Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Dr. Łukasz Podstawski Kołobrzeg
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Wto 09 Pa, 2018   Dr. Łukasz Podstawski Kołobrzeg

Nie często zdarza się, że na forum udzielają się osoby z moich okolic, co zapewne wcale nie znaczy, że tylko ja jedyna na tym terenie mam problemy z biodrami ;)
Doktor Łukasz Podstawski pracuje w szpitalu w Kołobrzegu na oddziale ortopedycznym kierowanym przez dr. Loranza.
Pracuję w hotelu i goście przebywający u nas na turnusach rehabilitacyjnych mają konsultacje lekarska w ramach pobytu. Dowiedziałam się, że lekarz, który przyjeżdza to ortopeda więc ja jak to ja musiałam Go zaczepić :D chociaż spodziewałam się tego co zawsze czyli "umrzesz, zostaniesz ze sztywna nogą, nie ruszać, nie da się". A tu miłe zaskoczenie. Doktor obejrzał moje TK (mam w telefonie) powiedział, że robili takie przypadki (chociaz u starszych niż ja osób), rozmawiał ze mną dość długo, o dziwo odwrotnie do większości powiedział, że muszę poddać się operacji co by do końca się nie "zepsuć", że biodro przecież bedzie wędrowało w górę, kazał przyniesc skierowanie do poradni ortopedycznej i obiecał załatwic wizyte "bez kolejki" z ordynatorem żebym nawet po operacji w Otwpcku miała tu jakiś punkt zaczepienia. Zadałam mu (jak to ja) 1000 pytań, na wszystkie z cierpliwościa i życzliwością odpowiedział. Młody lekarz, chyba jeszcze mu "się chce" ;)
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Sob 27 Pa, 2018   

To strasznie fajne kiedy jeszcze słyszy sie o życzliwych i wyrozumiałych doktorach szczegolnie w miejscowosciach mniej popularnych w schorzeniach związanych z biodrami :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.