Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Nasze terminy operacji
Mirela 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Pią 09 Lis, 2018   

Każdy szpital ma troche inne wymogi, wiec jezeli chodzi o żądane badania nie moge pomoc. Co zabrać do szpitala jest tu fajny watek. Ja kompletowalam potrzebne rzeczy bazując na nim. Jezeli chodzi o procedury i kolejność zdarzen to tez jest różne dla każdego chorego. I za każdym razem troche inaczej😊 poczytaj sobie histore różnych tutejszych użytkowników, to będziesz miała pelen obraz. Ogólnie to sciskam i życzę powodzenia!! Bedzie dobrze zobaczysz😍

karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!

Status: Inne

Ja byłam w Otwocku,chociaż do operacji nie doszło, więc Ci odpowiem ;)
Miałam ze sobą kule, zaświadczenie od ginekologa, dentysty o braku stanów zapalnych, crp, skierowanie do kliniki od swojego lekarza rodzinnego. W dzien przyjecia czekałam w takiej poczekalni, z tego co pamietam miałam jakiś numerek i gdy nadeszla moja kolej kobitka z okienka zawołala mnie, zapytała co mam miec robione, zwazyla, dała tone papierów do podpisania, póżniej poszłam na oddział, na "swoją" salę, ale łóżko jeszcze było nie zwolnione, więc jak nielegalny imigrant koczowałam z torbami pod grzejnikiem :mrgreen:
Później przyszedł opiekun tej sali-dr. Złotorowicz, poprosił do gabinetu, zbadał, powykręcał kończyny w różnych kierunkach, w tym samym gabinecie pielęgniaka pobrała mi od groma krwi do badań (byłam na czczo). Nikt nie chciał ode mnie żadnego zaświadczenia, ani wyników które miałam ze sobą. Zwolniło się łóżko, kazali mi iść na RTG, zrobili ich 6 w różnych pozycjach. Tak wyglądał pierwszy dzień. Później miałam TK i inne badania, ale Tobie pewni odpuszczą- ja mam bardzo skomplikowaną sytuację z tym biodrem ;)

ciemen 
Popularus Bioderkus

Status: Inne operacje

karolina1702 napisał/a:
forumowicze.... nikt ? nic? :-?
Ja do Otwocka brałem , od lekarza rodzinnego skierowanie do szpitala, badana które zlecił lekarz tj, morfologia i koniecznie wynik crp., ważne prześwietlenie płuc i szczepienie wzw.B.,noi dokumentację którą miałem. i tak właściwie chociaż wyniki były nie za bardzo, nie było z tym problemu. A w szpitalu Anastazjog i na zabieg, po zabiegu, pierwsza doba na sali pooperacyjnej, no drugi dzień chodzenie o kulach do toalety , korytarz, schody i przy sprzyjających wiatrach czwarty dzień po, do domu. Powodzenia.

karolina1702 
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018   

ciemen, karolina23, Mirela, DZIĘKUJĘ bardzo za odpowiedź.

Mirela, "...Co zabrać do szpitala jest tu fajny watek..." nakieruj gdzie go znajdę

Mirela 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018   

W zakładce ważne tematy watek " co wziac do szpitala"

Odpowiedz do tematu