Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Prof. dr hab. med Jaroslaw Czubak - OTWOCK / WARSZAWA
Mirka K 
demiranko
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 03 Kwi 2019
Posty: 8
Skd: Stefanowo
Wysany: Czw 22 Sie, 2019   

Jeszcze nie. Według kolejki - dopiero w maju. Ale mam nadzieję, że uda się nieco przyspieszyć. Boli cały czas.
 
     
zaskoczony 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 06 Mar 2015
Posty: 3
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 10 Wrz, 2019   

W związku z tym że moje problemy biodrowe coraz bardziej utrudniają mi życie, czas już na poważne decyzje. A decyzji nie ułatwia fakt czegoś na kształt dysonansu poznawczego po wizytach u kilku znanych i uznanych autorytetów ortopedycznych. I tak (Wrocław): "endo - nie ma co czekać, źle Pan chodzi, nawiercanie - szkoda było zachodu, endo!". Z drugiej strony (Lublin) - "chrząstka jest, zakres ruchów jest, z endo Pan zdąży... Rehabilitować!".
Był jeszcze epizod poznański, lecz litościwie pominę milczeniem.
A boli coraz bardziej.
Wymyśliłem więc, że przejadę się jeszcze do stolicy, żeby rozwiać wątpliwości lub jeszcze bardziej się zakręcić. A skoro stolica, to (oczywiście?) profesor Cz.
I tu dochodzimy do meritum. Ja wiem że czasy są jakie są, że w internetach można napisać wszystko. I wiem że są portale, którym wierzyć nie powinno się, bo działają w sposób komercyjny, ze wszystkim złym co wynikać z tego może. Niemniej jednak, gdy wszedłem na znany portal rankingujący osoby w białych kitlach i przeczytałem tamże negatywne i neutralne opinie o profesorze, to - szczerze mówiąc - nieco zafrasowałem się.
Tych niezadowolonych strasznie tam dużo... I tych opisów pobieżnych i nieprofesjonalnych wywiadów także.
Bardzo zależy mi na diagnozie i pomocy w wyznaczeniu kierunku. Powiedzcie proszę, czy (biorąc pod uwagę że koszt wizyty jednak niemały) ktoś także miał mieszane uczucia po wizycie?
Czy możecie polecić ewentualnie innego konsultanta?
Z góry dziękuję.
 
     
Dawid04111 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 26
Doczy: 14 Maj 2018
Posty: 110
Skd: Plaska Ziemia
Wysany: Sro 11 Wrz, 2019   

Ja może po wizycie nie miałem mieszanych uczuć, ale z biegiem czasu po nieudanej operacji i jak się okazało nie do końca trafnej diagnozie zmieniłem zdanie. Profesor chyba podchodzi do naszych problemów zbyt lagodnie, chcąc pocieszyć(?) pacjenta.
Tak więc, w dużym stopniu prawdopodobne jest, że twoja wizyta skończy się na próbie wyleczenia Cię sloganami, że jesteś młody, staw jest zdrowy, a ból to subiektywne odczucia.
Ogólnie jestem wdzięczny profesorowi za to co dla mnie zrobił, bo jednak operacje załatwił mi szybko, szpital ma na prawdę świetny, ale co z tego skoro przez nieco zła diagnozę operacja nie pomogła.
Koniec końców polecilbym innych ortopedów. Dr Mazek na pewno, chociaż nie jestem w temacie endoprotez. Apropo prof. Czubaka to jeśli będziesz juz pewien że chcesz mieć wstawioną endoprotezee to wówczas uderzaj do niego. Załatwi szybka i sprawna operacje, bo u niego w Otwocku Endo wstawiają na prawdę świetnie.
Pozdrawiam. :)
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sro 11 Wrz, 2019   

Dawid04111 napisa/a:
Apropo prof. Czubaka to jeśli będziesz już pewien że chcesz mieć wstawioną endoprotezę to wówczas uderzaj do niego. Załatwi szybka i sprawna operacje, bo u niego w Otwocku Endo wstawiają na prawdę świetnie.

Dokładnie do samo chciałam napisać. Wrażenia po wizycie rewelacyjne. Krótka, konkretna wizyta i ustalony termin, ale na endo.
_________________
Beata8
 
     
Szpunk 


Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 05 Lis 2019
Posty: 16
Skd: Gdańsk
Wysany: Wto 05 Lis, 2019   

Cześć, chciałabym nieco podsumować jak dostać się do Dr Czubaka na operacje.

1. Zapisać się prywatnie na wizytę u Dr Czubaka. Na tej wizycie Dr Czubak przedstawi mi możliwości leczenia i ewentualnie zaproponuje wstępny termin/miesiąc operacji.
2. Powinnam Dr Czubakowi później dosłać skierowanie od lekarza rodzinnego na operacje. (nie wiem czy mi lekarz je wstawi :P )
3. Czekanie na telefon z Otwocka z dokładnym terminem operacji.

Czy dobrze rozumiem?

Dziś zapisałam się na konsultacje do Dr Czubaka w Warszawie. Dodatkowo dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do ortopedy. Czy powinnam się zapisać jeszcze dodatkowo na NFZ do ortopedy. A jeżeli tak czy lepiej już w Otwocku do jakiegoś lekarza z grupy Dr Czubaka czy obojętnie jakiego, byle w razie co dał mi skierowanie na operacje, jeżeli rodzinny nie będzie chciał.

Mieszkam w Gdańsku i chciałabym ograniczyć do minimum podróżowanie do Warszawy/Otwocka :)

Będę bardzo wdzięczna za rozjaśnienie czy wszystko dobrze zrozumiałam :)
 
     
Dorota_S 


Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 43
Doczya: 24 Pa 2019
Posty: 71
Skd: Wrocław
Wysany: Sro 06 Lis, 2019   

Czesc bylam u profesora prywatnie tydzien temu (mialam juz skierowanie na osteotomie Ganza z Wroclawia od mojego ortopedy), skierowanie zostawilam u profesora, dostalam termin...i czekam :)

Profesor bardzo sie ucieszyl z mojego przypadku i od razu zakwalifikowal to Ganza (co zreszta wczesniej zrobilo 2 innych ortopedow). Cala wizyta byla krociutka. Profesor kazal mi stanac w rozkroku (cwicze joge wiec bez problemu stojac w rozkroku dotykam glowa podlogi), generalnie okazalo sie ze klinicznie wszystko jest swietnie, biodra rozciagniete, i jestem gotowa na operacje. Jeszcze mi w lezeniu naciskal na zgieta noge, cos tam trzeszczalo. Jedyne czego nie potwierdzil to ze bede mogla biegac po tym Ganzu, raczej zaproponowal rower :0

Mam bardzo ladna dysplazje. Jedyne na co naciskalam to ocene stopnia koksartrozy (bo opis rtg jest raczej straszny- osteofity, zmiany wytworcze, sklerotyzacja i takie tam), dostalam 0-1. I tyle.

Jestem dzieckiem chirurga - u mojego ojca tez sie albo zdrowym albo ma sie cos do wyciecia :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.