Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Endoproteza biodra NFZ czy prywatnie?
kongar 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 17 Pa 2018
Posty: 1
Skd: Częstochowa
Wysany: Sro 17 Pa, 2018   Endoproteza biodra NFZ czy prywatnie?

Witam serdecznie,

3 słowa o mnie, Konrad lat 30, stwierdzona jałowa martwica głowy kości udowej lewej, ból praktycznie uniemożliwiający funkcjonowanie (do tego doszedł ból kręgosłupa)

Moje pytanie: Mam możliwość zrobienia dosyć szybko (kwestia miesiąca) endoprotezy na fundusz bądź prywatnie w klinice w Nieborowicach endoprotezy krótko trzpieniowej pełna ceramika(głowa oraz panewka) Mini Hip. Pytanie czy fundusz jest w stanie zrobić mi tak dobrą protezę? Generalnie nie rozchodzi się o pieniądze tylko o możliwie najlepsze rozwiązanie.

Przepraszam za być może trywialne pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Konrad :)
 
     
lwie serce 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Cze 2018
Posty: 71
Skd: Siedlce
Wysany: Sro 17 Pa, 2018   

kongar
Ja też mam jałową martwice kości.Mam endo z trzpień i głowa jest bezcementowa, jest gorszego sortu ale ja nie odczuwam tego.A co zrobienia na NF endo pełnej endo ceramiki zapytaj się lekarzą.Oni wiedzą która jest lepsza.
_________________
Lwie serce
 
     
Gośka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Kwi 2018
Posty: 11
Skd: Grodzisk maz.
Wysany: Sro 17 Pa, 2018   

kongar
Mam podobne dylematy. Ciężko podjąć decyzje. Lekarze operujący prywatnie obiecują najlepsze protezy i na dodatek małoinwazyjne techniki operacji. Brzmi super ale czy trochę nie naciągają? Co się dzieje przy jakiś komplikacjach? Tu na forum prywatne operacje są raczej odradzane. Od lekarzy operujących na NFZ cieżko uzyskać konkretne informacje, ale lekarz z Otwocka zapewniał mnie że mają bardzo dobre protezy, dostęp jest boczny , ale rana nie taka wielka i jakoś wzbudził moje większe zaufanie.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.