Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
Miszela 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 62
Doczya: 01 Lip 2016
Posty: 2
Skd: Śląsk
Wysany: Pi 16 Mar, 2018   

Witajcie serdecznie,

podczytuję Was od 1,5 roku, ujawniam się dziś - bo kilka godzin temu zostałam zakwalifikowana do endo lewego bioderka. Mam szansę na ten rok w trybie pilnym. Rozglądam się, czytam, czytam, czytam - czerpię nadzieję i nastawiam się optymistycznie. :mrgreen:
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 16 Mar, 2018   

Miszela, witaj na Forum :)
 
     
Paweł78 
Paweł
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Mar 2018
Posty: 1
Skd: Piaseczno
Wysany: Pon 26 Mar, 2018   

Cześć mam na imię Paweł,prawie 40 lat ;-) .07.03.2018 w Konstancinie Jeziorna-przeszedłem alloplastykę lewego stawu biodrowego-typu Metha.
Mam nadzieję że znajdę tu odpowiedzi na moje pytania.
_________________
123456
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 26 Mar, 2018   

Paweł78 Witamy na forum. Mam nadzieję, że coś Cię zainteresuje :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Tadzio90 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 2
Wiek: 49
Doczy: 27 Mar 2018
Posty: 1
Skd: wrocław
Wysany: Wto 27 Mar, 2018   

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Tadeusz.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 27 Mar, 2018   

Tadzio90 napisa/a:
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Tadeusz.

super :)
a na Forum jesteś w celach reklamowych, czy jeszcze innych? :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 01 Kwi, 2018   

Witam nowe osoby :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Sylwia5991 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 51
Doczya: 06 Kwi 2018
Posty: 1
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 06 Kwi, 2018   

Witam bardzo serdecznie, mam na imię Sylwia. Jestem z Wrocławia.
 
     
Rumspringa 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 21 Lip 2014
Posty: 8
Skd: Braniewo
Wysany: Pon 09 Kwi, 2018   

Witam wszystkich gorąco:)
Jestem Ania zaglądam na forum już od jakiś 4 lat. Zbieram się, żeby w końcu opowiedzieć moją historię z Ganzem :)
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 10 Kwi, 2018   

Cześć, cześć :) Miło, że jesteście :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Gośka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Kwi 2018
Posty: 11
Skd: Grodzisk maz.
Wysany: Nie 29 Kwi, 2018   

Cześć, jestem Małgorzata z okolic Grodziska mazowieckiego, mam 55 lat i cierpię na chorobę zwyrodnieniową stawów biodrowych. Prowadziłam bardzo aktywny tryb życia , bo zawodowo zajmuję się końmi. Od 2 lat już nie jeżdżę, nie daję rady. Choć nie wyobrażałam sobie tego wówczas ,to 3 lata temu zapisałam się na operację u dr Mileckiego w Otwocku. Czeka mnie całkowita endoproteza w obydwóch stawach. Pierwsze biodro prawdopodobnie pod koniec roku. Ból doskwiera coraz bardziej , a ograniczenie ruchu zwiększa się w zastraszającym tępie.
Czytam forum, rehabilituję się.
Niedawno dowiedziałam się o dostępie małoinwazyjnym i trochę namieszało to mi w głowie. Może ktoś z was ma jakąś wiedzę na ten temat?
 
     
leszek23 
ZGRED
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 72
Doczy: 03 Maj 2018
Posty: 2
Skd: warszawa
Wysany: Czw 03 Maj, 2018   Nowy...

Witam wszystkich...Jestem 66 latkiem równo rok po operacji wszczepienia endoprotezy biodra w szpitalu w Otwocku..po około16 godzinach po operacji już truchtałem po korytarzu kliniki..zacząłem po parę minut(o kulach) po 4 dniach wypisany do domu..około miesiaca chodzenie o kulach + wiele ćwiczeń i coraz dłuższe trasy na ulicy..po miesiącu już bez kul..i coraz dalej i dalej chodzenie..na kontroli po 4 miesiacach fachowcy(ordynator) stwierdzili ze nawet mi nie potrzebna rekonwalestencja..Teraz jestem rok po i chodzę po wiele km(jak daleko to z kijkami)ostatni mój sprawdzian przed wyjazdem w góry(zapare dni 7maja) to z tydzień temu to blisko 21 km w 3,5 godziny..Czuję się super ,,nieraz mnie lekko cosik tam ćmi..śpię bez bólu..codziennie rano truchtam(nie biegam ) około 1 km..ćwiczę codziennie jakieś swoje rzeczy + rower+ basen 1 w tygodniu i na razie jest ok.wszedłem tu bo ja jestem ruchliwy zgred i nie mogę wysiedzieć na miejscu więc może czegoś nowego się dowiem..po powrocie z gór czyli około 12 maja.mam kontrolę w Otwocku (taką po roku) zobaczymy czy wszystko jest ok..i napisze to tutaj .Życzę wszystkim wytrwałości..
_________________
W życiu musi być dobrze i nie dobrze,bo jak jest tylko dobrze to jest niedobrze..
 
     
Gośka 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 29 Kwi 2018
Posty: 11
Skd: Grodzisk maz.
Wysany: Czw 03 Maj, 2018   

Cześć leszek23, też jestem tu nowa, ale jeszcze przed operacją endoprotezy w Otwocku. Mają dzwonić po 10 września, więc jeszcze trochę czasu. Nie mogę się już doczekać , choć strasznie się boje , bo ograniczenie ruchu i ból bardzo mi przeszkadzają w mojej ruchliwości. Jeszcze niedawno jezdziłam konno zawodowo, rowerem dla przyjemności po kilkadziesiąt km. Teraz ledwo chodzę.
Na którym oddziale byłeś operowany? Od czego to zależy że niektórzy tak szybko dochodzą do formy? Czy to tylko a raczej aż, rodzaj determinacji, czy może też model założonej endoprotezy i zasługa operatora?
Zazdroszczę że jesteś już po i podziwiam ile systematycznej pracy inwestujesz w siebie.
Pozdrawiam serdecznie
 
     
leszek23 
ZGRED
Mikrus Bioderkus



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 72
Doczy: 03 Maj 2018
Posty: 2
Skd: warszawa
Wysany: Czw 03 Maj, 2018   

wysłałem Ci moje namiary na majla i na priv
_________________
W życiu musi być dobrze i nie dobrze,bo jak jest tylko dobrze to jest niedobrze..
 
     
Becia13 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 04 Maj 2018
Posty: 1
Skd: Reda
Wysany: Pi 04 Maj, 2018   

Dzień dobry. Jestem tu nowa. Mam na imię Beata 57 lat . Szczupła,wysportowana i z chorobą zwyrodnieniową.Mam w poniedziałek 7maja zgłosić się do szpitala na moje pierwsze endo lewego biodra. Poznaję Was od kilku tygodni ucząc się wielu nowych rzeczy,przygotowując się :mrgreen: do operacji. Na swoją kolejkę czekam od 2015 roku i byłam zapisana na 2021 rok. Lekarz prowadzący uznał,że to ten czas już jest i przesunął mnie w kolejce.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.