Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Górnośląskie Centrum Medyczne KATOWICE - OCHOJEC
loko87 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 37
Doczy: 17 Gru 2012
Posty: 9
Skd: Lędziny
Wysany: Pon 28 Sty, 2013   Górnośląskie Centrum Medyczne KATOWICE - OCHOJEC

Witam
Mam pytanie czy mial ktos wykonywane jakiekolwiek operacje zabiegi biodra wykonane w tym szpitalu?
Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Katowice-Ochojec.
Ca sadzicie o tej klinice?
Ostatnio zmieniony przez kinga Pon 18 Lut, 2013, w caoci zmieniany 2 razy  
 
     
dioko64 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 59
Doczy: 24 Cze 2013
Posty: 1
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Pon 24 Cze, 2013   

Nie polecam-czekam w kolejce już pięć lat,mam naprawdę poważne trudności w poruszaniu się,a właśnie się dowiedziałem,że... kolejka się "przesunęła",w związku z czym zamiast mieć zabieg w lipcu 2012,mam planowany na lipiec2013.A że nie mogę już chodzić,że zaczęły mi się zmiany zwyrodnieniowe w kolanach i stawie skokowym?Ortopeda-chirurg,p.Wróbel w poradni przyszpitalnej,nawet nie raczył mnie zbadać podczas ostatniej wizyty,stwierdził tylko,że on"nic nie może" i kazał zgłosić się za rok.Gdy spytałem,czy za rok będę jeszcze chodził,odpowiedział"a skąd ja mogę wiedzieć?"Dlatego nie polecam,bo nie mają na względzie dobra pacjenta,liczy się kolejka,w której ci,co to ich na prywatny zabieg nie stać,są spychani na sam koniec.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 24 Cze, 2013   

dioko64, zawsze możesz napisać prośbę o przyspieszenie terminu operacji albo wybrać inny ośrodek - wiele osób tak robiło i czekało krótko.
 
     
Halszka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 21 Gru 2018
Posty: 3
Skd: Polska
Wysany: Sob 22 Gru, 2018   

Nie chciałam zaczynać nowego wątku, więc pozwolę sobie zapytać w tym. Czy ktoś z Was był operowany w tym szpitalu? Czytałam, że jest to bardzo dobrze wyposażony szpital z bardzo dobrą kadrą, ale zależy mi na dokładnej opinii kogoś z forum, szczególnie jeżeli ten ktoś był operowany przez Pana prof. Kusza. Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.