Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Pytanie o endo firmy MATHYS + paszport endo
Darek/Dario 
Darek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 57
Doczy: 19 Cze 2015
Posty: 10
Skd: Kalisz
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   Pytanie o endo firmy MATHYS + paszport endo

Witajcie kochani forumowicze,

Kilka dni temu wróciłem ze szpitala w Otwocku ze swoim nowym biodrem. Prof. Czubak zdecydował, aby była to endo firmy MATHYS RM-pressfitt / OPTYMYS/głowa SYMAREC. Mam w związku z tym pytanie, czy ktoś z Was ma może endo tej firmy, chciałbym dowiedzieć się jak się Wam funkcjonuje, może ktoś z Was wie coś więcej o firmie MATHYS. Proszę też Was o informację, czy i w jakim stopniu przydatny jest tzw paszport endo. W szpitalu w Otwocku przy wypisie powiedziano mi, że od kilku lat nie wydają takich paszportów. Czy więc taki dokument jest potrzebny?

Oczekując Waszych odpowiedzi pozdrawiam serdecznie,
Darek
_________________
Darek/Dario
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   

Mam endox2 w Otwocku, paszport dostałam w zeszłym roku, ale nikt się nim nie interesował. Leciałam z Wrocławia na Rodos, dzwoniło na każdej bramce. Panie celniczki powierzchownie obszukały mnie przy bramce i bez problemu przeszłam. Nikt się o nic nie pytał. Nie wiem, jakie mam endo, ale podobno jakieś dobre, z tytanem. Moje dwa spisują się normalnie, chodzę do pracy.
Wraca się do poprzedniej aktywności, a nawet jest jeszcze lepiej niż przed operacjami.
_________________
Beata8
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   

Paszportu też nie mam, jak zadzwonię na bramce to obszukują, jedni pobieżnie, a inni mi nawet 4-miesięczną córkę obmacywali... latam sporo i nigdy nikt nie pytał o endo i myślę, że nawet jakbym miała to muszą zgodnie z procedurami sprawdzić czy faktycznie endo dzwoniło.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.