Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Artroskopia biodra - co to jest?
Przemek10 
Przemek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 04 Mar 2012
Posty: 8
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 04 Mar, 2012   

Witam!

Jestem nowy na forum.

Czy prof. Czubak do oceny konfliktu udowo-panewkowego potrzebuje obraz biodra z tomografii komputerowej (z kontrastem ?)

Czy może ktoś ma wiedzę o dr Drwiędze z Carolina Medical Center, który podobno specjalizuje się we wczesnych problemach biodrowych (konfikt, uszk. obrąbka itp.). Niestety nie ma wpisów o nim na Znany Lekarz.

Pozdrawiam
Przemek.
_________________
Przemek10
 
     
Renia 83 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 40
Doczya: 04 Cze 2012
Posty: 1
Skd: Otwock
Wysany: Pon 04 Cze, 2012   Re: oczekiwnie

RYCHU napisa/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Wczoraj miałem wizytę u prof. Czubaka w Wawie. Spojrzał na zdjęcia, zrobił usg i powiedział konflikt panewkowo-udowy. Powiedział, że kwalifikuję się do artroskopii FAI. Na pytanie: Ale Panie profesorze kiedy? Odpowiedział : Zadzwonimy 2-3 tygodnie wcześniej. Zalecił używać życia i się nie martwić :) .
I właśnie mam takie pytanie mianowicie jaki jest okres oczekiwania na operacje w Otwocku u pana Czubaka?
Mam 25 lat i stad pytanie czy wiek też ma wpływ na okres oczekiwania?
Pozdrawiam





"RYCHU" ja byłam w "Grucy" w maju, żeby się dopytać ile trzeba czekać w kolejce do operacji. Lekarz (dr Maciek Płończak)zadzwonił przy mnie aby się dowiedzieć i niezbyt ciekawie się zapowiada: 2015 rok. Może w styczniu się coś zmieni, bo jak na razie są nastawieni na endoprotezy. Trzeba się czasem przypominać, bo zdarza się, że zwolni się jakieś miejsce, a wtedy wzywają z dnia na dzień.
Powodzenia, Renia 83 ;-)
 
     
asobczyk 
JAŁOWAMARTWICA
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 11 Gru 2018
Posty: 11
Skd: Radomsko
Wysany: Sob 15 Gru, 2018   

Witam ja odświerzę temat, mam martwice obu glow kosci udowych, w radomsku dr Widera juz prawie mnie polozyl na endoprotezy, ale odwlekam ile moge szukajac innego rozwiazania, czy ktos z takim problemem jak moj poradzil sobie inaczej, czyli artroskopia, komorki macierzyste itp, mniej inwazyjne zabiegi. bardzo Proszę o
Info może być również na maila, czas ucieka na moją niekorzyść.
_________________
JalowaMartwica
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 16 Gru, 2018   

A Sobczyk, przejrzyj Dz. o rehabilitacji-podady i wiedza, tam znajdziesz wiele informacji.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Sławek1234 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczy: 29 Sty 2019
Posty: 2
Skd: Kutno
Wysany: Sro 30 Sty, 2019   

asobczyk żadne komórki macierzyste Ci nie pomogą , nawet o tym nie myśl , szkoda czasu i pieniędzy . Ten "lekarz" który wszczepia komórki będzie Cię namawiał bo weźmie od Ciebie za to około 10 tyś , ale wybacz szczerość to Ci napewno nie pomoże . Miałem komórki i wielka lipa . Jestem po operacji endoprotezy dwa tygodnie , czuje sie lepiej i dochodzę do zdrowia . Życzę Ci jak najlepiej , pozdrawiam .
 
     
majkelloss 


Status: Artroskopia x 1
Doczy: 19 Lut 2024
Posty: 3
Skd: warszawa
Wysany: Pon 19 Lut, 2024   

Cześć!
Mam skierowanie NFZ na artroskopie biodra. Mam uszkodzony obrąbek i chrząstkę stawową panewki. Czy wiecie może w jakiś szpitalach wykonują ten zabieg i jaki jest mniej więcej czas oczekiwania?

Pozdrawiam
 
     
LaXiKk 
:)


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 26
Doczy: 21 Lut 2023
Posty: 43
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 19 Lut, 2024   

Możesz zrobić to chociażby w Kościanie (64-000) czas oczekiwania 3-4 miesiące
 
     
Aiden7 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 29
Doczy: 22 Wrz 2023
Posty: 35
Skd: B-tów
Wysany: Nie 25 Lut, 2024   

majkelloss napisa/a:
Cześć!
Mam skierowanie NFZ na artroskopie biodra. Mam uszkodzony obrąbek i chrząstkę stawową panewki. Czy wiecie może w jakiś szpitalach wykonują ten zabieg i jaki jest mniej więcej czas oczekiwania?

Pozdrawiam


Nie idź do byle kogo, na NFZ akurat nie bardzo znam nazwiska by ci polecić, ale jak ci spieprzą artroskopię to szybko skończysz z endo prawdopodobnie. Dobry lekarz to podstawa.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.