Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Szpital specjalistyczny ORTHOS w Komorowicach pod Wrocławiem
black.niagara 
użytkownik
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 22 Lut 2016
Posty: 2
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 23 Lut, 2016   Szpital specjalistyczny ORTHOS w Komorowicach pod Wrocławiem

Szukam osób, które mają doświadczenia z tą placówką, z lekarzami. Wszystkie informacje są cenne.
Dla mnie osobiście szczególnie temat artroskopii biodra w tym szpitalu.
 
     
Jennifer 
Yorki5
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2014
Posty: 29
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 23 Lut, 2016   

Byłam operowana w Komorowicach nieco ponad dwa lata temu, przez prof. Pozowskiego. Bioderko do tej pory sprawuje się bez zarzutu, choć to mało powiedziane ;-) jest super!
Jeśli o szpital chodzi i o profesora, to mogę się wypowiadać wyłącznie w samych superlatywach-opieka na najwyższym poziomie, a profesor to fachowiec wysokiej klasy, pasjonat, z indywidualnym podejściem do pacjenta :) jeśli ktoś rozważa możliwość operacji w tej placówce i przez tego właśnie lekarza, to szczerze polecam.
Dodam tylko, że byłam pacjentem tzw. komercyjnym, ale przez tydzień pobytu w Komorowicach nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy w traktowaniu pacjentów operowanych na fundusz i prywatnie-te same sale, to samo jedzenie, ten sam wysoki poziom opieki medycznej i troski o chorych :)
black.niagara-jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, zapraszam na prive :)
 
     
Sunny 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 10 Lip 2017
Posty: 4
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 10 Lip, 2017   

Dzień dobry,
wracam do wątku, gdyż rozważam leczenie w tej placówce również jako pacjent "komercyjny". Jennifer, jaki lekarz się Tobą opiekował? I czemu akurat tam trafiłaś?
 
     
Magdalenka 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 28 Sie 2017
Posty: 4
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 28 Sie, 2017   

Witam, zastanawiam się nad rehabilitacją w tym szpitalu po przebytej chorobie pethersa, pomimo upływu czasu wciąż odczuwalny jest bój w stawie biodrowym :-(

Jeśli ktoś przebył tam rehabilitację, to prosiłabym o opinię. Dziękuję
 
     
Sunny 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 10 Lip 2017
Posty: 4
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 29 Sie, 2017   

Halo, halo, czy mógłby ktoś podpowiedzieć? Będziemy wdzięczne za feedback.
 
     
Magdalenka 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 28 Sie 2017
Posty: 4
Skd: Wrocław
Wysany: Sro 30 Sie, 2017   

Witam ponownie, szukałam info o tym szpitalu i na fb znalazłam dużo pozytywnych informacji o opiece w tej placówce https://www.facebook.com/...istycznyOrthos/
 
     
Berni 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 09 Sty 2018
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 09 Sty, 2018   

Magdalenka napisa/a:
Witam ponownie, szukałam info o tym szpitalu i na fb znalazłam dużo pozytywnych informacji o opiece w tej placówce https://www.facebook.com/...istycznyOrthos/


Od dłuższego czasu ja również zbieram się na operację w tym szpitalu. Z jednej strony strach (od dziecka :cry: ) z drugiej co dalej.. mam sporo rodziny we Wrocławiu, która w większości poleca ten szpital aczkolwiek cały czas zbieram informację. Znalazłem nawet ich kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...yIaX6Z_Yl0X3zsQ gdzie po obejrzeniu tego wszystkiego jakoś mi jest teraz cieplej na sercu. Może komuś pomoże.
 
     
magic.jane 


Status: Endo x 1
Wiek: 48
Doczya: 19 Lip 2019
Posty: 1
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 19 Lip, 2019   Orthos

Miałam operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego w klinice Orthos, którą przeprowadził dr Mirosław Kulej

Lekarz bardzo profesjonalny i rzeczowy. Pełne zaangażowanie i wytłumaczenie wszystkiego od a do z. Wcześniej nigdy nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjenta.

Szpital spełnia najwyższe standardy, jeśli mowa o wyposażeniu, ale również biorąc pod uwagę obsługę. Dobra atmosfera sprawiła, że stres został zniwelowany.


Polecam
 
     
rgorec 


Status: Endo x 1
Wiek: 49
Doczy: 07 Gru 2019
Posty: 10
Skd: Z tad
Wysany: Pi 17 Sty, 2020   Re: Orthos

magic.jane napisa/a:
Miałam operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego w klinice Orthos, którą przeprowadził dr Mirosław Kulej

Lekarz bardzo profesjonalny i rzeczowy. Pełne zaangażowanie i wytłumaczenie wszystkiego od a do z. Wcześniej nigdy nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjenta.

Szpital spełnia najwyższe standardy, jeśli mowa o wyposażeniu, ale również biorąc pod uwagę obsługę. Dobra atmosfera sprawiła, że stres został zniwelowany.


Polecam

Czy ktoś ma jakieś świeże dane na temat opieki w ORTHOS w komorowicach. Interesuje mnie szczególnie rehabilitacja tam. Jaki jest zespół ? Czy jest doświadczony, czy sami młodzi rehabilitanci. Jakie efekty mieliście .
 
     
kubickamar 


Status: Endo x 1
Doczya: 30 Mar 2020
Posty: 1
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 30 Mar, 2020   

Byłam operowana w Orthos - serdecznie polecam. Po pierwsze super opieka - personel jest bardzo miły i zawsze pomocny, mój lekarz doktor Kulej to mistrz swojego fachu. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, sama placówka nowoczesna, sprzęt najwyższej klasy. Polecam bardzo serdecznie
_________________
Marlena
 
     
Jala3 


Status: Artroskopia x 1
Doczya: 03 Sie 2020
Posty: 2
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 03 Sie, 2020   

Również leczyłam się w Orthos. Jestem osobom z natury stresująca się i bojąca się bólu. Jednak tym razem było inaczej. Od samego początku wszystko przebiegało pomyślnie. Szybka i trafna diagnoza, konkretne odpowiedzi i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Zabieg wykonał dr Mateusz Patkowski, który jest wspaniałym człowiekiem i wsparciem. Zarówno lekarz, jak i cały zespół to najwyższej klasy specjaliści. Szczerze polecam! ;-)
 
     
Agax 


Status: Sympatyk Forum
Doczya: 22 Pa 2020
Posty: 2
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 22 Pa, 2020   

Ja też miałam przyjemność leczyć się w szpitalu Orthos. Jestem bardziej niż zadowolona! Potwierdzam wszystkie miłe słowa napisane o doktorze Kuleju - bardzo kompetentny. Cały personel jest przemiły i zawsze chętnie służy pomocą. Wszystko przebiegło bez problemów czy niespodzianek. Zdecydowanie polecam.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.