Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kącik odchudzania
Edy
[Usunity]


Wysany: Wto 17 Kwi, 2018   

Myślę, że warto ten temat zostawić specjaliście. Dzięki temu wielu trudności się oszczędzi.
 
     
munirmunir 
Mikrus Bioderkus




Status: Artroskopia + Osteo.
Doczy: 22 Kwi 2018
Posty: 1
Skd: Szczecin
Ostrzee:
 1/3/6
Wysany: Wto 24 Kwi, 2018   

Znakomicie, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
_________________
Przewidywalność niektórych zachowań jest gorsza nawet od zbyt nudnej konwersacji.
 
     
ulapola 


Status: Przed
Doczya: 27 Cze 2019
Posty: 1
Skd: Poznań
Wysany: Pi 28 Cze, 2019   

Jestem na etapie odchudzania z 96 kg na 65 kg. Walczę o to by moje BMI wreszcie było w normie. Ratuję się wszelkimi wskazówkami i radami. Przeczytałam cały temat i myślę, że jesteście super grupą wsparcia. Czuję się zmotywowana do dalszego działania :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 29 Cze, 2019   

Trzymam kciuki za efekty. Życzę wytrwałości!
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Lunia 


Status: Endo x 1
Doczya: 11 Gru 2019
Posty: 1
Skd: kraków
Wysany: Sro 11 Gru, 2019   

Cześć Wam,

Jestem krótko po zabiegu i jednym z zaleceń lekarza było zredukować wagę. Wiem, że moja waga to problem, ale... po tym jak lekarz zaczął wymieniać konsekwencje – lekko się przeraziłam.

Zalecił mi wizytę u specjalisty, przy czym zaznaczył, aby wybrać dobrego dietetyka z referencjami. Póki co się wstrzymuję, bo – nie mam budżetu na takie działania, ale... chciałabym zapytać – czy komuś z Was udało się schudnąć „na własną rękę” - tj. bez specjalistycznej wiedzy?

Póki co zrezygnowałam z kilku wysokokalorycznych, namiętnie wykorzystywanych produktów, ale to trochę mało. Myślę o suplementach, ale to też wydatek... poza tym bardzo niepewny (patrząc po opiniach).

Chciałabym schudnąć niewielkim nakładem finansowym i zapytam wprost: jak się do tego zabrać i czy w ogóle bez inwestycji jest to możliwe?
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 11 Gru, 2019   

Lunia, jest wiele metod i sposobów na chudnięcie. Poszukaj odpowiedniej dla siebie diety. Najlepiej nadaje się do tego fejsbuczek ;) Jest tam dużo grup zrzeszających osoby na różnych dietach, gdzie otrzymasz informacje i wsparcie.
Przy bioderkach wiele osób wybiera post dr Ewy Dąbrowskiej, ale to mocno hardcorowa dieta, jest dieta ketogeniczna (najlepsza przy wahnięciach cukru/glukozy), zupomania Moniki Honory, dieta wysoko białkowa i wszystkie jej odmiany i milion innych :) Nie musisz inwestować na początku żadnych pieniędzy, jeżeli sama zainwestujesz samozaparcie i czas żeby wszystko przeczytać o danej wybranej przez Ciebie diecie i się dokładnie przygotujesz nie robiąc jej "na pałę" to nie ma opcji żeby się nie udało!
Powodzenia :)
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.