Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
Mirela 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 63
Doczya: 14 Lis 2014
Posty: 13
Skd: Bytom
Wysany: Wto 02 Pa, 2018   

Marta Zabłocka napisa/a:
Pani Mirelo. Trzeba być dobrej myśli. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze żeby szybko Pani wróciła do formy.
A na które biodro będzie miała Pani operację?
P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy bierze Pani ze sobą skierowanie? Dla mnie nie mówili żebym zabrała. Pewnie dlatego że już miałam operację i jestem stałą pacjentka. Będę miała kłopot bo nie mam w swoim mieście swojego ortopedy a rodzinny pewnie nie może wypisać.
Pozdrawiam


Teraz bede miala operowane prawe. Skierowanie mam do szpitala, dostalam od lekarza prowadzacego, wtedy kiedy wyznaczono mi date zabiegu.
Wydaje mi sie ze w kazdym szpitalu jest inaczej, ja będę operowana w Piekarach, tak jak poprzednio. Poprzednio tez dostalam skierowanie w momencie wyznaczenia daty zabiegu.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Wto 02 Pa, 2018   

W końcu się dodzwoniłam, termin nie jest znany tylko tyle, że Pani z którą rozmawiałam zapisała gdzieś, że czekam i że mogę sobie załatwić zaświadczenie od lekarza, że jestem zdrowa ale chyba w tym momencie to bezsensu, takie zaświadczenie pewnie miesiąc jest ważne a jak będzie termin za dwa albo pół roku to potem znowu będę musiała iść. Jak będę znała termin to na pewno napiszę :)
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 05 Pa, 2018   

wysłałem kolegę do lekarza, który mnie operował, po wczorajszej pierwszej wizycie termin operacji ma w lutym w przyszłym roku - cztery miesiące czekania (na NFZ).
 
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Sro 24 Pa, 2018   

Hejka 26 pazdzierniaka jade do piekar na druga operacje wymiany bioderka na sztuczne.Mam tylko maly problem poniewaz w tym samym czasie czekam na miesiaczke co mam zrobic kiedy wypadnie w dniu przyjecia albo w czasie pobytu w szpitalu.No dodam ze do szpitala jade ponad 350km wiec robi mi to roznice kiedy odesla mnie do domu :( Ktoś miał podobna sytuacje ??? ?
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 24 Pa, 2018   

Kotel, zajrzyj tu: http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=260 ,zdaje sie ze tam byly wpisy na ten temat.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Sro 24 Pa, 2018   

AgaW napisa/a:
Kotel, zajrzyj tu: http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=260 ,zdaje sie ze tam byly wpisy na ten temat.


No niestety nie znalazlam tam odpowiedzi dla siebie :( Pozostaje chyba zadzwonic do piekar i zapytac ehhh
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 25 Pa, 2018   

Najlepiej zadzwon.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Czw 25 Pa, 2018   

AgaW napisa/a:
Najlepiej zadzwon.


Ano zadzwoniłam tylko,że nikt konkretnej porady mi nie dal kazali przyjechac i jak okres bedzie to poczekam w szpitalu a jak nie to zrobia mi operacje . Informacja zatem dla kazdej kobiety ktora bedzie w podobnej sytuacji: nie operuja w czasie miesiaczki !
 
 
     
29palms 
Bioderkus!!!



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 177
Skd: Poznan
Wysany: Pi 26 Pa, 2018   

kotel napisa/a:
nie operuja w czasie miesiaczki !


To nic dziwnego, bo przy naturalnym obniżeniu krzepliwości w tym czasie +lekach przeciwzakrzepowych zwiększyłoby się ryzyko krwotoku. Do tego dochodzą kwestie higieniczne. Za to jeżeli termin operacji jest znany odpowiednio wcześniej, to można przejść się do ginekologa i przy pomocy tabletek antykoncepcyjnych lub plastrów "przesunąć" termin miesiączki.
 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Pi 26 Pa, 2018   

Gdyby mnie ponad 4 lata temu nie "nawiedziła" miesiączka w dzień operacji w Otwocku, gdybym posłuchała dr. Sionka i została w szpitalu te kilka dni aż się skończy i wtedy poddała operacji a nie pojechała do domu z zamiarem wrócenia za 2 tygodnie, gdyby wszystko się wtedy nie "pokręciło", nie okazałoby się, że ta miesiączka to krwawiącu torbiel (genialna ja i mój organizm- byłam 1.5 miesiąca wcześniej u ginekologa po zaświadczenie i nic nie stwierdził) byłabym już po wszystkim. I ktoś mi powie, że nie jestem pechulcem :O
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Nie 28 Pa, 2018   

karolina23 napisa/a:
Gdyby mnie ponad 4 lata temu nie "nawiedziła" miesiączka w dzień operacji w Otwocku, gdybym posłuchała dr. Sionka i została w szpitalu te kilka dni aż się skończy i wtedy poddała operacji a nie pojechała do domu z zamiarem wrócenia za 2 tygodnie, gdyby wszystko się wtedy nie "pokręciło", nie okazałoby się, że ta miesiączka to krwawiącu torbiel (genialna ja i mój organizm- byłam 1.5 miesiąca wcześniej u ginekologa po zaświadczenie i nic nie stwierdził) byłabym już po wszystkim. I ktoś mi powie, że nie jestem pechulcem :O

Ja za chwile też mogę być totalnie pechowa bo jesli dostane okres w pon-wt to moge wracac do domu :/
 
 
     
sylwia890 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 35
Doczya: 03 Sty 2017
Posty: 8
Skd: wieś
Wysany: Wto 30 Pa, 2018   

Witam ,mam pytanie do osób które były operowane przez Profesora Czubaka ,jak to u Was wyglądało z terminem operacji ,czy jak Profesor na wizycie powiedział ,że na dany miesiąc macie się szykować to faktycznie mieliscie wtedy przeprowadzoną operacje .
Trochę się martwię gdyż nikt do mnie nie dzwoni a operacja miała być w listopadzie ...dzwoniłam na odział jakiś miesiąc temu ale tam jeszcze nic nie wiedzieli .
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Wto 30 Pa, 2018   

sylwia890 napisa/a:
,że na dany miesiąc macie się szykować to faktycznie mieliscie wtedy przeprowadzoną operacje
Tak rzeczywiście było. Szykuj się na operację. Jeden termin miałam podany w czwartek o godz. 14 na przyjęcie w piątek do szpitala do godz. 11. Mam 500 km i dojechałam. Na drugą operację podano mi termin tydzień przed przyjęciem do szpitala. Telefonicznie. Układają terminy operacji z wyprzedzeniem 1-2 tygodnie.
_________________
Beata8
 
     
karolina1702 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 23 Pa 2018
Posty: 7
Skd: Racibórz
Wysany: Sro 07 Lis, 2018   

sylwia890, dzisiaj doczekałam się telefonu z wieścią o przyjęcie do szpitala na operację, tak jak Profesor mówił dzwonią najwcześniej tydzień przed nie wcześniej.

1. Proszę forumowicze powiedzcie mi jakie badania i zaświadczenia braliście do szpitala?
2. Opowiedzcie też proszę jak "to" wszystko wygląda od przyjęcia do opuszczenia szpitala :roll: będzie łatwiej przetrwać :cry: :cry: :cry:
 
     
karolina1702 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 23 Pa 2018
Posty: 7
Skd: Racibórz
Wysany: Pi 09 Lis, 2018   

forumowicze.... nikt ? nic? :-?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.