Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Coxartroza a sport
Aju 
I jak z tym ts?
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczy: 22 Mar 2019
Posty: 4
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Pi 22 Mar, 2019   Coxartroza a sport

Sie macie ludzie, jak mawiał Rysiek :) Jestem w okresie przedoperacyjnym (biodro prawe, temat jakby zamknięty :P ) i zastanawiam się, jak pewnie wszyscy....otóż jestem 49-letnim amatorem - trójboistą...dopiero tydzień temu musiałem zrezygnować z przysiadów i martwego ciągu, rotację zewnętrzna ciągle mam wystarczającą, tylko wewnętrznej jakby brak, no ale coś strzykło-pykło i pozamiatane. I teraz, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...trening z obciążeniem z nowym biodrem? Przysiady poniżej 90 stopni (na zaliczenie), obciążenia raczej bliżej 200 niż 100 kg? Czy jednak zacząć specjalizować się w wyciskaniu leżąc? Serio pytam.

Pozdrawiam
 
     
tolik24 
:)
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczy: 05 Kwi 2017
Posty: 91
Skd: BIAŁYSTOK
Wysany: Pi 22 Mar, 2019   

Wyciskanie leżąc albo podciąganie na drążku :P
 
     
Aju 
I jak z tym ts?
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczy: 22 Mar 2019
Posty: 4
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Pi 22 Mar, 2019   

Ale wiesz czy domniemywasz? :)
 
     
Aju 
I jak z tym ts?
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczy: 22 Mar 2019
Posty: 4
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Sro 27 Mar, 2019   

Ok, sam znalazłem odpowiedź :-P
https://www.youtube.com/watch?v=2_oL5etRNRc
 
     
Jachu354 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 35
Doczy: 11 Sty 2019
Posty: 5
Skd: Gdańsk
Wysany: Pi 29 Mar, 2019   

Mam ten sam tylemat tylko ja dwuboista :-) jestem 3 miesiace po alloplastyce i ciagi już robię pełne podrzutowe, przysiady na razie tak do 90 stopni ale coraz niżej już siadam, podrzut rwanie na proste. U mnie trochę gorsza sytuacja bo ja wszystko bardzo osłabione miałem, praktycznie dwa lata nie chodziłem, i mam jeszcze wiele innych ograniczeń kolano, kończyna górna rekonstruowana miednica. Ale tak naprawdę ćwiczenia siłowe to chyba w moim przypadku najlepsza rechabilitacja jezeli chodzi o efekty. Ludzie którzy nie mieli kontaktu ze sztanga, to tez uważam że po endo raczej nie powinni sie za tego typu sport brać. Ale z moim wypracowanym układem (11 lat zawodiwo dzwigalem) to zupełnie inaczej wygląda, zresztą lekarz podobnie mi powiedział, że on pozwolić oficjalnie mi nie może ale sam mam rozum i najlepiej czuję swoje ciało. Myślę że u ciebie jest podobnie. A tak z ciekawości jakie masz rekordy życiowe?
 
     
Aju 
I jak z tym ts?
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczy: 22 Mar 2019
Posty: 4
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Wto 02 Kwi, 2019   

Szału nie ma, ale za późno się za to wziąłem, już po 40-ce. Ale dzięki temu chodzę w miarę normalnie pewnie
Przysiad 170
Martwy 200
Ławka 130
A z innych to hang clean 80 :)
 
     
Jachu354 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 35
Doczy: 11 Sty 2019
Posty: 5
Skd: Gdańsk
Wysany: Czw 04 Kwi, 2019   

Ja zacząłem jak miałem 12 lat dźwigać, a w szczycie formy to rwanie 145, podrzut 178, przysiad 240, klatki w sumie za duzo nie robiłem ale 190 wcisnalem :p martwych też nie robiłem tylko podrzutowe ciagi to tez jakoś 240-250juz dokładnie nie pamiętam w martwym by było więcej. A teraz taka rekreacja aczkolwiek i tak sika dość szybko wraca i wszystko fajnie sie odbudowuje, szczególnie jak na stan w jakim byłem.
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 11 Cze, 2019   

Witam ja jesrem posiadaczem endo w obu nogach i cały czas cwicze fitness i siłowo do tego rower i nordic woking. Jak ktoś chce, zobaczyć mój profil zapraszam na i staram albo fejsa jak sobie radzę. Od 17 miesięcy mieszkam w, Niemcech obecnie pracuję fizycznie przy kostce brukowej.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 12 Cze, 2019   

bebe14 napisa/a:
Witam ja jesrem posiadaczem endo w obu nogach i cały czas cwicze fitness i siłowo do tego rower i nordic woking. Jak ktoś chce, zobaczyć mój profil zapraszam na i staram albo fejsa jak sobie radzę. Od 17 miesięcy mieszkam w, Niemcech obecnie pracuję fizycznie przy kostce brukowej.


Cześć :-) No po podziel się info o insta profilu, bo zapraszasz, ale bez wskazówek trudno Cię znaleźć :-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.