Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
ankali78 
anka
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Pon 14 Maj, 2018   

Witam, mam martwicę głowy kości udowej, 40 lat. 10 lat temu miałam nawiercenia w celu odbudowy-częściowo się udała. Obecnie mam silne bóle biodra i pachwiny i pewnie po wizycie u ortopedy 24 maja dostanę skierowanie na endoprotezę. w ostatnim czasie sporo czytałam o komórkach macierzystych. Czy jest tu ktoś,kto tego próbował? Jaki szpital możecie polecić jeśli chodzi o endo? Jestem z okolic Łodzi.

Trebor1970 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Sob 19 Maj, 2018   

Witam!
Chciałbym sie przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum :) . Prawda jest taka, że czytam to Wasze (teraz już nasze :) ) forum, ponad 2,5 roku tzn. od momentu rozpoznania u mnie jałowej martwicy głowy kości udowej po obu stronach :( .
Obecnie jestem już po pierwszej endoprotezoplastyce stawu biodrowego prawego (24.04.2018r.) i na razie sam nie wiem co mam myśleć na temat mojego przyszłego życia :(
Może z czasem się zmotywuję i opiszę moją historię :) na razie jestem na etapie przyzwyczajania się do... tego faktu.
Pozdrawiam wszystkich.
Robert

aga.t. 

Gigantus Bioderkus

Status: Kapo x 1

Trebor1970 Witam sąsiada :) Fajnie, że dołączyłeś. Trzymam kciuki za motywację i czekam na Twoją historię :)

Andrzej Jan 
Andrzej Jan
Mikrus Bioderkus

Status: Przed

Siemandero mam 50+ nie mylić z 500+ bolące bioderko mam ponad 10 lat podejrzewałem na początku że to reumatyzm ale badania to wykluczyły w roku 2014 ortopeda stwierdził konflikt cam potem dwa razy byłem w Rehasport Gdańsk i też ortopedzie potwierdziły konflikt cam zalecając artroskopię stawu biodrowego ,nie będąc jeszcze zalogowanym podczytywałem sobie że nie każdemu to pomaga -ból nie zawsze ustepuje wydając kilkanaście tysięcy nie ma się pewności poprawy takie są moje wątpliwości w temacie ,a jeszcze jeden ortoped nie mogąc odtworzyć CD z rtg stwierdził że napewno nie mam konfliktu udowo-panewkowego ponieważ mam dobrą ruchomość stawu/zaznaczam ,że wykonuje zalecone ćwiczenia/diagnozą było naderwane ścięgno :-P tzn.jest 3 na jednego,a ból się wzmaga ,pracuje fizycznie często rusztowania ,budowy -coraz gorszy komfort pracy i życia .Zauważyłem ,że przy jakichkolwiek infekcjach czy to przeziebienie czy inne osłabienie organizmu ból się nasila.Może ktoś coś jakieś spostrzeżenia w temacie byłbym wdzięczny :lol:

fizi26 
fizi26
Mikrus Bioderkus

Status: Student
Wysłany: Wczoraj 13:04   

Cześć, mam 29 lat 20 lat temu miałam wypadek, ale dziś jest wszystko ok

AgaW 

Galaktikus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Wczoraj 20:23   

Witam na Forum :)

Odpowiedz do tematu