Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 18 Lis, 2018   

Witajcie :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Dobra 
Benia
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 58
Doczya: 03 Gru 2018
Posty: 8
Skd: Gdynia
Wysany: Pon 03 Gru, 2018   

Witajcie

Kompute zle obliczyl moj wiek :-)
Za 3 dni skoncze 53 a na marzec mam miec 1osteotomie

Od 10 lat juz mam problemy, uslyszalam od pierwszego lekarza ze mam dysplazje, kazal czekac nie wiedzial o osteotomii a teraz to nie wiem jak dotrwam do marca. Prof Czubak mnie zakwalifikowal bo niby mam duza ruchomosc ogolnie to sprawna bylam jeszcze rok temu na fitnes chodze 3 razy w tyg. Rower streching pilates juz tylko. Teraz bola mnie oba biodra uda i kolana i nawet lydka z przodu gorszej nogi. Rozciagam sie codziennie rano osteopatka nade mna pracuje od kwietnia ale chodze juz fatalnie i z bolem. Szukam juz rehabilitantki w Gdyni. Moze ktos cos wie?
_________________
Dobra
Ostatnio zmieniony przez aga.t. Pon 03 Gru, 2018, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 03 Gru, 2018   

Dobra Witaj na forum.
Połączyłam Twoje posty w jeden - regulamin :)

Osteopatka nie może ulżyć w bólu? W naszym temacie rehabilitacyjnym jest jeden post z 2014 roku o gabinecie w Gdyni ale nie wiem czy sprawdzony i polecany...nie było to potwierdzone przez autorkę posta. Może ktoś się odezwie, poczekaj cierpliwie. A póki co czytaj, pisz :)
Pozdrawiam.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Divi 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 10 Gru 2018
Posty: 9
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 10 Gru, 2018   

Cześć,

Mam 38 lat, ledwo łażę, zapomniałam już co to spacer, a o sztukach walki już nawet nie myślę. Jestem po badaniach u dwóch lekarzy, rtg i takich tam. No i dysplazja wrodzona L i P, z tym że w lewym już jest mega dramat, po prostu wypada:(
I chwilowo to nie wiem co dalej, jestem załamana. I sobie Was znalazłam i właśnie postanowiłam się pożalić :mrgreen: a tak poważnie, to sobie poczytam i może coś konstruktywnego wymyślę. Na ten moment jest pomysł blokady w lewe biodro i delikatnej rehabilitacji, żeby wzmocnić mięśnie. Usłyszałam też magiczne słowo "osteotomia", ale na razie za mało jeszcze wiem i mam mętlik w głowie.


No, to tyle, na dzień dobry;)

D.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 10 Gru, 2018   

Divi, witaj na Forum :)
rehabilitacja to bardzo dobry pomysł :)
 
     
asobczyk 
JAŁOWAMARTWICA
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 11 Gru 2018
Posty: 11
Skd: Radomsko
Wysany: Sro 12 Gru, 2018   

Witam, mam 41 lat, martwica obu bioderek. Nikt nie pisze tutaj nawet w dziale komórki macierzyste, czy wszczepienie komórek w martwicy głowy kości udowej pomoze czy warto zaplacic czy odrazu przekreślić, bylem niedawno 2 połowa 18r u dr Krochmalskiego w łodzi, cena obu bioder 20tys zł, za wizytę skasował 300 i potraktował mnie jak powietrze, nic nie obiecując ale namawiał na macierze, wiadomo kasa a protezy powiedział też mogą się nie przyjąć, jak ktoś wie na ten temat konkretne przypadki, napiszcie. Pozdrawiam
_________________
JalowaMartwica
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Czw 13 Gru, 2018   

Kasa misiu kasa
 
     
asobczyk 
JAŁOWAMARTWICA
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 11 Gru 2018
Posty: 11
Skd: Radomsko
Wysany: Czw 13 Gru, 2018   

