Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
ankali78 
anka
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 14 Maj 2018
Posty: 1
Skd: Justynów
Wysany: Pon 14 Maj, 2018   

Witam, mam martwicę głowy kości udowej, 40 lat. 10 lat temu miałam nawiercenia w celu odbudowy-częściowo się udała. Obecnie mam silne bóle biodra i pachwiny i pewnie po wizycie u ortopedy 24 maja dostanę skierowanie na endoprotezę. w ostatnim czasie sporo czytałam o komórkach macierzystych. Czy jest tu ktoś,kto tego próbował? Jaki szpital możecie polecić jeśli chodzi o endo? Jestem z okolic Łodzi.
 
     
Trebor1970 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 53
Doczy: 19 Maj 2018
Posty: 1
Skd: Sosnowiec
Wysany: Sob 19 Maj, 2018   

Witam!
Chciałbym sie przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum :) . Prawda jest taka, że czytam to Wasze (teraz już nasze :) ) forum, ponad 2,5 roku tzn. od momentu rozpoznania u mnie jałowej martwicy głowy kości udowej po obu stronach :( .
Obecnie jestem już po pierwszej endoprotezoplastyce stawu biodrowego prawego (24.04.2018r.) i na razie sam nie wiem co mam myśleć na temat mojego przyszłego życia :(
Może z czasem się zmotywuję i opiszę moją historię :) na razie jestem na etapie przyzwyczajania się do... tego faktu.
Pozdrawiam wszystkich.
Robert
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 19 Maj, 2018   

Trebor1970 Witam sąsiada :) Fajnie, że dołączyłeś. Trzymam kciuki za motywację i czekam na Twoją historię :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Andrzej Jan 
Andrzej Jan
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 60
Doczy: 19 Maj 2018
Posty: 1
Skd: Tczew
Wysany: Sob 19 Maj, 2018   

Siemandero mam 50+ nie mylić z 500+ bolące bioderko mam ponad 10 lat podejrzewałem na początku że to reumatyzm ale badania to wykluczyły w roku 2014 ortopeda stwierdził konflikt cam potem dwa razy byłem w Rehasport Gdańsk i też ortopedzie potwierdziły konflikt cam zalecając artroskopię stawu biodrowego ,nie będąc jeszcze zalogowanym podczytywałem sobie że nie każdemu to pomaga -ból nie zawsze ustepuje wydając kilkanaście tysięcy nie ma się pewności poprawy takie są moje wątpliwości w temacie ,a jeszcze jeden ortoped nie mogąc odtworzyć CD z rtg stwierdził że napewno nie mam konfliktu udowo-panewkowego ponieważ mam dobrą ruchomość stawu/zaznaczam ,że wykonuje zalecone ćwiczenia/diagnozą było naderwane ścięgno :-P tzn.jest 3 na jednego,a ból się wzmaga ,pracuje fizycznie często rusztowania ,budowy -coraz gorszy komfort pracy i życia .Zauważyłem ,że przy jakichkolwiek infekcjach czy to przeziebienie czy inne osłabienie organizmu ból się nasila.Może ktoś coś jakieś spostrzeżenia w temacie byłbym wdzięczny :lol:
_________________
Andrzej
 
     
fizi26 
fizi26
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Doczya: 23 Maj 2018
Posty: 3
Skd: Garwolin
Wysany: Czw 24 Maj, 2018   

Cześć, mam 29 lat 20 lat temu miałam wypadek, ale dziś jest wszystko ok
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 24 Maj, 2018   

Witam na Forum :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
ankak-26 
ankak-26
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczya: 10 Cze 2018
Posty: 2
Skd: Skoczów
Wysany: Nie 10 Cze, 2018   

Cześć.
Witam wszystkich.
Mam 36 lat i dysplazję obu stawów biodrowych. W sierpniu br. będę miała osteotomię wg Ganza 🤤
Forum obserwuję już od kilku lat i uważam że jest to skarbnica wiedzy dla takich osób jak ja.
Pozdrawiam
_________________
Ania.K
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 10 Cze, 2018   

Witaj, skoro obserwujesz i czytasz Forum z pewnoscia doskonale przygotujesz sie do operacji i powrotu do sprawnosci :) A moze i Ty zalozysz swoja historie dla innych uzytkownikow?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
lwie serce 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Cze 2018
Posty: 71
Skd: Siedlce
Wysany: Czw 14 Cze, 2018   

Witam
Jestem tu pierwszy raz ale Forumbioderko dużo mi pomaga.Gdyż jestem po operacji edoprotezy biodra (24.03.2018)po tym jak dowiedziałam się że mam jałowe martwice kości po obustronne po wikłania sterydowe. Nie martwie się bo powracam pomału do życia. Po operacji stałam się pełnia życia.Wiem że mnie czeka drugie biodro bo nie jest uniknione, ale wiem że będzie dobrze. Te osoby boją się że nie wrócą do sprawności mylą się, bo życie jest za krótkie na ból jaki kolwiek.
_________________
Lwie serce
 
     
lwie serce 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Cze 2018
Posty: 71
Skd: Siedlce
Wysany: Czw 14 Cze, 2018   

Czy ktoś miał styczności z komurkami macierzystymi ?
_________________
Lwie serce
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 17 Cze, 2018   

Temat w dz. o innych metodach leczenia stawu.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
AniolNati 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 24
Doczya: 05 Lip 2018
Posty: 1
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 06 Lip, 2018   

Witam,mam 18 lat i dysplazje stawu biodrowego na jesień mam miec osteotomię wg Ganza
 
 
     
Aga_83 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 10 Lip 2018
Posty: 2
Skd: Kraków
Wysany: Wto 10 Lip, 2018   

Witam, przygotowuję się psychicznie do artroskopii. Szukam porad jaki szpital wybrać.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 17 Lip, 2018   

Witak nowe osoby, korzystajcie z forum bo na wiekszosc biodrowych pytan sa odpowiedzi.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
MariaAntonina 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczya: 17 Lip 2018
Posty: 3
Skd: Pomorze
Wysany: Wto 17 Lip, 2018   

Hej :)
Mam 26 lat i szczęśliwie nie przytafiła mi się żadna przewlekła choroba bioder. Na Wasze forum natrafiłam, bo parę dni temu gruchnęłam z drabiny, okazało się że w moim wielkim tyłku coś pękło ;) i leżąc w szpitalu chciałam poczytać w internecie o tym co mnie czeka przez najbliższy czas. No i to forum było jednym z niewielu wyników na hasło "majtki gipsowe". Tak więc, postanowiłam się zarejestrować, mimo że mój problem nie jest ściśle związany ze stawami, tylko to skutek małego wypadku.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.