Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
osteopata Kraków - konflikt udowo-panewkowy
michalbiega 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 24 Kwi 2018
Posty: 1
Skd: Kraków
Wysany: Wto 24 Kwi, 2018   osteopata Kraków - konflikt udowo-panewkowy

Witam serdecznie,

Od września 2017 borykam się dolegliwościami bólowymi w okolicach pachwiny oraz przedniej części biodra. Po kilku miesiącach mylnych diagnoz (problemy z przywodzicielami, słabe rozciagnięcie itp.) w lutym tego roku ortopeda na podstawie wywiadu oraz badan RTG i rezonansu stwierdził u mnie konflikt udowo-panewkowy typu krzywki. Polecił mi udać się do dobrego osteopaty który ma doświadczenie w rehabilitowaniu takich dolegliwości, gdyż na rezonansie nie widać uszkodzen obrąbka ani stawu, a nadbudowa kości nie jest duża. Chciałbym skorzystać z tej rady i spróbować podziałać rehabilitacją zanim zdecyduję się na artroskopię.

Mieszkam w Krakowie, więc specjalistów z dziedziny osteopatii/fizjoterapii jest tutaj bardzo dużo. Czy ktos mógłby polecić mi kogoś mającego doświadczenie w leczeniu schorzeń tego rodzaju? Może ktoś miał podobny problem i jakiś krakowski specjalista mu pomógł?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
M
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 25 Kwi, 2018   

Przejrzyj dz. o polecanych terapeutach, sa tam zdaje sie namiary na Krakow ( np. Biedronne z forum miala super osobe)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Pon 30 Kwi, 2018   

osteopata - łukasz borkowski (w okolicy dywizjonu 303 kiedyś przyjmował)
fizjo - habilitas na berka joselewicza, polecam Katarzynę Michaluk (teraz ma jakieś greckie nazwisko, nie pamiętam) oraz Marcina Kapustę - u nich bywam w razie potrzeby, Kasia mnie rehabilitowała przed i po endo.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.