Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Szpitale ktore wykonuja kapoplastykę
elżbieta 
elżbieta
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Wrz 2010
Posty: 21
Skd: południe Polski
Wysany: Sob 11 Wrz, 2010   

.;;;;
_________________
Elżbieta
Ostatnio zmieniony przez elżbieta Czw 12 Kwi, 2012, w caoci zmieniany 8 razy  
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 12 Wrz, 2010   

elżbieta napisa/a:

Ja także miałam w Lublinie kapoplastykę, nie polecam.Nie chcę więcej pisać.
Przykro mi że kolejny szpital ktoś nie poleca, bo to dowodzi że ktoś tam pacjenta zawiódł Pozdrawiam
 
     
grzes_D 



Status: Przed
Wiek: 43
Doczy: 18 Lis 2010
Posty: 19
Skd: Mielec
Wysany: Czw 25 Lis, 2010   

W Mieleckim szpitalu wykonywane sa zabiegi kapoplastyki (BHR) na NFZ, oczekiwanie w tej chwili to ok 2,5 roku
http://www.szpital.mielec...topedyczny.html
 
 
     
slepy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 43
Doczy: 18 Sty 2011
Posty: 10
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   [PYTANIE] Kapoplastyka w Wejherowie

witam. czy ktos z szanownego grona leczyl sie w szpitaluw Wejherowie? czy mial tam zalozona kape?
jesli tak to prosze o namiar na jakiegos sensownego magika/lekarza.

w okolicach trojmiasta raczej ciezko o fachowca w tej dziedzinie. wiem, ze kapy na fundzusz robi dr Wisniewski swismedzie w Gdańsku, ale to raczej fachowiec od kolan niz od bioder. a ja nie chce byc kolejnym krolikiem doswiadczalnym:)

ja mialem rok temu arstroskopie u dr Piontka w poznaniu, ale pomimo wydania kilkunastu tysiecy zlotych zabieg nie przyniosl porzadanych efektow. wszytsko idzie w kierunku kapoplatyski.

postanowilem udac sie do dr Mielnika (radzionkow). moze znacie kogos z regionu pomorza, kto Wam pomogl i mozecie go polecic?

pozdrawiam
_________________
Porażka to nie przegrać - porażka to nie podjąc walki !
 
     
Niezapominajka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 42
Doczya: 18 Pa 2010
Posty: 19
Skd: lubuskie
Wysany: Nie 30 Sty, 2011   

witam! mam pytanie ile sie czeka na kapoplastyke w ramach nfz? pozdrawiam
_________________
Niezapominajka
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 30 Sty, 2011   

Niezapominajka Takie pytania padają bardzo często na forum ale mimo wszystko odpowiem: nie ma ustalonego czasu, ponieważ to zależy od szpitala, stanu zdrowia itp. Najlepiej spytaj się operatora o termin.
Zachęcam do zapoznania się z tematami na forum.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
rgrzes 
...
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 28 Sty 2011
Posty: 6
Skd: Kraków
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   Kapoplastyka - gdzie najlepiej wykonują ?

Witam,

Szukam opinii, najlepiej osób które miały już wykonane zabiegi kapoplastyki BHR lub BMHR i mogą się wypowiedzieć jak to wygląda po jakimś czasie z ich perspektywy... słyszałem że jeśli jest to dobrze wykonane to można wrócić do sportu i nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, czy to prawda ?
Gdzie najlepiej wykonać operację w Polsce ? Z tego co udało mi się znaleźć to chyba na 1 miejscu dr Michał Mielnik, Siemianowice Śląskie... na 2 albo podobnie dr. Laskowski z Carolina Medical w Warszawie... nie znalazłem jednak zbyt dużo konkretnych opinii pacjentów...
Pytanie też jak wygląda kwestia refundacji z NFZ, bo słyszałem że terminy są długie, ok 2-3 lata... Czy jest jakaś inna ścieżka ? np żeby wykonać to prywatnie na własny koszt a NFZ żeby zwrócił później koszty albo część kosztów ?
Jestem z Krakowa, ale nie słyszałem zbyt wielu opinii o tutejszych lekarzach zajmujących się kapoplastyką - podobno dr. Kruk i dr. Leń -> czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o dr. Andrzeja Lenia który wykonuje takie zabiegi w Krakowie na ul. Modrzewiowej albo dr. Kruk ?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje...

