Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
Mirela 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 63
Doczya: 14 Lis 2014
Posty: 13
Skd: Bytom
Wysany: Pi 09 Lis, 2018   

Każdy szpital ma troche inne wymogi, wiec jezeli chodzi o żądane badania nie moge pomoc. Co zabrać do szpitala jest tu fajny watek. Ja kompletowalam potrzebne rzeczy bazując na nim. Jezeli chodzi o procedury i kolejność zdarzen to tez jest różne dla każdego chorego. I za każdym razem troche inaczej😊 poczytaj sobie histore różnych tutejszych użytkowników, to będziesz miała pelen obraz. Ogólnie to sciskam i życzę powodzenia!! Bedzie dobrze zobaczysz😍
_________________
Pozdrawiam
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Pi 09 Lis, 2018   

Ja byłam w Otwocku,chociaż do operacji nie doszło, więc Ci odpowiem ;)
Miałam ze sobą kule, zaświadczenie od ginekologa, dentysty o braku stanów zapalnych, crp, skierowanie do kliniki od swojego lekarza rodzinnego. W dzien przyjecia czekałam w takiej poczekalni, z tego co pamietam miałam jakiś numerek i gdy nadeszla moja kolej kobitka z okienka zawołala mnie, zapytała co mam miec robione, zwazyla, dała tone papierów do podpisania, póżniej poszłam na oddział, na "swoją" salę, ale łóżko jeszcze było nie zwolnione, więc jak nielegalny imigrant koczowałam z torbami pod grzejnikiem :mrgreen:
Później przyszedł opiekun tej sali-dr. Złotorowicz, poprosił do gabinetu, zbadał, powykręcał kończyny w różnych kierunkach, w tym samym gabinecie pielęgniaka pobrała mi od groma krwi do badań (byłam na czczo). Nikt nie chciał ode mnie żadnego zaświadczenia, ani wyników które miałam ze sobą. Zwolniło się łóżko, kazali mi iść na RTG, zrobili ich 6 w różnych pozycjach. Tak wyglądał pierwszy dzień. Później miałam TK i inne badania, ale Tobie pewni odpuszczą- ja mam bardzo skomplikowaną sytuację z tym biodrem ;)
 
     
ciemen 
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 61
Doczy: 10 Kwi 2014
Posty: 51
Skd: małopolska
Wysany: Pi 09 Lis, 2018   

karolina1702 napisa/a:
forumowicze.... nikt ? nic? :-?
Ja do Otwocka brałem , od lekarza rodzinnego skierowanie do szpitala, badana które zlecił lekarz tj, morfologia i koniecznie wynik crp., ważne prześwietlenie płuc i szczepienie wzw.B.,noi dokumentację którą miałem. i tak właściwie chociaż wyniki były nie za bardzo, nie było z tym problemu. A w szpitalu Anastazjog i na zabieg, po zabiegu, pierwsza doba na sali pooperacyjnej, no drugi dzień chodzenie o kulach do toalety , korytarz, schody i przy sprzyjających wiatrach czwarty dzień po, do domu. Powodzenia.
 
     
karolina1702 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 23 Pa 2018
Posty: 7
Skd: Racibórz
Wysany: Pon 12 Lis, 2018   

ciemen, karolina23, Mirela, DZIĘKUJĘ bardzo za odpowiedź.

Mirela, "...Co zabrać do szpitala jest tu fajny watek..." nakieruj gdzie go znajdę
 
     
Mirela 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 63
Doczya: 14 Lis 2014
Posty: 13
Skd: Bytom
Wysany: Pon 12 Lis, 2018   

W zakładce ważne tematy watek " co wziac do szpitala"
_________________
Pozdrawiam
 
     
lwie serce 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Cze 2018
Posty: 71
Skd: Siedlce
Wysany: Wto 27 Lis, 2018   

Jestem po kontroli u Dr Olszewskiego. Z moim operowanym biodrem jest wszystko dobrze. Teraz mnie czeka operacja na drugie biodro. Dr już mi dał skierowanie do szlitala Siemiatycze, tam gdzie wcześniej operował. Czas oczekiwania 6 miesięcy.
_________________
Lwie serce
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Czw 29 Lis, 2018   

