
andy
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 17 Maj 2015
Posty: 76
Skd: W-M
Wysany: Sob 20 Cze, 2015   

Moja prośba do recepcjonistki od "awaryjną wizytę u profesora Czubaka" też została spełniona jak wytłumaczyłem sytuację (przepadł termin operacji z powodu choroby). Chciałem prosić profesora o kolejny termin, a wszystkie wizyty na miesiąc naprzód były już zajęte. Zostałem dopisany "między pacjentami" na najbliższy termin 2 dni po telefonie. Liczy się więc chyba podejście :-D Tak więc polecam ośrodek i jego recepcję. Tak trzymać. Szkoda tylko że nie mają RTG
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.