Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Orzecznictwo
bella80 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 09 Lut 2018
Posty: 15
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Czw 14 Cze, 2018   

maniek1972, z tego co kojarzę to oni są zawaleni robota i dlatego piszą, że przedłużający termin rozpatrzenia. Też tak kiedyś miałam, że rozpatrzyli o miesiąc później. Nie znam się na przepisach ale może to to ;-) tak czy siak powodzenia
_________________
Kocham życie!
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Pi 15 Cze, 2018   

no paranoja. złożoność sprawy jest taka sama jak do tej pory. Bardzo możliwe, że nie wydalają z robotą, ale dlaczego Ty masz ponosić tego konsekwencje. Odwołuj się argumentując, że sprawa nie jest w żaden sposób złożona, bo przedłużasz orzeczenie, a Twój stan nie uległ zmianie w żadną stronę. Naprawdę ciężko jest o prostszy przypadek.... ręce opadają.
 
     
maniek1972 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 23 Lip 2011
Posty: 9
Skd: chrzanów
Wysany: Sob 07 Lip, 2018   

Dziękuje za podpowiedzi,szczególnie biedronne jestem już po komisji,jest tak jak pisaliście,raz że są zawaleni robotą,dwa że w sejmie coś obiecali niepełnosprawnym,i teraz prawdopodobnie część spadło na orzeczników, a u mnie na komisji był lekarz neurolog, po
krótkim badaniu ,stwierdził że jestem zdrowy? który nawet nie spojrzał na dokumentację,a o dostarczonych płytkach,dowiedział się ode mnie . :help:
Odbiór mam orzeczenia w najbliższych dniach,obawiam się że mogą mi zabrać kartę parkingową,coś doradzacie?czym argumentować ewentualne odwołanie od ich decyzji?
_________________
maniek
 
     
maniek1972 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 23 Lip 2011
Posty: 9
Skd: chrzanów
Wysany: Pon 09 Lip, 2018   

I stało się tak jak przypuszczałem zabrali mi stopień z umiarkowanego na lekki,karty parkingowej nie dali-a najśmieśniejsze są tam takie punkty,w 4-jest niepełnosprawnośc istnieje od ......takiego i takiego wieku,a w 5 zaprzeczyli sami sobie napisali iż ustalony stopień niepełnosprawności datuje się,na 1.06.tego roku,gdzie wcześniejszych mam początek mej choroby.Ratujcie jak napisać odwołanie-nie robiłem tego dotąd.
_________________
maniek
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Pon 09 Lip, 2018   

Przeczytaj temat. Jest tam wiele na temat odwołań. Ja ma znaczny do 11.2019. A juz teraz smigam normalnie. Tyle tylko, ze drugie biodro czeka na okazję aby isc pod nóż.
 
     
maniek1972 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 23 Lip 2011
Posty: 9
Skd: chrzanów
Wysany: Pon 09 Lip, 2018   

mjuniorek-jaki temat,nie rozumiem,tutaj są opisane sytuacje z przed lat a od tego czasu wiele się zmieniło w orzekaniu,tzn-o stopniach niepełnosprawności?!!!!!
_________________
maniek
 
     
dominikatop 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczya: 28 Gru 2015
Posty: 79
Skd: Wójcin, Bydgoszcz
Wysany: Sro 11 Lip, 2018   

Ja jestem po jednej endoprotezie, i juz przed operacja dostalam stopien umiarkowany. na moje nieszczescie miesiac temu mialam operacje kolana (artroskopia z osteotomia i odtworzenie troczki ) , dodam ze urzad pracy wiedząc o mojej niepełnosprawności wysłał mnie na staż, do hotelu, gdzie pracuje fizycznie. obecnie przebywam na l4 , a orzeczenie mam wazne do lipca 2019 roku. Ciekawe czy przedłużą moj stopien i czy on sie zmieni.
 
     
maniek1972 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 23 Lip 2011
Posty: 9
Skd: chrzanów
Wysany: Pi 13 Lip, 2018   

Złożyłem odwołanie,tylko już po doczytałem iż napisali mi w jednym punkcie iż możliwość zatrudnienia w ramach otwartego rynku pracy,a nie jak dotychczas miałem w warunkach pracy chronionej -bedzie miało to jakiś wpływ w ewentualnym zatrudnieniu?
_________________
maniek
 