Termin operacji miałam na 26 listopada ,niestety operacja nie odbyła się ,zostałam zdyskwalifikowana gdyż tydzień przed brałam antybiotyki na gardło ,CRP miałam w normie więc nawet przez myśl mi nie przeszło ,że może być coś nie tak ,spakowałam się i wyruszyłam do Otwocka gdzie zostałam odesłana do domu.
Dlatego Mam pytanie czy ktoś z Was też był w podobnej sytuacji ? ile musieliście ponownie czekać na zabieg ? Pani pielęgniarka kazała zadzwonic po 5 tygodniach i wtedy ustalą mi zabieg.Jestem podłamana gdyż wydaje mi się ,że będę musiała "stać" w kolejce od początku .
 
     
Kreskaa 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 60
Doczya: 15 Lip 2009
Posty: 22
Skd: Lubuskie
Wysany: Czw 29 Lis, 2018   

Bylam w podobnej sytuacji.Organizm musi się zregenerować po antybiotyku ,stad przesuniecie zabiegu w czasie.Czekalam dwa miesiące na kolejny termin.Pozdrawiam :)
_________________
Kreskaa
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Czw 29 Lis, 2018   

sylwia890 napisa/a:
Pani pielęgniarka kazała zadzwonić po 5 tygodniach
U mnie było to samo. Zadzwoniłam po 5-6 tygodniach i czekałam jeszcze kilka tygodni. Telefon ze szpitala był parę dni przed operacją.
_________________
Beata8
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Czw 29 Lis, 2018   

czyli na termin poczekam znowu pewnie kilka miesięcy znając moje szczęście .tym razem nie dam się żadnej infekcji i tak łatwo się mnie nie pozbędą ;-)
 
     
Poloko89 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 15 Kwi 2018
Posty: 34
Skd: Chorzów
Wysany: Pon 07 Sty, 2019   

Witam mam operacje 14 stycznia endoproteza. Operacja w Piekarach SL ostatnia wizyta była 19grudnia kazano mi przyjechać do szpitala na 8.00 i tyle. Chciałem się zapytać osoby operowanie w Piekarach musieliscie mieć jakieś wyniki badań itp? Bo mi nic takiego nie powiedziano robiono mi tylko tego 19 grudnia wymaz na gr9nkowca który wyszedł ujemny.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 07 Sty, 2019   

Poloko89 co prawda moja operacja była we wrześniu 2011 roku ale musiałam mieć zaświadczenie o szczepieniu wzw.b i od dentysty. Może lepiej zadzwoń i się upewnij bo szkoda by było aby brak jakiegoś papierka przesunął Ci termin operacji.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Czw 10 Sty, 2019   

Jeszcze potrzeba o możliwości znieczulenia. Lekarz na to nie patrzy ale być musi
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Czw 10 Sty, 2019   

witam ,mam pytanie odnośnie zaświadczenia od dentysty
.Zęby mam wyleczone ale na rtg wyszło ,że mam jakieś zmiany około korzeniowe przy zębie leczonym kanałowo. Stomatolog napisał ,że nie stwierdza aktywnych ognisk infekcji w odrębie jamy ustnej ,kości szczęki i żuchwy ale zęby 35 i36 są po leczeniu endodontycznym i mogą stanowić potencjalne ognisko infekcji,w szczególności 46 ze względu na zmiany okołokorzeniowe.

Czy jest możliwe ,że przez taką zmianę mogą mnie znowu zdyskwalifikować ? miał ktoś podobną sytuacje ?
 
     
bartek806 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 35
Doczy: 24 Sty 2017
Posty: 10
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 24 Sty, 2019   

Cześć ;) ,

Mam stawić się 14.02 w Otwocku, mam nadzieję, że operacja odbędzie się następnego dnia.
Mam biodro dysplastyczne, jak byłem małym dzieckiem miałem już je operowane. Od około 2 lat dolegliwości bardzo się nasiliły, ból, utykanie i skierowanie na endo. Podobno jestem nieco trudniejszym pacjentem ze względu na biodro dysplastyczne i przebytą w dzieciństwie operację, miał ktoś z Was podobne doświadczenia i jest już po operacji ;> ?

pozdrawiam !
Bartek
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.