pozdrawiam
Robert
_________________
Robert
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   

rgrzes, dr Kruk operował moją sąsiadkę - bardzo sobie chwaliła, z tym, że jej raczej z racji zaawansowanego wieku niespieszno do sportu, (ale po schodach śmiga :)
), wiec cięzko na podstawie jej przypadku wyrokować.
Mój tata (l. 53) miał kapę wstawianą na Kopernika - dr Niedźwiedzki, też sobie chwali. Jeździ na rowerze, chodzi po górach, od czasu doczasu
Ja wolałam Piekary i Mielec, przy czym w Piekarach jest oględnie mówiąc kolejkowa masakra, więc ostatecznie stanęło na Mielcu. W Krakowie proponowano mi tylko pełną endo (kapy dla kobiet w ogóle niewskazane), a w Mielcu i Piekarach wstawiają krótkotrzpieniowe nowoczesne cacka :)
 
     
rgrzes 
...
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 28 Sty 2011
Posty: 6
Skd: Kraków
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   

a w Mielcu kto się tym zajmuje i gdzie ? jak z kolejkami z NFZ ? nie wiesz czy w Piekarach wykonują prywatnie - jaki koszt ?
pozdrawiam
_________________
Robert
 
     
Grace 
Grace
Popularus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 61
Doczya: 09 Lut 2010
Posty: 75
Skd: Śląsk
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   

rgrzes
Jestem prawie trzy lata po kapoplastyce BMHR wykonaną w Piekarach przez dr M.Mielnika.
Jak do tej pory praktycznie zapomniałam ,że miałam jakikolwiek zabieg.

Typowo ekstremalnych sportów nie uprawiam - jedynie jazda na rowerze :lol:
Jednakże znam osoby operowane również przez doktora ,które np.jeżdżą na nartach,na łyżwach,chodzą po górach....

W Piekarach nie wykonuje się operacji prywatnie tylko na NFZ.

Z tego co mi wiadomo,doktor wykonuje operacje prywatnie - bynajmniej wykonywał jeszcze w tamtym roku ale w Krakowie.
Nie wiem jak jest obecnie.Najlepiej umów się do doktora na prywatną wizytę i wtedy wszystkiego się dowiesz.
_________________
Grace
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Wto 16 Lip, 2013   

rgrzes, dr Mielnik operował w św Rafale, ale z tego co wiem to zakończył współpracę, tam można i na NFZ i prywatnie i trochę tam różnych krakowskich "sław" operuje (ale to drogi szpital).
Dr Mielnik przyjmuje w Piekarach w przychodni zaraz obok szpitala.
Ma też dyżury w poradni szpitalnej ale realnie tam się nie ma szans czegokolwiek dowiedzieć, bo się tylko wpada i wypada.
W Mielcu operowana byłam przez dr Midurę, przyjmuje też w przychodni w Tarnowie przy ul. Słonecznej.
szpital w Mielcu
Ja miałam na NFZ, czekałam pół roku (skierowanie z adnotacją "pilne"). W Piekarach czekałam chyba z 1,5 roku i się poddałam bo ciągle przesuwali termin na "zadzwoni pani w przyszłym tygodniu".
 
     
rgrzes 
...
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 28 Sty 2011
Posty: 6
Skd: Kraków
Wysany: Pi 19 Lip, 2013   Re

szukam opinii od osób które miały wykonywane endo/kapo przez dr. Andrzej Leń, Kraków, ul. Modrzewiowa.
pozdrawiam
_________________
Robert
 
     
jackie 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 28 Sie 2013
Posty: 5
Skd: Biała Podlaska
Wysany: Czw 02 Sie, 2018   

Dzień dobry
Czy obecnie jakikolwiek szpital czy klinika wykonują kapoplastykę w ramach NFZ?
pozdrawiam
 
     
yuitz 
Yuitz


Status: Przed
Wiek: 41
Doczy: 14 Gru 2020
Posty: 8
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 14 Gru, 2020   

jackie napisa/a:
Dzień dobry
Czy obecnie jakikolwiek szpital czy klinika wykonują kapoplastykę w ramach NFZ?
pozdrawiam


Podbijam pytanie: Czy ktoś się orientuje czy w woj. mazowieckim można wykonać kapoplastykę BHR na NFZ?

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.