Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Usunięcie śrub po osteotomii wg Ganza
Szpunk 

Status: Przed
Wysłany: Sro 11 Sie, 2021   

Cześć, czy ktoś może czeka na termin wyjęcia śrub po Ganzie? Miałam operacje 30.06.2020 roku, termin wyjęcia śrub miałam wyznaczony na 06.06.2021 na oddziale IC (bo podobno Dr Kołodziejczyk, który mnie prowadzi przeszedł na ten odział z oddziału IB) i zabrał ze sobą na odział IC swoich pacjentów. Najpierw przesunęli mi operacje o tydzień, następnie nawet nie zadzwonili do mnie, że operacja została odwołana.. Jak sama zadzwoniłam kilka dni przed terminem to usłyszałam, że termin będę mieć za miesiąc może za dwa. Teraz już dzwonie do szpitala co tydzień i cały czas nic nie wiadomo. Dziś dowiedziałam się, że Dr Kołodziejczyk jest cały sierpień na urlopie i że dopiero wraca we wrześniu, w między czasie postanowił, że jednak moja operacja wyjęcia śrub będzie na IB i zabrał moje skierowanie z IC do IB. Niestety to skierowanie do IB nie zostało dostarczone... Na IB powiedziano mi, że dopóki nie mają skierowania to nie będę mieć wyznaczonego terminu i może do końca roku uda się wyjąć śruby. Nie chce tak, długo czekać.. bo chciałabym zajść w ciążę.. I teraz moje pytania:

- Czy można usunąć śruby w innym szpitalu?
- Czy możliwe, że boli mnie biodro od śrub, bo zaczęło mnie boleć dosłownie tak jak przed operacją. I strasznie się martwię.. Dodam, że chodze na fizjoterapię, uprawiam sport (głównie jeżdżę na rowerze stacjonarnym, staram się też wzmacniać mięśnie), mam wagę w normie, chodzę w wygodnych butach sportowych z grubą podeszwą, która amortyzuje cały czas, już w pracy wiedzą, że nie jestem w stanie chodzić w innych butach. Jedynym moim przewinieniem jest noszenie komputera do pracy, ale to jest nie możliwe, żeby do końca życia już nic nie nosić i dźwigać.

Odpowiedz do tematu