Tzn?
_________________
JalowaMartwica
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Czw 13 Gru, 2018   

asobczyk napisa/a:
a protezy powiedział też mogą się nie przyjąć

O czymś takim nie słyszałam, nie powiedział, co to znaczy? Endoprotezy to nie jest przeszczep żywej tkanki. Może być ewentualnie uczulenie na metal.
_________________
Beata8
 
     
asobczyk 
JAŁOWAMARTWICA
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 11 Gru 2018
Posty: 11
Skd: Radomsko
Wysany: Pon 31 Gru, 2018   

Nikt nie odpowiedział, warto inwestować w komórki macierzyste, bardzo proszę może ktoś się zlituje i doradzi zanim podejmę pochopne decyzje...
_________________
JalowaMartwica
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Pon 31 Gru, 2018   

Przy martwicy czasem stosowane jest nawiercanie głów kości udowych, ma to pomóc tej kości się "odbudować", odsunąć w czasie endoprotezoplastykę albo nawet jej uniknąć. Poczytaj forum, poszukaj. Użytkowniczka SOLIS miała podane komórki (przy innej chorobie, fakt) i sobie chwali, KINGA miała nawiercanie. Poszukaj postów na ten temat użytkownika 29palms-mądrze pisała, wyjaśniała. Ja bym chętnie udzieliła wskazówki...alem za głupia :S . Forum "działa" już ładnych parę lat, byli tu ludzie z różnymi dylematami, przypadłościami. I ja bym na Twoim miejscu skonsultowała się z jeszcze jednym lekarzem, który może oceniłby jakie są u Ciebie szanse powodzenia zastosowania komórek. Nie bardzo też rozumie słowa lekarza "endoproteza może się nie przyjąć"... wyjaśnił chociaż na czym ma polegać to nie przyjęcie? Warto chwytać się wszystkiego co może pomóc zanim zastosuje się endo. Tylko dobrze byłoby mieć jakąś "gwarancje" na to, że faktycznie pomoże. Nie podejmuj pochopnych decyzji, forum to naprawde kopalnia wiedzy i doświadczeń osób , podobnymi problemami, radzę jeszcze raz-poczytaj :)
I pogadaj z jakimś dobrym lekarzem, przedstaw mu swoje wyniki. Trzymaj sie!
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Pon 31 Gru, 2018   

Nikt nie doradzi, opisujemy swoje przypadki.
Wypowiedzi lekarzy, dość sensowne, wszystko zależy od stanu zaawansowania martwicy.

https://www.znanylekarz.p...-jest-konieczna
_________________
Beata8
 
     
asobczyk 
JAŁOWAMARTWICA
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 11 Gru 2018
Posty: 11
Skd: Radomsko
Wysany: Sob 05 Sty, 2019   

Dziekuje, za kilka dni napiszę jaką podjąłem decyzję, póki co dr Synder podjął leczenie martwicy mojej farmakologicznie i zacznę fizykoterapie tylko potrzebuje namiar na P Krzysia z Zabrza :lol: więc jeżeli ktoś ma to poproszę.
_________________
JalowaMartwica
 
     
mariia 
Mariia
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 71
Doczya: 11 Sty 2019
Posty: 1
Skd: Ursynów
Wysany: Pi 11 Sty, 2019   Dzień dobry

Dzień dobry, jestem tutaj dzisiaj pierwsz raz. Dzisiaj dostałam informację ze szpitala, że nadszedł mój czas i za dwa tygodnie będę miała robioną endoprotezę w prawym biodrze. Mam nadzieję, że dzieki Waszej pomocy jakoś przez to przebrnę. Pozdrawiam :)
Mariia
 
     
izkak22 
izkak22
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 41
Doczya: 02 Lut 2017
Posty: 2
Skd: Toruń
Wysany: Pi 11 Sty, 2019   

Witam zaglądam tu co jakiś czas niestety nadszedł i dla mnie czas ale endo:/ dysplazja lewego biodra, 2 porody naturalne, osteotomia skracająca prawej nogi dla wyrównania kręgosłupa...dały swoje...niby aż tak nie boli ale wg ortopedów-nie ma już kompletnie mazi i zaraz będzie ciężko...kwiecień-maj operacja w Poznaniu..szczerze jestem przerażona 2 maluchów w domu :(
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.