Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: kinga
Pią 05 Mar, 2021
Operacja biodra
MiloszMalina 

Status: Sympatyk Forum
Wysłany: Sro 16 Cze, 2021   

Prawa dłoń na przyśrodkowej stronie kolana a lewa na kości biodrowej poniżej okolicy stawu biodrowego ruch prawej reki odwiedzenie a lewa dociska w stronę stawu wtedy występuje ostry ból zlokalizowany na wysokości pachwiny a szczególnie od strony przyśrodkowej.
Ból występuje nawet przy niewielkim napięciu mięśni przy ruchach zgieciowych oraz przy dłuższym odpoczynku a szczególnie w pozycji na boku.
Za nim miałem wszczepioną pompę to się zsuwałem z wózka.
Ostatnio zmieniony przez MiloszMalina Pon 16 Sie, 2021, w całości zmieniany 2 razy  

MiloszMalina 

Wysłany: Czw 12 Sie, 2021   

Teraz na dobę mam 160 mikrogramów w pompie baklofenowej na dobę, w dzień mam mocniejszą dawkę, a w nocy słabszą.
Mój lekarz neurochirurg u którego uzupełniam pompę baklofenową twierdzi, że przybrałem na wadze ponieważ spastyka mięśni się zmniejszyła (mówi, że jest się szczuplejszym przy wyższej spastyczności).

Biodro boli mnie po złamaniu płytki po osteotomii kości udowej biodra prawego, teraz potrzebuję zwiększać dawki baklofenu, aczkolwiek mój lekarz mówi że po endoprotezie stawu biodrowego może być tak, że wrócimy do dawek, jakie miałem przed operacją.

To są takie napadowe bóle biodra.

Ja sobie w ogóle nie wyobrażam życia bez pompy baklofenowej, aczkolwiek przez to złamanie płytki i ból biodra efekt działania tej pompy jest mniej zauważalny.

MiloszMalina 

Wysłany: Wto 24 Sie, 2021   

Przed wszczepieniem pompy baklofenowej podczas rozmowy zsuwałem się z wuzka

Odpowiedz do tematu