     
Elizabeth 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 13 Sie 2017
Posty: 44
Skd: WARSZAWA
Wysany: Sob 14 Lip, 2018   

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie, jaki lekarz powinien wypełnić dokumentacje medyczną do wniosku? Ortopeda z przychodni odesłał mnie do do rodzinnego a rodzinny do ortopedy :-/ normalna paranoja. Za 10 dni mam kontrolę w szpitalu więc mam nadzieję że tam mi wypełnią. Mam 2 endo więc chciałabym w końcu móc skorzystać z tego co mi się należy.
_________________
Jak myślisz tak masz.
 
     
lwie serce 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Cze 2018
Posty: 71
Skd: Siedlce
Wysany: Sob 14 Lip, 2018   

Umnie bez problemu wypełniła lekarz u której się leczę.U Ciebie powinien ortopeda, ale w ostateczności wypełnia lekarz rodzinny
_________________
Lwie serce
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Sro 22 Sie, 2018   

Po ustawowym miesiącu,dostałem odpowiedż z komisji wojewódzkiej-że muszą przeprowadzić postępowanie wyjaśniające,w związku z moim odwołaniem,dziwne to ponieważ powiatowy zespół wszystko im wysłał,a mnie nie wezwano na badanie-wyznaczyli sobie kolejny miesiąc,z tym że jeżelinie załatwią sprawy w tym terminie,mogę złożyć ponaglenie z uzasadnieniem,do ministra rodziny,pracy i polityki społecznej-i tutaj moje pytanie o co w tym chodzi????? może odrazu oddać sprawę do sądu?w tym tempie to skończy mi się okres na jaki mi teraz dali????
 
     
Tomek80 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 44
Doczy: 05 Lut 2016
Posty: 19
Skd: okolice Tarnowa
Wysany: Nie 02 Wrz, 2018   

mariusz ja Tobie nie pomogę choć lubię pomagać innym,nie jestem za bardzo w tym temacie, mogę tylko Tobie coś doradzić, idź z tym do dobrego prawnika/prawników, nie wiesz gdzie takich znaleźć to poradź się kogoś. Oni będą wiedzieć co z tym zrobić dalej i ktoś dotrze w te miejsca w których do tej pory byłeś, zostanie rozłożone wszystko na czynniki pierwsze w tych miejscach i ktoś się z tego będzie tłumaczył dlaczego tak jest jak jest, tak było do tej pory.
Albo się jest chorym albo nie, albo ma się jakąś dysfunkcję ruchową albo nie, jakiś stopień niepełnosprawności się Tobie należy albo nie, jakieś ulgi z tego tytułu itd.
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Czw 25 Pa, 2018   

dominikatop napisa/a:
Ja jestem po jednej endoprotezie, i juz przed operacja dostalam stopien umiarkowany. na moje nieszczescie miesiac temu mialam operacje kolana (artroskopia z osteotomia i odtworzenie troczki ) , dodam ze urzad pracy wiedząc o mojej niepełnosprawności wysłał mnie na staż, do hotelu, gdzie pracuje fizycznie. obecnie przebywam na l4 , a orzeczenie mam wazne do lipca 2019 roku. Ciekawe czy przedłużą moj stopien i czy on sie zmieni.


Hej i jak to u ciebie wygląda teraz? Przed endo też mialam umiarkowany stopien do 2020r. do tego czasu bede miala juz dwie endo. Myślisz ze zmienia mi na lekki ??
 
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Wto 30 Pa, 2018   

Niestety wojewódzka komisja, utrzymała w mocy decyzję Powiatu,nadal mam stopień lekki i zaznaczone iż możliwość podjęcia pracy w ramach otwartego rynku pracy? o zakładzie/ach pracy chronionej ani słowa w orzeczeniu- już złożyłem stosowny wniosek do sądu.
 
     
kotel 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 35
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 101
Skd: PRZEMYŚL
Wysany: Pon 05 Lis, 2018   

Jest ktos na forum kto ma dwie endo i przyznany umiarkowany stopien ???
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.