Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
I Warsztaty fizjoterapeutyczne dla pacjentów - Warszawa
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   

Grazyna1950 napisa/a:
Myślę o tych warsztatach, ale mam pytanie czy można się zgłosić w "ostatniej" chwili tzn. 2-3 dni przed warsztatami?


Grażynko, oczywiście, że możesz zgłosić się tuż przed. Planuj na spokojnie przyjazd i to co ja bym spróbowała w twoim przypadku, to popytaj innych Bioderkowiczów z Twoich stron, z wielkopolski czy nie zechcieliby wybrać się na warsztaty - jeśli zebralibyście grupę 3-4 osób jadąc samochodem to dojazd byłby nie tylko tani ale i sprawny. Działaj Grażka i nie poddawaj się łatwo! :) Nie będziesz żałowała!

Kochani! Mam dla Was ważną informację. Dziś odwiedziłam w Otwocku nie tylko AgeW, AnieL i inne dziewczyny szykujące się do zabiegów, ale także profesora Jarosława Czubaka. Dużo rozmawialiśmy na temat rehabilitacji pacjentów. Z przyjemnością zaprosiłam profesora na nasze I warsztaty z nowoczesnej fizjoterapii; także uroczyście chcę Was poinformować, że profesor J. Czubaka z dużym zainteresowaniem przyjął zaproszenie i weźmie udział w naszych zajęciach :-) To nie tylko duży prestiż dla naszej Fundacji, że tak wspaniały lekarz będzie uczestniczył w organizowanych przez nas warsztatach, ale także wielki krok w kierunku przybliżenia lekarzom ortopedii koncepcji rehabilitacji funkcjonalnej oraz istoty i znaczenia terapii przedoperacyjnej.
:)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

:jupi: :brawo: :jupi: :brawo: :jupi:
Super wiadomość !!!
Katja napisa/a:
także wielki krok w kierunku przybliżenia lekarzom ortopedii koncepcji rehabilitacji funkcjonalnej oraz istoty i znaczenia terapii przedoperacyjnej.

Konferencja internetowe by się przydała, wtedy lekarze w innych miastach mogliby skorzystać i się dowiedzieć troszkę :P
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Warsztaty rehabilitacyjne to świetna okazja do uzupełnienia swojej wiedz, jeżeli to możliwe to należy ją wykorzystać.
Ja ankietę już wypełniłam i wysłałam. :mrgreen: Teraz odliczam czas od spotkania ze wspaniałymi ludźmi.
Do zobaczenia. :-D
 
     
Go


Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Witam wszystkich-te warsztaty to świetna sprawa szkoda ze tak daleko , do Wrocławia to bym dojechała to 150 km-ale do Warszawy hm mam za daleko a szkoda. Jestem 6 miesiąc po zabiegu jest świetnie ale ćwiczę dalej .Powiem wam jedno zabiegi mokre to świetna sprawa mam na myśli basen. Wracam do pracy i bardzo się ciesze że poddałam się zabiegowi stawu biodrowego na endoprotezę.Życzę wszystkim dużo zdrówka optymizmu i odwagi . Pozdrawiam wszystkich .
 
     
Go


Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Kiedyś rejestrowałam się na Forum Bioderko i były moje dane - a widze ze chyba jest zmiana skoro weszłam jako gość. Jestem Adela mam 52 lata.

:arrow: Wysłałam Ci e-maila :) sprawdź proszę :)
Kinga
Ostatnio zmieniony przez kinga Pi 05 Lut, 2010, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

adelajda57 tak jesteś zalogowana Jak nie pamiętasz hasła to zwróć się do admina Katji może Kinga też pomoże ale nie jestem pewna czy ma takie uprawnienia
 
     
kropeczka 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 35
Doczya: 23 Lip 2009
Posty: 10
Skd: Śrem
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Świetna sprawa!!! Tylko z dojazdem znów problem, a po drugie jestem w szkole! Jak ja to zawsze mówię biednemu studentowi zawsze wiatr w oczy! Napiszcie proszę relację z warsztatów to chociaż tak będę wiedziała co się działo.
_________________
Wszystko się może zdarzyć gdy serce pełne wiary!
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

A gość to chyba zapomniał się zalogować. :-P Świetna i co prawda daleko i wieje niektórym w oczy, w szczególności jak znów drożeją bilety pkp masakra jakaś i to nawet zniżka 78 % czasem nie pomaga. Pozostaje nam czekać na relacje ;-)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Tak sobie myślę, czy nie można tego typu wyjazdów odpisać z podatkowej ulgi rehabilitacyjnej ??? - oczywiście chodzi o koszty dojazdu.
Jest to przecież i diagnozowanie i edukacja rehabilitacyjna.
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
jarecki 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2010
Posty: 47
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Witam,mam pytanie.Czy zaproszenie,które otrzymałem na maila mam wydrukować i zabrać ze sobą jako wejściówkę? :mrgreen:
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Jarecki a przeczytałeś dokładnie?Co zrobić aby uczestniczyć w warsztatach?
Wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową dostępną tutaj: ANKIETA
_________________

 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

jarecki napisa/a:
Witam,mam pytanie.Czy zaproszenie,które otrzymałem na maila mam wydrukować i zabrać ze sobą jako wejściówkę? :mrgreen:

hehe :D nie nie :D
niedługo dostaniesz jeszcze e-maila z jedną krótką ankietką :) proste pytania, zapewniam :wink:
a wejście będzie na hasło :wink: :mrgreen:
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

kinga napisa/a:
wejście będzie na hasło :wink:

Tak tylko jakie drogi Adminie :wink:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 06 Lut, 2010   

pasiflora napisa/a:
kinga napisał/a:
wejście będzie na hasło :wink:

Tak tylko jakie drogi Adminie :wink:


Żarcik, żarcik. Każdy kto wypełnił ankietę online niebawem otrzyma mailowo potwierdzenie zgłoszenia, oraz prośbę o odpowiedzenie na kilka pytań fizjoterapeutów którzy będą prowadzić warsztaty. Po co? Po to aby ich organizacja była dopięta na ostatnie guzik, i aby spełniły Wasze oczekiwania będąc jak najlepiej dopracowane.
:)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 06 Lut, 2010   

Dobrze że Katju znasz się na żartach :mrgreen:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.