Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Artroskopia u dr Mazka
gusia85 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczya: 19 Kwi 2018
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 18 Lip, 2018   

Cześć.
Dziękuje. Ogólnie dobrze. Po 2 miesiącach zwolnienia-wróciłam do pracy i na siłownię (narazie delikatne ćwiczenia), chodzę raz w tygodniu na rehabilitację.
Czasem odczuwam ból w pachwinie i / lub pośladku ale tak ponoć może byc do 6 miesięcy po operacji.
We wrześniu robię rezonans i kontrola... zobaczymy :)
 
     
Painmaker 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 06 Wrz 2017
Posty: 23
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 27 Sie, 2018   

To dobre wieści :) Daj znać jak będziesz po rezonansie i kontroli - pozdrowienia :)
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Sro 09 Pa, 2019   

Odświeżam kotleta
Był ktoś na operacji u dr w Kielcach?? Jakieś opinie mógłbym prosić na priv
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Czw 24 Pa, 2019   

Albo ktoś w ostatnim czasie leczył się u doktora?? Proszę i kontakt
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Czw 14 Lis, 2019   

Gusia85 proszę o kontakt nie potrafię wysłać wiadomosci
 
     
Bartosz 


Status: Artroskopia x 1
Doczy: 14 Lis 2019
Posty: 2
Skd: Śląsk
Wysany: Czw 14 Lis, 2019   

Cześć Daniel,
ja miałem artroskopie 2.10 w Kielcach u Dr Mazka. Daj znać dokładnie co chcesz wiedzieć, postaram się coś podpowiedzieć.
 
     
andrewek 


Status: Przed
Wiek: 32
Doczy: 21 Lis 2019
Posty: 3
Skd: Gdańsk
Wysany: Sob 04 Sty, 2020   

Byłem u dr Mazka w listopadzie 2019 na wizycie prywatnej w MD Clinic. Wypisał mi skierowanie na NFZ do Kielc i je tam zawiózł. W grudniu otrzymałem telefon że termin operacji mam na styczeń 2022 roku. Podobno terminy rzadko się zmieniają, tj skracają. Jednocześnie na wizycie listopadowej dostałem skierowanie na zabieg prywatnie na drugie biodro do ENEL-MED. Niestety cena jest zabójcza - 20 tysięcy równe... Ale ostatecznie się zdecydowałem, bo mam spore dolegliwości z jednej strony i czekanie mogłoby mi się nie opłacać ostatecznie. Na termin prywatny czekać będę ok 3 tygodnie. Cieszę się, że chociaż jedną stronę będę miał na NFZ.
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Sob 04 Sty, 2020   

Czyli można u Dr operować na NFZ bo Twój post jest świeży :) . Zawsze to duża oszczędność, w końcu za coś płaci się składki.
 
     
alav 


Status: Przed
Wiek: 40
Doczy: 04 Lip 2019
Posty: 1
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 04 Sty, 2020   

Ja mam chyba świeższe informacje, bo byłem u dr Mazka w połowie grudnia. Powiedział, że może mi na drugie biodro wystawić skierowanie na NFZ (pierwsze zrobiłem w Enel Med), ale jest duże prawdopodobieństwo, że w 2020 roku kontrakt na artoskopie biodra w Kielcach na NFZ nie zostanie przedłużony. Ma to się wyjaśnić w czerwcu. Oczywiście warto się zapisać, ale może się okazać, że te dalsze terminy poodwołują... albo przeniosą gdzie indziej. Powiedział, że jeśli nie w Kielcach, to może będzie operował na NFZ gdzie indziej.
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Czw 13 Lut, 2020   

Ja mam termin na 28 .04. mam nadzieję że nic nie odwołają
Pierwsze biodro robiłem 5lat temu ale prywatnie i u innego lekarza
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Czw 13 Lut, 2020   

Tak zupełnie z innej beczki
Jesteśmy tu bo mamy problemy z biodrami
Jak u Was wyglądają kolana bo moje też się"sypią"
 
     
Witek83 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 40
Doczy: 08 Sty 2020
Posty: 138
Skd: Katowice
Wysany: Czw 13 Lut, 2020   

Od biodra sypie się kręgosłup i kolana. Niestety to jest efekt uboczny. Z tego co wiem, to większym wyzwaniem jest kolano, mimo że pozornie wydaje się proste, to w leczeniu operacyjnym jest dużo trudniejsze niż biodro. Endoproteza kolana jest obarczona dużo większym ryzykiem niż biodra. Osoba która zrobiła pracę naukową z endoprotezy kolana, powiedziała mi że niestety tylko niewielki odsetek operacji wystawienia endoprotezy kolana udaje się w 100%. Kolano potrafi się też bardzo szybko posypać od zdrowego w 10 lat można nie chodzić i to bez poważnej choroby.
 
     
Arronax 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 34
Doczy: 24 Kwi 2019
Posty: 85
Skd: Kielce
Wysany: Czw 13 Lut, 2020   

Dlatego czasem nie ma co czekać za długo tylko decyzja i działać, nawet jak się bronimy ...
 
     
andrewek 


Status: Przed
Wiek: 32
Doczy: 21 Lis 2019
Posty: 3
Skd: Gdańsk
Wysany: Pi 28 Lut, 2020   

alav napisa/a:
Ja mam chyba świeższe informacje, bo byłem u dr Mazka w połowie grudnia. Powiedział, że może mi na drugie biodro wystawić skierowanie na NFZ (pierwsze zrobiłem w Enel Med), ale jest duże prawdopodobieństwo, że w 2020 roku kontrakt na artoskopie biodra w Kielcach na NFZ nie zostanie przedłużony. Ma to się wyjaśnić w czerwcu. Oczywiście warto się zapisać, ale może się okazać, że te dalsze terminy poodwołują... albo przeniosą gdzie indziej. Powiedział, że jeśli nie w Kielcach, to może będzie operował na NFZ gdzie indziej.

Rozmawiałem z dr Mazkiem równo 2 tyg. temu. Co 3 lata jest odnawiany kontrakt z NFZ i w czerwcu ona wygasa. I to nie jest tak, że kontrakt na biodra na NFZ prawdopodobnie nie zostanie przedłużony... Dr Mazek temu zaprzeczył. Po prostu nie wiadomo, może przedłużą, a może nie. Ale raczej tak?
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Nie 06 Wrz, 2020   

Witam
Miałem zaplanowany zabieg na kwiecień ze względu na wirusa został odwołany
Teraz dodzwoniłem sie do Kielc i artroskopii biodra na chwile obecna nie wykonują moze w przyszłym roku
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.