Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Ankieta dla osób po endoprotezoplastyce stawu biodrowego
Ilona1630 


Status: Student
Doczya: 10 Lip 2022
Posty: 1
Skd: Opole
Wysany: Nie 10 Lip, 2022   Ankieta dla osób po endoprotezoplastyce stawu biodrowego

Szanowna Pani/Szanowny Panie, nazywam się Ilona Szlufik i jestem studentką V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa i dobrowolna. Zgromadzone informacje pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej. Tematem pracy jest "Aktywność fizyczna osób po endoprotezoplastyce stawu biodrowego". Z góry bardzo dziękuje za wypełnienie oraz poświęcenie chwili czasu
https://forms.gle/dwxBRymqc19UfzTp6
_________________
ilona1630
 
     
Medyczka11 


Status: Student
Wiek: 24
Doczya: 22 Pa 2022
Posty: 1
Skd: Polska
Wysany: Sob 22 Pa, 2022   [PYTANIE] Pomożecie wypełnić ankiete na temat choroby zwyrod

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgUkvh8Gk9GtCeRoG1Mqd7TulIKvAwPfBIdGIx178-XWiZPQ/viewform

Hej jestem studentką fizjoterapii i pisze prace magisterską na temat choroby zwyrodnieniowej, bardzo proszę Was o pomoc w postaci wypełnienia ankiety. Ankieta zawiera sporo pytań ale bardzo ułatwi mi to napisanie pracy. Z góry bardzo dziękuję.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Nie 23 Pa, 2022   

Ankieta trochę bez sensu. Pytania powtarzają się.
Pytanie o problem ze wstawaniem przed i po operacji. Potem kolejne pytanie o wstawanie z krzesła, sedesu.... Może wymienić wszystkie meble z których można wstawać? :mrgreen:

Kilkakrotnie występuje pytanie o chodzenie po podłożu płaskim, równym....
Tak samo pytanie o lekkie prace domowe a później o chodzenie ze szmatką i ścieranie kurzu :shock:

Pyt 83 → zaufanie do własnego stawu biodrowego? :shock: :shock: :shock: Zaufanie???

Kto układał te pytania? Czy autor ma mnie za osobę niedorozwiniętą? Straszne.
Nie dokończyłam.
Pozdrawiam serdecznie przyszłą fizjo.
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.