Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
izkak22 
izkak22
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 41
Doczya: 02 Lut 2017
Posty: 2
Skd: Toruń
Wysany: Pi 11 Sty, 2019   

mariia, Witam gdzie Pani ma operację?
 
     
Jantar 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 06 Pa 2018
Posty: 1
Skd: USTKA
Wysany: Sob 12 Sty, 2019   

Witam wszystkich,
Chcę bardzo podziękować za przyjęcie mnie do Waszego grona dyskusyjnego na tym forum . Od kilku miesięcy jestem czytelnikiem i obserwatorem tego Forum , ale nadszedł czas aby też zabrać głos w tym temacie . Prawdopodobnie czeka mnie naprawa lewego biodra . Oczekuję w kolejce na NFZ już 2 lata , ale widzę że ból w kolanie zmusi mnie do podjęcia szybszej decyzji co robić dalej . Jestem 61-cio letnim facetem który uprawia sporty narciarskie i nurkowanie . Mieszkam w województwie Pomorskim ale szukam dobrej placówki w całej Polsce . I tu będę liczył na Waszą pomoc i doradztwo ,za co z góry serdecznie dziękuję.
 
     
agnieszka_1976 
Lara
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 17 Sty 2019
Posty: 6
Skd: Łódź
Wysany: Czw 17 Sty, 2019   

Witam wszystkich serdecznie :-> Jestem Agnieszka, mijają 3 miesiące od operacji endoprotezoplastyki mojego lewego biodra, prawe również przewidziane do operacji. Często przeglądałam Wasze forum przed zabiegiem. Teraz chciałabym podzielić się moją historią oraz pobytem na Oddziale 1B w Otwocku. Zapraszam do odpowiedniego tematu.
 
     
lucyna56 
lucyna56
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 27 Sty 2019
Posty: 1
Skd: Ostrowiec Św
Wysany: Nie 27 Sty, 2019   

Witam. Mam na imię Lucyna . Oczekuję na termin operacji w Otwocku. Pozdrawiam :)
 
     
Kasia. 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 09 Gru 2018
Posty: 33
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 28 Sty, 2019   

Hej :-D
jest tu ktoś po naprawie obrąbka albo/i więzadła głowy k. udowej? Bo właśnie to mnie w najbliższej przyszłości prawdopodobnie czeka i szczerze mówiąc cholernie się boję.. a w internetach ciężko znaleźć jakieś 'życiowe' informacje na ten temat..
 
     
Jachu354 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 35
Doczy: 11 Sty 2019
Posty: 5
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 30 Sty, 2019   

Witam :lol:
Przyszedł czas się przywitać, mam na Imię Bartek pochodze i mieszkam W Gdańsku swoją przygodę ze zdrowiem rozpoczęłem 17.07.2017 wypadkiem komunikacyjnym. obecnie jestem już po 6 zabiegach operacyjnych z czego 4 typowo miednica-biodro. na dzień dzisiejszy jestem 6 tygodni po alloplastyce biodra. Mam nadzieję że teraz na dłuższy czas będę miał spokój od szpital, chociaż rehabilitant mnie zmartwił, jest opcja że niedoprost w kolanie (też pourazowym) może nie zniknąć bez kolejnego zabiegu, 1 lutego mam wizytę kontrolną zobaczymy jak oni to widzą.
 
     
Luccy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 42
Doczya: 05 Lut 2019
Posty: 3
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 05 Lut, 2019   

Witajcie,
Mam na imię Monika i jako obserwatorka jestem z Wami już od kilku miesięcy a dziś nadszedł czas na wyjście z cienia :mrgreen:
Czekam na operację (Osteotomia Ganza), która wstępnie ma odbyć się w marcu, taką datę w lipcu minionego roku wyznaczył mi profesor Czubak. Mam do Was jedno pytanie związane z terminem operacji, ale pozwolę sobie zadać je w odpowiednim wątku. Moja historia w skrócie przedstawia się następującą, biodro uszkodzone przy porodzie z powodu ułożenia pośladkowego, zamiast cesarskiego cięcia lekarz wyciągnął mnie za nogi bo już wystawały - tak mi się spieszyło :mrgreen: Spowodowało to wciągnięcie biodra ze stawu czego na początku w ogóle nie zauważono i wypuszczono tak do domu :cry: Potem była operacja, gips i aparat bardzo długo. Całe życie wszystko było ok, uprawiałam sporty i odnosiłam sukcesy aż w końcu zaczęło pobolewać z czasem coraz bardziej i bardziej i tak o to okazało się, że w moim przypadku ratunkiem będzie w osteotomia Ganza.
 
     
LolaMonola 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 12 Lut 2019
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 12 Lut, 2019   

Witajcie,
Przyszedł czas i na mnie :-) . Serdecznie witam wszystkich, Maja mi na imię. Na 25.02. wyznaczony termin wstawienia endoprotezy. Jak do tego doszło napiszę w odpowiednim wątku :-) . Pozdrawiam!
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 12 Lut, 2019   

witaj na Forum :)
 
     
Miszela 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 62
Doczya: 01 Lip 2016
Posty: 2
Skd: Śląsk
Wysany: Pon 18 Lut, 2019   

Witajcie :-)

Tak jak większość - podczytuję Was od dawna i chcę zacząć od serdecznych podziękowań i wiele cennych informacji. Ja się właśnie pakuję - 25.02 wędruję do szpitala z lewym bioderkiem. Jak dobrze pójdzie to za tydzień będę nowym modelem na wiosnę. 8-)
Pozdrawiam Was - Gosia.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 18 Lut, 2019   

Miszela, witaj na Forum :)
trzymam kciuki :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 18 Lut, 2019   

Witajcie :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jupi 
Piwopij smakowity
Bioderkus!!!




Status: Inne operacje
Wiek: 52
Doczy: 24 Wrz 2009
Posty: 184
Skd: Dolnyśląsk
Wysany: Wto 26 Mar, 2019   

Witajcie po latach mojej nieobecności... I wielkie ukłony dla Kingi oraz podziękowania i moja dozgonna wdzięcznośc dla niej i jeszcze kilku osób...
_________________
Bioderkus paskudnikus
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 26 Mar, 2019   

Jupi, witaj ponownie :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jupi 
Piwopij smakowity
Bioderkus!!!




Status: Inne operacje
Wiek: 52
Doczy: 24 Wrz 2009
Posty: 184
Skd: Dolnyśląsk
Wysany: Wto 26 Mar, 2019   

AgaW napisa/a:
Jupi, witaj ponownie :)

Do pięknych kończyn dolnych padam i o Zdrówko pytam :-D
_________________
Bioderkus paskudnikus
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.