Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Nasze terminy operacji
Mirela 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

Marta Zabłocka napisał/a:
Pani Mirelo. Trzeba być dobrej myśli. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze żeby szybko Pani wróciła do formy.
A na które biodro będzie miała Pani operację?
P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy bierze Pani ze sobą skierowanie? Dla mnie nie mówili żebym zabrała. Pewnie dlatego że już miałam operację i jestem stałą pacjentka. Będę miała kłopot bo nie mam w swoim mieście swojego ortopedy a rodzinny pewnie nie może wypisać.
Pozdrawiam

Teraz bede miala operowane prawe. Skierowanie mam do szpitala, dostalam od lekarza prowadzacego, wtedy kiedy wyznaczono mi date zabiegu.
Wydaje mi sie ze w kazdym szpitalu jest inaczej, ja będę operowana w Piekarach, tak jak poprzednio. Poprzednio tez dostalam skierowanie w momencie wyznaczenia daty zabiegu.

Rumspringa 
Mikrus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

W końcu się dodzwoniłam, termin nie jest znany tylko tyle, że Pani z którą rozmawiałam zapisała gdzieś, że czekam i że mogę sobie załatwić zaświadczenie od lekarza, że jestem zdrowa ale chyba w tym momencie to bezsensu, takie zaświadczenie pewnie miesiąc jest ważne a jak będzie termin za dwa albo pół roku to potem znowu będę musiała iść. Jak będę znała termin to na pewno napiszę :)

Cyryl 
Gigantus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Pią 05 Paź, 2018   

wysłałem kolegę do lekarza, który mnie operował, po wczorajszej pierwszej wizycie termin operacji ma w lutym w przyszłym roku - cztery miesiące czekania (na NFZ).

Odpowiedz do tematu