Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Orzecznictwo
bella80 
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018   

maniek1972, z tego co kojarzę to oni są zawaleni robota i dlatego piszą, że przedłużający termin rozpatrzenia. Też tak kiedyś miałam, że rozpatrzyli o miesiąc później. Nie znam się na przepisach ale może to to ;-) tak czy siak powodzenia

biedronne 

Status: Endo x 1
Wysłany: Pią 15 Cze, 2018   

no paranoja. złożoność sprawy jest taka sama jak do tej pory. Bardzo możliwe, że nie wydalają z robotą, ale dlaczego Ty masz ponosić tego konsekwencje. Odwołuj się argumentując, że sprawa nie jest w żaden sposób złożona, bo przedłużasz orzeczenie, a Twój stan nie uległ zmianie w żadną stronę. Naprawdę ciężko jest o prostszy przypadek.... ręce opadają.

maniek1972 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Sob 07 Lip, 2018   

Dziękuje za podpowiedzi,szczególnie biedronne jestem już po komisji,jest tak jak pisaliście,raz że są zawaleni robotą,dwa że w sejmie coś obiecali niepełnosprawnym,i teraz prawdopodobnie część spadło na orzeczników, a u mnie na komisji był lekarz neurolog, po
krótkim badaniu ,stwierdził że jestem zdrowy? który nawet nie spojrzał na dokumentację,a o dostarczonych płytkach,dowiedział się ode mnie . :help:
Odbiór mam orzeczenia w najbliższych dniach,obawiam się że mogą mi zabrać kartę parkingową,coś doradzacie?czym argumentować ewentualne odwołanie od ich decyzji?

maniek1972 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

I stało się tak jak przypuszczałem zabrali mi stopień z umiarkowanego na lekki,karty parkingowej nie dali-a najśmieśniejsze są tam takie punkty,w 4-jest niepełnosprawnośc istnieje od ......takiego i takiego wieku,a w 5 zaprzeczyli sami sobie napisali iż ustalony stopień niepełnosprawności datuje się,na 1.06.tego roku,gdzie wcześniejszych mam początek mej choroby.Ratujcie jak napisać odwołanie-nie robiłem tego dotąd.

mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Przeczytaj temat. Jest tam wiele na temat odwołań. Ja ma znaczny do 11.2019. A juz teraz smigam normalnie. Tyle tylko, ze drugie biodro czeka na okazję aby isc pod nóż.

maniek1972 
Mikrus Bioderkus

mjuniorek-jaki temat,nie rozumiem,tutaj są opisane sytuacje z przed lat a od tego czasu wiele się zmieniło w orzekaniu,tzn-o stopniach niepełnosprawności?!!!!!

dominikatop 
Popularus Bioderkus

Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

Ja jestem po jednej endoprotezie, i juz przed operacja dostalam stopien umiarkowany. na moje nieszczescie miesiac temu mialam operacje kolana (artroskopia z osteotomia i odtworzenie troczki ) , dodam ze urzad pracy wiedząc o mojej niepełnosprawności wysłał mnie na staż, do hotelu, gdzie pracuje fizycznie. obecnie przebywam na l4 , a orzeczenie mam wazne do lipca 2019 roku. Ciekawe czy przedłużą moj stopien i czy on sie zmieni.

maniek1972 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Złożyłem odwołanie,tylko już po doczytałem iż napisali mi w jednym punkcie iż możliwość zatrudnienia w ramach otwartego rynku pracy,a nie jak dotychczas miałem w warunkach pracy chronionej -bedzie miało to jakiś wpływ w ewentualnym zatrudnieniu?

Elizabeth 
Popularus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie, jaki lekarz powinien wypełnić dokumentacje medyczną do wniosku? Ortopeda z przychodni odesłał mnie do do rodzinnego a rodzinny do ortopedy :-/ normalna paranoja. Za 10 dni mam kontrolę w szpitalu więc mam nadzieję że tam mi wypełnią. Mam 2 endo więc chciałabym w końcu móc skorzystać z tego co mi się należy.

lwie serce 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Umnie bez problemu wypełniła lekarz u której się leczę.U Ciebie powinien ortopeda, ale w ostateczności wypełnia lekarz rodzinny

Odpowiedz do tematu