Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Adam 29lat endoproteza (wyrok?)
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Wto 22 Sty, 2019   

Icek napisa/a:
A dostałeś jakieś skierowanie na rehabilitacje.?

Tak dostałem skierowanie w trybie pilnym będę chciał to załatwić w Piekarach ale dopiero zajmne się tym gdy pójdę do kontroli.
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Wto 22 Sty, 2019   

Super. Widze,że bede miał sie do kogo odezwać o porade😊.
 
     
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Wto 22 Sty, 2019   

Icek napisa/a:
Super. Widze,że bede miał sie do kogo odezwać o porade😊.

Jak coś to pisz chętnie pomogę.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sro 23 Sty, 2019   

Cieszę się, że już jesteś po operacji i w domu.
Nie mówili, że na opuchliznę trzeba maść stosować? Ja przy dwóch endo miałam nogi opuchnięte. Maść pomogła. Stosowałam tak ok. miesiąca.
Napiszę ci na priv jej nazwę.
Pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sro 23 Sty, 2019   

Rozumiem, że poduszkę do spania (między nogi) też masz? Bardzo dobra rzecz, bardzo dobrze z nią się śpi.
Pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Pi 25 Sty, 2019   

Adam jak tam twoje postepy?jak sobie radzisz?na jaki okres wypisali Ci l 4?
 
     
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Sob 26 Sty, 2019   

Icek napisa/a:
Adam jak tam twoje postepy?jak sobie radzisz?na jaki okres wypisali Ci l 4?

Z każdym dniem jest coraz lepiej, ćwiczę trzy razy dziennie, siadam na krzesło bez obaw oczywiście odpowiednio podwyższone, dużo spaceruje po mieszkaniu. Noga coraz mocniejsza czasami boli w okolicach pachwiny i rany. Opuchlizna praktycznie znikła minimalny obrzęk. Czuję się super na dzień dzisiejszy :) . L4 dostałem do dnia wizyty kontrolnej czyli 8.02.
 
     
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Pi 08 Lut, 2019   

Dzisiaj kontrola w Piekarach Sl wszystko ładnie i pięknie szwy ściągnięte noga silna kolejna wizyta 22 marzec :) zapomniałem tylko się zapytać o zastrzyki przeciw zakrzepowe dzisiaj mi się kończą a lekarz nic o nich nie wspomniał jak długo je braliscie.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 08 Lut, 2019   

Poloko89, a co masz napisane w karcie informacyjnej ze szpitala? Tam powinno wszystko być.
 
     
Jachu354 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 35
Doczy: 11 Sty 2019
Posty: 5
Skd: Gdańsk
Wysany: Sob 09 Lut, 2019   

Ja alloplastyke mialem 20 grudnia, i przeciwzakrzepowe zastrzyki też brałem do pierwszej wizyty kontrolnej na której zdejmowali mi szwy, lekarz mówił że nie ma potrzeby już, ze względu na wiek i na to że dużo i sprawnie się poruszam.
 
     
armall 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 44
Doczy: 29 Lut 2012
Posty: 5
Skd: zielona góra
Wysany: Sob 09 Lut, 2019   

Witam wszystkich. Ja swoje endo mam od 9.01.2019. od tygodnia chodzę na rehabilitację i powoli zaczynam wracać do coraz lepszej sprawności. Zastrzyki przeciwzakrzepowe dostałem na 30 dni.
 
     
DorotaA 
DorotaA
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. + Endo
Wiek: 34
Doczya: 15 Pa 2018
Posty: 27
Skd: Holandia
Wysany: Wto 12 Lut, 2019   

Hej 👋 ja mam endo od 22 stycznia. Zastrzyki dostałam na 36 dni
 
     
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Sob 16 Mar, 2019   

Witam po dłuższej przerwie dzisiaj mijają dokładnie dwa miesiące od operacji. W tym czasie s kupiłem się na wzmocnieniu mięśni gumami oporowy i oraz powiększeniu zakresu ruchu kończyna. Bólu praktycznie żadnego nie było chodząc o kulach. Od dwóch tygodni chodzę już bez kul 2 pierwsze dni były dosyć ciężkie chodziłem jak kaczka :) później ustabilizowalem to i chodziło mi się całkiem dobrze od 4 dni podczas chodzenia odczuwam bóle w okolicach posladka oraz trochę powyżej pachwiny jestem tym trochę zaniepokojony ponieważ, wcześniei nic mnie nie pobolewało. Mam również odczucie że cała noga jest jakaś powykrzywiana z rotacja do zewnątrz oraz wydaje mi się dłuższa od zdrowej. Miał ktoś może coś podobnego? Jest się czym przejmować? Za tydzień 23 marca mam wizytę kontrolna jestem ciekaw co lekarze mi powiedzą. Pozdrawiam Adam :)
 
     
pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczy: 15 Maj 2015
Posty: 72
Skd: warszawa
Wysany: Sob 16 Mar, 2019   

Może za bardzo zaszalałeś... :-) tak szybko po odstawieniu kul,,,na pewno przed wizytą zrobisz rtg i będzie ok...
_________________
pablo1971
 
 
     
TadeuszB 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 61
Doczy: 22 Lut 2019
Posty: 5
Skd: Małopolska
Wysany: Nie 17 Mar, 2019   

Poloko89 napisa/a:
.......od 4 dni podczas chodzenia odczuwam bóle w okolicach posladka oraz trochę powyżej pachwiny jestem tym trochę zaniepokojony )


Witaj. Ja miałem Endo 22 stycznia i bardzo szybko się pozbierałem. Po 6 tygodniach (7 marca) miałem wizytę kontrolną i rentgena - wszystko ok, ruchomość "nowego bioderka" bdb, więc po wizycie odstawiłem kule. Przy przeniesieniu 100% obciążenia na operowaną nogę odczuwam ból w okolicach pachwiny ale operator powiedział mi, że to przejdzie i wynika z gojenia się tkanek miekkich pod blizną (miałem przedni dostęp). Więc pomimo tych dolegliwości chodzę bez kul, od 3 tygodni sporo pływam (4×tydzień po ok. 1700 m - przy pływaniu kraulem nic nie boli). Czekam spokojnie aż się wszystko w środku pozrasta i zagoi i robię swoje (ćwiczenia, pływanie, rower, praca w ogródku, spacery itp.). Najważniejsze, że na RTG wszystko ok.
Dzisiaj rozpoczynam 2 tygodniowy pobyt w sanatorium. Pozdrawiam.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.