Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 04 Lip, 2011
Historia Marka Romana - Mój ARMAGEDON
Joanna72 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 06 Pa 2016
Posty: 10
Skd: Szczecin
Wysany: Pon 22 Lis, 2021   

Marku, przeczytałam Twoją historię. Ja równiez nadwaga, przynajmniej 10 kg musze zredukować w obawie o żywotność protezy. Postawiłam na dietę pudełkową, bo sama niestety nie jestm wstanie tego upilnować jest podjadanie itp., a tak lodówka pusta i spokój.
Szykuje się do nieuchronnej operacji.
Ponieważ też jestem z Wawy, mam wielką do Ciebie o podanie sprawdzonych rehabilantów. mam z tym ogromny problem, wydane masa kasy a z jakością, fachowością i skutecznością rehabilitantów jest źle. Powiedziałam to głośno, ale tak jest prawda. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.
 
     
Joanna72 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 06 Pa 2016
Posty: 10
Skd: Szczecin
Wysany: Pon 22 Lis, 2021   

Marku, przeczytałam Twoją historię. Ja równiez nadwaga, przynajmniej 10 kg musze zredukować w obawie o żywotność protezy. Postawiłam na dietę pudełkową, bo sama niestety nie jestm wstanie tego upilnować jest podjadanie itp., a tak lodówka pusta i spokój.
Szykuje się do nieuchronnej operacji.
Ponieważ też jestem z Wawy, mam wielką do Ciebie o podanie sprawdzonych rehabilantów. mam z tym ogromny problem, wydane masa kasy a z jakością, fachowością i skutecznością rehabilitantów jest źle. Powiedziałam to głośno, ale tak jest prawda. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.
 
     
Marek Roman 
Sumo
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 65
Doczy: 14 Lut 2010
Posty: 90
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 22 Lis, 2021   

Do Joanny wysłalem wiadomość na pocztę prywatną.
Zajrzałem tu dziś przez przypadek, ale obiecałem sobie, że wpadnę jeszcze kiedyś i znowu napiszę coś dłużej... Jest 22 listopada 2021 roku. Moje obie operacje miały miejsce w pierwszej połowie 2016 roku. Ja wciąż poruszam się o kulach i trochę jeżdżę na wózku. Wszystko przez ostrożność i strach, że proteza znowu może się złamać. Ale parę kroków po łazience, lub kuchni daję radę zrobić. Samochodem też jeżdżę samodzielnie.

Do zobaczenia zatem na forum ponownie, za jakiś czas :-)

Jeśli ktoś zaś ma jakieś zapytania, np. co do życia z wiszącym biodrem, albo inne, to służe swoim doświadczeniem.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam :-)
_________________
Quiquid agis prudenter agas et respice finem...

Nie jesteś tu sam. Pamiętaj !
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.