Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Łódź czy tylko Drewnowska?
Michał72 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 23 Sty 2014
Posty: 1
Skd: Łódź
Wysany: Czw 23 Sty, 2014   Łódź czy tylko Drewnowska?

Witam, jestem całkiem nowy w temacie, przed operacją prawdopodobnie, ale trochę już poczytałem i wynika z Waszych postów, że w Łodzi wchodzi w grę w zasadzie jeden szpital, na Drewnowskiej. Czy są jeszcze inne opcje? Chodzą wśród pacjentów słuchy o Bełchatowie, ale nie znalazłem nic konkretnego na forum. Może ktoś coś wie? Z góry dziękuje za informacje.
 
     
babcia-bis 
Popularus Bioderkus





Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczya: 22 Sty 2014
Posty: 32
Skd: Łódż
Wysany: Czw 23 Sty, 2014   

Do Michała72 -Łódż czy tylko Drewnowska?
Ja od wielu lat zwiedzalam sporo poradni ortop. w naszym mieście. Pozostałam jednak wierna dr Pawłowi Garncarkowi z ul.Północnej MSWiA. Dobry fachowiec i wiem, ze w temacie bioder jest bardzo dobry. W maju ub. roku operował teściową mojego syna, dziś czuje sie b.dobrze i szykuje sie na kolejną endo na drugie biodro. Ja juz nie szukam innej opcji.
_________________
życie jest piekne
 
     
juris 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 39
Doczy: 24 Sty 2018
Posty: 9
Skd: Łodź
Wysany: Sro 31 Sty, 2018   

Ja po ostatniej kontuzji trafiłem pod opiekę ortopedów z nowej poradni, do której planowałem się zapisać już wcześniej, ale nigdy jakoś nie było okazji. Dopiero jak na siłowni skręciłem staw skokowy, zostałem niemal zmuszony do tego, żeby zrobić badania i skontrolować swoje nogi. No i tak trafiłem tutaj http://melissamed.pl/ortopeda - bardzo szybko udało im się zdiagnozować problem i zacząć skuteczną rehabilitację. Teraz już zaczynam normalnie funkcjonować. Mi w kwestii stóp/kostek bardzo pomogli. Myślę, że tak samo skuteczni będą w kwestii bioder. Warto umówić się na wizytę i nawet skonsultować problem z innym specjalistom. Porad i wskazówek nigdy nie jest a dużo.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 03 Lut, 2018   

Juris, wpisz swoj sprawdzony kontakt w polecane gabinety. Opisz umiejetnosci i w czym pomogli.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.