Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 27 Cze, 2019   

Dobra napisa/a:
Witajcie jestem juz 2 tyg po Ganzie nie moge znalezc co robic na bolacy posladek gruszkowaty czy co tam jest promieniuje mi az do lydki prochy nie pomagaja nie spie od 4


Polecam wizytę u dobrego fizjoterapeuty :)
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 27 Cze, 2019   

Nie nic się nie stanie nie oberwie - za radą Kingi ja też polecam wizytę u dobrego fizjoterapeuty
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Dobra 
Benia
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 58
Doczya: 03 Gru 2018
Posty: 8
Skd: Gdynia
Wysany: Sro 10 Lip, 2019   

Witam juz chodze do rehabilitanta od 2 tyg jestem coraz silniejsza juz prawie nie boli na bliznie mam zgrubienie zrost mam masowac mimo bolesnosci. Czy lykac cos jakis kolagen zelatyne?
_________________
Dobra
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 10 Lip, 2019   

Dobra, w tym temacie się przedstawiamy. Odnośnie odżywiania i suplementacji zajrzyj w dz.ogolny-tam są tematy poświęcone tym zagadnieniom.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
cezar78 


Status: Przed
Doczy: 07 Sie 2019
Posty: 4
Skd: z internetu
Wysany: Sro 07 Sie, 2019   

Witam bioderkowców. Mam 41 lat a moje problemy z biodrem zaczęły sie na początku 2018 roku po 15 latach trenowania bjj. Najpierw ból w prawym biodrze tylko po treningach a potem już nawet bez trenowania bolało.
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Sob 10 Sie, 2019   

Witaj. Trenujesz dalej? Też trenuję BJJ, dziewięć lat z haczykiem.

Pozdrawiam
 
     
Martita81 


Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczya: 29 Wrz 2019
Posty: 2
Skd: Zachodniopomorskie
Wysany: Nie 29 Wrz, 2019   

Witam
Mam na imię Marta. 03.09.19 miałam pierwszą endo robioną a za pół roku drugą. Moja historia zaczęła się 26lat temu od złuszczenia chrząstek w stawach biodrowych i drutowania drutami Kirshnera.
 
     
Blacklord 


Status: Inne operacje
Wiek: 30
Doczy: 01 Pa 2019
Posty: 1
Skd: Polska
Wysany: Wto 01 Pa, 2019   

Witam.
Mam na imię Patryk i w listopadzie ubiegłego roku w wypadku komunikacyjnym doszło do złamania wielooodłamkowego tylnej kolumny panewki lewego stawu biodrowego. Operacje miałem w grudniu, wstawili płytę podpórczą i zmontowali to przy pomocy kilku kilogramów gwoździ i wkrętów. Rokowania są takie, że za 2 do 10 lat będzie wstawiona endoproteza.
Pozdrawiam :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 01 Pa, 2019   

Witajcie na Forum :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Annaa 
Anna


Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 32
Doczya: 02 Pa 2019
Posty: 2
Skd: Białystok
Wysany: Sro 02 Pa, 2019   

Cześć! Mam na imię Ania, mam 27 lat, 3 tygodnie temu miałam osteotomię prawego biodra. Czeka mnie jeszcze drugie biodro. Operację wspominam całkiem miło, nie spałam i byłam pokazem dla studentów.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 03 Pa, 2019   

Annaa, witaj na Forum :)
 
     
Aro 


Status: Przed
Doczy: 17 Pa 2019
Posty: 1
Skd: Opoczno
Wysany: Czw 17 Pa, 2019   

Witam tak po krótce opiszę moja sytuację a mianowicie od około 2-ch miesięcy zacząłem odczuwać ból w lewym biodrze a właściwie pachwinie udałem się do internisty gdzie po usg nie stwierdził żadnych zmian. Wobec tego prywatnie zrobiłem rezonans wynik tj.opis badania masywny obrzęk kostny głowy i szyjki kości udowej lewej z wyjątkiem niewielkiej podchrzestnejtnej strefy przysrodkowej części kości udowej z umiarkowanym wysiękiem w obrębie stawu możliwe zmiany zapalne stawu. Cech coxartrozy nie ujawniono. Ponadto dodam że na zdjęciu rtg brak widocznych zmian w stawie biodrowy. Na podstawie tych wyników oraz badania fizykalnego ortopeda postawił diagnozę martwicy jałowej głowy kości udowej. Stwierdził że czeka mnie operacja wstawienia endo protezy a dalszej pomocy kazał szukać w specjalistycznych klinikach. Wobec tego prosze o udzielenie porady co do dalszego postępowania jestem z woj. łódzkiego, gdzie do jakiego lekarza się udać. Poza tym proszę o kontakt z osobami które leczył bądź leczą się na jalową martwicę kości udowych chciałbym wiedzieć jak wygląda leczenie i czy mogę i czy obecnie mogę nadal chodzić do pracy. W kwestii bólu to jest tak że obecnie przy chodzeniu trochę boli mnie w stawie biodrowy i przez to trochę utykam. Natomiast po nocnym odpoczynku ból w stawie zanika i dopiero w ciągu dnia znów się nasila przy chodzeniu. Dodam że mam 38 lat nigdy nie miałem żadnych dolegliwości z układem kostnym.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 18 Pa, 2019   

Aro, witaj na Forum :)

Zerknij na dział z polecanymi lekarzami, i co bardzo bardzo ważne - z polecanymi fizjoterapeutami:

Polecane przez FUNDACJĘ BIODERKO gabinety rehabilitacji

Lekarze, szpitale i przychodnie

Też miałam jałową martwicę (po sterydach) i zakończyło się wstawieniem endoprotez w obu biodrach.

Zerknij też na ten dział
Inne choroby i metody leczenia

:D
 
     
Torcia 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Doczya: 02 Maj 2019
Posty: 9
Skd: Wejherowo
Wysany: Wto 12 Lis, 2019   

Witam wszystkich na forum .Jestem 2 miesiące po Ganzu i proszę o pomoc .Moze znajdzie się jeszcze ktoś z trojmiasta na forum po osteotomii wg ganza .
_________________
Asia
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 12 Lis, 2019   

Witam nowe osoby,
Torcia przejrzyj działy poświęcone metodzie Ganza, nasze historie i dz.o rehabilitacji-znajdziesz pomocne informacje w powrocie do sprawności.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.